Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to rezygnuje z afterka no chyba że masz jakieś konkretne atrakcje do zaoferowania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sparki ja mam to skręcone ledwo co na połowe, tzn. do obniżenia została mi ponad połowa hmmm no poruszam się, praktycznie wszędzie umiem wjechać, a jak nie umiem to robię taki myk, nauczyłem się jeździć takimi autami, to już moje drugie auto gdzie szoruje podłogą o asfalt after party??? ooo a dziewczyny będą???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo tak tak, a to mam lepszy pomysł, każdy bierze urlop na 25.06-05.07 i świętujemy, śpimy w namiotach, a mamy ich tam sporo :polew: zdania są podzielone, dogadamy się jeszcze, jednak co pierwszy zlot to pierwszy zlot to co, na którą w ten piątek? jakie atrakcje? czym wcześniejsza godzina tym lepiej, cieplej, jaśniej i wogule więcej czasu, atrakcje: grill hummer posiedzieć w aucie Prezesa przejażdzka na fotelu pasażera autkiem Gregorego jakieś pomysły??? godzina...16??? może 17 no mi to jedno, czym prędzej tym lepiej, wydaje mi się że najlepsza będzie ta 16.00
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
licytowałem za 200 tak akurat trafiłem jak popatrzyłem Miro 25 czerwiec to jedynie były zapowiedzi/zaprosiny na spota, ja bym bardziej był za 5 lipca, to dzień naszego PIERWSZEGO spota, i to było by chyba najlepsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS mało brakło a miałbym do ciebie mega zestaw, gość wycofał oferty bo było za tanio :gwizdanie: patrz http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=617104467&errmsg=Ta+aukcja+ju%C5%BC+si%C4%99+zako%C5%84czy%C5%82a. najlepiej coś - 30mm i wystarczy teraz mi tak siedzi na gwincie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
załóż same sprężyny - tanio i efektownie pokaże ci zaraz fotke jak mi auto siedzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhheheheh noo ja już nie chciałem o tym pisać, że te 300 może do piątku być, ale cóż, jak stawiał Prezes, to teraz czas na Vice Prezesa :> i nawet będę bo za tydzień mam II zmiane więc lipa Pelex springi w avancie z tyłu są wzmacniane, tzn. twardsze i nie żebym Ci kupca straszył, ale obawiam się że po założeniu twojego pakietu do jego wozidła plus jego 18'' i może się seeeerio zdziwić, koło mu się nie zmieści ja teraz mam na niecałej połowie, ledwo 17'' weszło, i tak obcieram o nadkole na zakrętach, a co gdybym 18'' zapodał SOMES ale pojechałeś z tym obcinaniem sprężyny - to największa głupota tego roku, zauważ jak sprężyna jest zbudowana, jak byś się skusił na to to sprężyna na wywalenie! pozatym pomyśl że jeździsz na 18'' więc nie przesadzaj, możemy u mnie założyć twoje 18'' i zerkniesz se jak siądzie na -30 bo około tyle mam teraz PROPOZYCJA a może tak zrobić dłuższy spocik??? jest wolne, święto państwowe, nikt nie pracuje! może np. na 17??? chyba że nawet na 16??? bo pogoda ma być mega, 23 stopnie, wtedy rozkładamy grill tam na parkingu, autka fajnie poustawiamy, porobimy fotki, pośmigamy hummerem, zorganizować sobie coś lepszego niż zawsze takie serio duuuże rozpoczęcie sezonu co wy na to???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sparki w 1.6 benzynce i w 1.9 tdi się różnią, niby 1.9 jest silnik cięższy, tak czytałem, i w takim razie poprostu jak somes zapoda twoje sprężynki to mu bardziej siądzie przód, a u Ciebie będzie normalnie różnić się nie mogą, to jest B5 i to jest B5, żadnych poliftowych nie macie, ale i tam też różnicy nie było, obadamy to w piątek bo sam się z tym bawiłem :> nie powinno być kłopotu a gdyby arena była całkiem zamknięta, to zawsze możemy się zebrać tam gdzie grill był
-
[ALL B5] Czuję drgania kierownicy przy przekroczeniu 90km/h
Flyer ja jeździłem na 40 w poprzednim aucie, teraz mam 45 i prawde piszesz bo czuć każdą nawet najmniejszą nierówność na drodze, ja się śmieje bo jak jade po nowo pokładzonym asfalcie to czuje jaki jest nierówny, poprostu opona tych drobnych uskoków nie niweluje takie moje zdanie, u mnie na niektórych drogach tak właśnie czuć to na kierownicy/aucie efekt jajo felgi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak byś chciał to mam jak nowy tzn. raz naładowana bateria, pare fotek, tak to mi leży w pudełku, SAMSUNG F 480 bajerancki ale ja musze mieć telefon z metalową obudową folie na wyświetlaczach i wogule tylko że droższy bo 550 zł z sieci play, gwarancji zostało 21/22 miesięcy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ufff... 20 stron czytania, tyle to nawet w mojej całej edukacji nie przeczytałem ta pogoda wali Wam w mózg Pelex gratulacje! widzimy się w piątek Kris mam te zaślepki do zderzaka już w bagażniku, więc nie zapomne Miro noo weź hummmera, bo nie widziałem jak to jeździ - wtedy nie chciał zapalić dziad:/ jako że arena będzie zamknięta, to czy tak czasem te barierki na wjeździe też nie będą zamknięte??? grill owszem, ale musimy przemyśleć to prędzej, bo jak już ktoś wspomniał trzeba tym razem kiełbaski przytaszczyć ze sobą MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ USPOKOILIŚCIE!!! napiszę zaraz do Prezesa forum i skończy się ten spam prawie TEGO dokonaliśmy, obstawiam że wieczorem będzie 260 stron, a rano, tzn w południe jak się wyśpię będzie koło 270:/ ciekawe kto stawia piwko na 300 :polew: ja mam 3 propozycje kandydatury : - Gureguru - Guru - Vice Prezes co WY NA TO??? :polew: :polew: :polew: :polew: wieczorem się jeszcze odezwe, dalej kosze trawke :gwizdanie: aaaa...i halogeny mi nie przyjdą do piątku szkoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj Pelex, niedobrze, ale przynajmniej ręczny w audiku trochę odpocznie Królu, no no noo co ja słyszę, będzie program i wtryski? no to zaszalejesz, tylko uważaj co cie nie porwie te autko to jak Panowie, powtórka z grillem??? święto jest więc trzeba poświętować tylu chętnych na alu Majkiego, to może Ci którzy się nie załapią poszukają se na forum w sprzedam? tam co chwile jakieś alu są na sprzedaż a może ktoś chce moje :>????bo bym zapodał se 18'' dzisiaj nocka, to Pelex powodzenia w drodze do pracy, i DOBRANOC wszystkim i weź se guru zasiłek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spryski idzie zrobić - koszt 300 zł za komplet i sam se montujesz, ale wystarczy zapodać tak jak ma Gregory - zaśpelki imitujące spryski, który gliniarz chce żeby mu odpalić spryski??? zawsze można próbować i powiedzieć że sie coś zdupiło... :> ale bez paniki, za wszystko wredny gliniarz może uważlić, więc jak pech to pech mnie od początku jak mam audi tylko raz zatrzymali, za szybkość i nic więcej, dzisiaj byłem na przeglądzie ustawić se lampki i obadać zawias, zero problemu, ustawione lampki, zawias ma 74% więc opłacało się kupić ten gwincik ide na dwór kosić trawke... nie piszcie za dużo bo znów będę pół godziny czytał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no królu spryski muszą być - nie pytaj się kto ma bo nikt nie ma samopoziomowanie też musi być, ale kto na to patrzy, zabiorą ci dowodzik, zajedziesz na stacje diagnostyczną na zwykłych żarówkach, podbije, jedziesz na komende już z xenonem ja jestem zdania że lepiej mieć dobrze ustawiony hid na soczewce, niż wsadzone do normalnego reflektora mocniejsze i źle ustawione żarówki bo tak ludzie jeżdzą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś mi się powaliło w głowie, też mam 6000k królu no lepiej jak Gregory nikt ci tego nie opisał - teraz decyzja należy do ciebie, a jak byś się zdecydował na coś niższego to 300/400 zł na używane springi wystarczy jak by coś to mam na sprzedaż STARTER ORANGE za 3 zł sztuka - mam 5 szt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sparki, w deszczu napewno będzie lepiej niż na ori, teraz świeci raz lepiej, ja nie mam hid 8000k tylko 7000k i założe się o flaszke że będzie lepiej! no więc jak ? Sprarki pewnie ten hid był 8000K, on fajnie wygląda i na tym się kończy i tutaj się zgodze że na nim nic nie widać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
królu napewno masz 5 x 112 bo tak ten typ ma! felgi jak już minimum 16'', jak już zapodasz moc, to pamiętaj że alu musi być następne, spalisz podczas ruszania te małe gówienka i światełka przednie też bym zmienił - teraz jestem tego pewien bo na zwykłych żarówkach poprawa w świeceniu jest mega, a na HID to już wogule, miodzik tył masz I lift więc ujdzie kierunki boczne białe - mogę darować za zimnego Żywca i też to w wyglądzie poprawi ale te kołpaki straszą, ja bym jeździł BEZ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry... jak chcesz królu zaszaleć, jak chcesz tym autkiem dłużej pojeździć, no dłużej niż rok, to zainwestuj, bo inaczej to się nie opłaca pchać kasy, tym bardziej że mocą twoje autko nie grzeszy :> jak chcesz zainwestować to zależy ile, takie alu od Majkiego + same springi -40, do tego na przód DEPO + hid i wystarczy, ale obstawiam że niezłą sumkę byś musiał zainwestować zastanów się ja naszczęście przy kupnie auta miałem już alu i sport zawias więc nie było źle Pelex czekaj wytrwale, wiesz jakich teraz mamy mechaników:/ dzisiaj wyrezałem inne kierunki boczne, te clear mi się nie podobały, mogę tanio oddać - królu bierz i rezaj
-
[ALL B5] Czuję drgania kierownicy przy przekroczeniu 90km/h
noo to widocznie mało widziałeś kolego, bo nie raz czytałem że końcówki z tych chińskich zestawów zawieszenia, poprostu odpadają w nich bolce od końcówek, sam u siebie zmieniałem 2 tygodnie temu, złapałem się za głowę jak zobaczyłem moją prawą końcówke, firmy TRV, a to dobra firma, cieszyłem się że zmieniam, bo niewiem co mogło by się stać gdyby mi uleciała:/ wracając do tematu, a może kolego odkleił się odważnik od felgi??? zobacz, ostatnio u nas w Gliwicach był kolega z Norwegii, tutaj porobił przy aucie dosyć sporo, wyjechał i w drodze powrotnej właśnie waliło mu kierownicą, to samo co u Ciebie, okazało się że winny był odważnik na feldze - poprostu się odkleił radze na początek zmienić przód na np. inne alu albo na zimówki na innych kołach
-
[ALL] Pękniety pierścień do regulacji zawieszenia FK
to jak poznasz cenę to daj znać tutaj w temacie, sam jestem ciekaw ile to kosztuje ori, jak czytałem na necie to tokaż robił to w dzień, brał ludzią po 100 zł za 2 nakrętki, więc ujdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde czaiłem się na kierowniczke od S4 ale zrezygnowałem, za cene kierownicy poszukam kubełków jednak, bo teraz na tym zawiasie latam po siedzeniu w zakrętach jutro na noc, więc trzeba porobić jakieś foto i wkleić do tematu na moje A4 trochę jeszcze poszperam i ide spać DOBRANOC
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiesz, jak bym kupował A5 to tylko biały, ale R8 to bym żadnym kolorem nie pogardził
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo wporzo wporzo... pojechałeś koledze że hej Miro, pewnie Ci sie nudzi, zapodaj fajnego furacza do 45tyś :> a może se kupie, co prawda na rate by mi brakło ale co tam http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8123211
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: teraz rozwaliłeś mi system Prezes
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS, ja bym nie chciał, bo to SAFRI DUO, z jak widziałem opis Twojego grania to tam chyba takie klimaty nie lecą Prezesowi chodziło oto, że BOSE na tej płytce pokazuje co potrafi, miałem okazje już słuchać i jestem zdziwiony że seryjny system tak mocno gra, ja tu dałem 5 kołą na zestaw, kable, skrzynie, wzmaka i dalej nie jestem zadowolony :polew: BOSE napewno zagości w moim przyszłym aucie ps. ja jeździłem na samych springach, niby - 40mm bez zmiany amorów, amory jak nowe, obniżony fajnie, komfort extra więc odrazu na gwint porywać się nie musisz!