Treść opublikowana przez cypek80
-
[INNE] VAG-COM jaka karta EXPRESS CARD rs232 do nowego Laptopa
Witam Czy ktoś z szanownych forumowiczów używa takiej karty. EXPRESS CARD rs232 W poprzednik lapku miałem taką kartę na PCMCIA i chodziła bez zarzutu. Teraz mam Express Card i zakupiłem taką http://www.allegro.pl/show_item.php?item=400727030 ale odsyłam ją z powrotem do sprzedawcy Nie działa poprawnie (nie łaczy sie np z poduszką, kilmatronikiem) Czy ma ktoś może sprawdzoną... Pozdrawiam Cypek
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Koszty założenia sprysków od oktavi: Spryski wysokociśnieniowe Oktavia = Allegro ok 150zl Pompka wysokociśnieniowa = Allegro ok 90zł Węże + trójnik + opaski = OBI 20zł Zalety to łatwy montaż. uwagi: spryski lepsze są te z prostymi wejściami czyli http://www.allegro.pl/item388745510_spryskiwacze_lamp_xenonow_do_roznych_aut_nowe.html a nie te z http://www.allegro.pl/item384604138_octavia_i_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp_f5q.html te drugie się gorzej montuje w sumie to znalazłem wysuwane spryski od oktawi za 80zl komplet ....http://www.allegro.pl/item388584941_octavia_ii_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp.html może z czasem wymienie ...
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
zgadzam sie mi tez sie nie podoba... ...szukam nowej okleiny najlepiej czarnej mat albo moze alu ....[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 19:02 _________________________________________________Dziś wyrezano spryski i xenonki. [br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 21:23 _________________________________________________Nowa kiera
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
... i jak udał się zakup lampek
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
moze wekend majowy...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam Wszystkich. Ja też bardzo chętnie w miarę możliwości czasowych wpadł bym na spocik. KARCZOWISKA pozdrawiają Legnicę i okolcie...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam I ja chciałem się pochwalić wymianą licznika na licznik z FISEM A4 2.6 V6 Avant Manetka - Rozpiska pinów manetki 1 - reset 2 - podpinamy pod masę 3 - przycisk góra 4 - przycisk na dół 5 i 6 (na zdjęciu wolne) - spryskiwacz tył. Kostkę wywaliłem i podłączyłem na okrągłe konektorki (zalane w koszulce termo) Manetka podłączona do licznika według dostępnych schematów. (forum)Wtyczka do licznika przerobiona z tasy FDD. Przewód do spalania (druga wtyczka od błotnika po stronie kierowcy) cieniki żółty przewód - czyli się zgadza opisy dostępne forum. Jeśli ktoś miał wyświetlacz temperatury w liczniku tak jak ja to sprawa podłączania czujnika temperatury jest prosta (forum). (opis montażu takiego wyświetlacza pin nr 3) Potem tylko kodowanie licznika (forum) Polecam wersje kanadyjską - efekt - miły Gong Zostało podłączenie czujnik temp oleju... ale to w przyszłości Ogólnie bardzo prosto jest przerobić licznik w aucie do 1997, naprawdę nie jest to trudne... stary licznik Licznik 370 Okragłe ramki 80 Manetka 150 Satysfakcja z przeróbki - bezcenna Nowy
-
[B5 ABC] Prośba o analizę logów
Witam Czy to może oznaczać uszkodzenie tego elementu na zdjęciu na zielono?
-
[B5 ABC] Prośba o analizę logów
zastanawia mnie ten parametr w kółku czerwonym czy może miec to związek z 4 Faults Found: 00525 - Oxygen Sensor (G39) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00524 - Knock Sensor 1 (G61) 07-00 - Signal to Low 00540 - Knock Sensor 2 (G66) 07-00 - Signal to Low 00561 - Mixture Adaptation 12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent a moze z byt uboga mieszanka gazu ( auto slabo ciagnie od 4500 tysiaca obrotow na gazie)
-
[B5 ABC] czujnik temperatury oleju
Witam Kurcze jest coś takiego jak na zdjeciu... przy rozrządzie to widziałem ale myślałem że to czujnik położenia wału nawet końcówke z tego sciągałem i wykręcałem i olej poleciał ale myślałem że to czujnik położenia wału ... w takim razie gdzie jest czujnik położenia wału
-
[B5 ABC] czujnik temperatury oleju
No właśnie nie mam na blacie. Pytanie gdzie go można założyć (w które miejsce )
-
[B5 ABC] czujnik temperatury oleju
Witam Zamierzam założyć licznik z Fisem do mojej niuni. Czy ktoś wie jak sprawdzić VAG iem lub inaczej czy wogóle jest w moim silniku czujnik temperatury oleju. Gdzie go szukać.
-
[B5 ABC] Prośba o analizę logów
Witam Od kiedy mam auto co jakis czas pojawiają mi się takie błedy: Czy wie ktoś może co oznaczją ? 5 Faults Found: 00525 - Oxygen Sensor (G39) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00555 - Oxygen (Lambda) Sensor 2 (G108) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00524 - Knock Sensor 1 (G61) 07-10 - Signal to Low - Intermittent 00540 - Knock Sensor 2 (G66) 07-10 - Signal to Low - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Witam Tak tak panowie macie racje najładniejsze są 18 i 19. Ale z praktycznego punktu widzenia narazie auto służy mi do przemieszczania się a nie do "Lansu". Narazie.. :gwizdanie: Okolice po których się przemieszczam takie są jakie są... ...niestety większe fele będą musiały poczekać. Planuje zakup ori 16, takich jak kiedyś pisałem że mi się podobają... Narazie odświeżyłem kokpit środkowy. Był troszkę porysowany, chociaż struktura okleiny nie podoba mi się do końca. Poniżej zdjecia.
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
Witam Na moich lampach jest napisane d2s/h7. (na obydwu) Zarówki mam włożone 2Xh7. (narazie) Zauważyłem że na granicy świecenia robi się taka fioletowa poświata. Żarówki mam zwykłe białe H7 osram. Widać jak podjeżdzam pod inny samochód. Myślicie że przez to że soczewka jest przystosowana pod xenon? Nie widziałem jak to wygląda u innych.
-
[B5 ABC] Gwaltowny wzrost spalania LPG
Witam Mam instalacje BRC sequent 56 zalożoną zaraz po kupnie (już 3 miesiące). Przejachane 10 000 km Narazie żadnych problemów. spalanie - przy spokojnej jezdzie (dojazd do miasta 11km + miasto) średnio 11l /100km - przy niespokojnej od 13l / 100km - trasa do 120km/h 10l/ 100km
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Dzieki Pablo . Twoja Audiczka też niezła, i sedanik I aulski jakie mi sie najbardziej podobają. Światełka tylne fajnie sie prezentują. Widziałem takie na żywo w nocy - kosmos - super to wygląda...
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Nowy nabytek
-
[ALL] Jaką tanią przejściówke pcmcia<--->rs232 żeby działała
Temat nie był doradzcie co kupić. Pisałem już o tym że: w vagu viaklina na usb nie działała mi diagnostyka klimatronika, a reszta działała. Może to kwestia starszej wersji klimatronika. (taką mam) Z ta przejściówką działa wszystko sprawnie i szybko... zresztą taki był właśnie temat tego postu "Jaką tanią przejściówke pcmcia<--->rs232 żeby działała"
-
[ALL] Jaką tanią przejściówke pcmcia<--->rs232 żeby działała
odp żadnej nie dostałem wlasnie o to chodzi ze to loteria z przejsciowkami usb-->rs232 bo jak mialem komputer z com to ze wszystkim sie laczylo, a teraz nie laczy sie ze wszystkim, ze droga to wiem, ale sa takie za 250 zl ale sa takie tez a za 100 zł i tu pytanie czy te za 100 zł beda dobrze dzialac? Mam taka za 100zl http://www.allegro.pl/item286342257_pcmcia_rs232_pelny_com_16bit_bez_kabla_wys24h_.html u mnie działa z VAGiem super. zresztą pisałem już o tym na forum Pozdrawiam
-
czy ktoś miał, ma doczynienia z laptopami Lenovo
Tak Miełem. Lenovo 3000 N100. Był nowy i po miesiacu się zepsuł. Padała w nim płyta główna. Laptop poszedł na gwarancji do serwisu, i gdzieś zaginał. Po jakimś miesiacu przyszła nówka sztuka. Narazie jest OK Czytałem w sieci zę Lenovo rozłączyło się z IBM-em...
-
[B5 ABC] Czy osłona paska klinowgo z silnika 2,8 V6 bedzie pasowała do 2,6 V6 ABC
Czy osłona paska klinowgo z silnika 2,8 V6 bedzie pasowała do 2,6 V6 ABC. Może ktoś wie jak to sprawdzić etka czy coś? Chodzi i taką właśnie osłone jak na tej aukcji. http://www.allegro.pl/item276338350_audi_2_8_v6_96r_oslona_paska_klinowego.html
-
[B5 ABC] wymiana rozrządu 2,6 V6
wymienione już wszystko pompa też
-
[B5 AHU] Nagrzewnica - płukanie lub wymiana
z tego co juz sie zdążyłem zorientować to zależy na jakim kanale na 51 - u mnie jest caly czas 90 stopni na 49 u mnie nie pokazuje bo mam inny klimatronik ale jesli u was pokazuje temp tą co w ECU to ma prawo tak byc 86 - 87 itp.
-
[B5 ABC] wymiana rozrządu 2,6 V6
wiem ze licznik jest cofniety o 100 000. Sasiad sprowadzil to auto z niemiec. Zaraz po sprowadzniu zakladalem mu alarm. Wiec widzialem przebieg jaki mial zaraz po kupnie. Potem pojechal do znajomego skasowac inspekcje, a ten w ramach pochwalenia sie umiejętnosci cofnal licznik o 100 000 ...