Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cypek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cypek80

  1. Mam pytanko Czy przy wymianie górnego zawiasu trzeba ściągać błotnik ?
  2. tu jeszcze taniej http://www.allegro.pl/item578320108_wahacze_lemforder_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_wawa.html z wawy ciekawe czy ok
  3. Montując taki stożek jak na tym zdjęciu na bank z czasem będą problemy z przepływką. Słabo filtruje, a pryskając go syto olejkiem zaszkodzisz przepływce, bo olejek nie ma się nawet gdzie osadzić. Ścianki za cieńkie, jak papier. Poza tym podczas jazdy w ostrym deszczu stożek będzie naciągał wodą, bo nie jest osłonięty. Za porządny stożek trzeba wydać min. 200zł, to całkiem inny przedział cenowy, ale przepływka jeszcze droższa. ... to auto nie ma przepływki.
  4. Widziałem program w TVN -turbo jakiś czas temu. Robili doświadczenie. Przed zalaniem zrobili test na hamowni, zbadali moc skody oktavi 1,9 tdi Zalali silnik modyfikatorem i w trasę. Po ok. 1700km o ile dobrze pamiętam znowu auto wjechało na hamownie. Autku przybyło klika koników, silnik zaczął ciszej pracować i spadło spalanie. Ceramizer jest dłużej na rynku ale nie ma takiej reklamy jak modifikator. Modyfikator dostępny w sieci FOTA a Ceramizer w sieci. Od jakiegoś dłuższego czasu bacznie mu się przyglądam i może kiedyś w końcu przyjdzie czas przetestować... oby jak najpóźniej.
  5. Witam Kupowałem u tego sprzedawcy ale nie przez serwis allegro. ze stronki www.netcar.pl Bridgestone Turanza ER300 2szt. kupowałem w sierpniu 2008 a oponki wyprodukowane były w 2007 Oczywiście cena promocyjna a sprzedawca nie poinformował mnie o roku produkcji 2007. mamy 2009 opony kupiłem nie dawno a mam dwu letnie Następnym razem też kupie u nich bo mieli najtaniej.
  6. U mnie dokładnie tak samo BRC Sequent 56 montowany w sieci Czakram. Spalanie do 13l - zależny od nogi. przejechane już 45 tyś. na gazie Tankowanie tylko (Orzel i Statka). po 30 tyś wymieniono mi jeden wtrysk w ramach gwarancji.
  7. a może chodziło o błotnik ???
  8. tzn co ? polecasz to za 90 czy nie polecasz?
  9. ciekawostka parktronic http://www.youtube.com/watch?v=XWkKYdhHGF0&feature=related
  10. Witam Ja również chciałem się podzielić opinią na temat czujników montowanych w dokładce zderzaka. Niestety nie jestem zadowolony z montażu w tym miejscu. I nie polecałbym Tego miejsca nikomu. Po prostu to miejsce jest za nisko. Jeśli jest jakieś wzniesienie, lub samochód obciążony, to czujniki popiskują. Podobnie jak koledzy wyżej pisali. W innym samochodzie mam wyżej takie same czujniki i nie ma z tym problemów. Montowałem kiedyś czujnik parkowania w a6 też w dokładce. Czujnik ten miał regulacje czułości. Zmniejszenie czułości powodowało większą odporność na przypadkowe zadziałanie. Może się komuś udało kupić odpowiednie czujniki do zamontowania w dokładce, ale ryzyko jest za duże. Szkoda zderzaków i nerwów. Pozdrawiam
  11. tak zewrzeć do masy.
  12. UWAGA!!! dotyczy tylko silników 2.6 ABC w a4 nie wiem jak jest w innych autach.!!! W silnikach 2.6 ABC Jest wstawiony fabrycznie czujnik temperatury oleju. Aby go podłączyć do licznika należy znaleść przewód. Znajdujący się w skrzyneczce (tam gdzie komputer silnika). Wtyczka czarno fioletowa, przewód niebiesko biały. w końcu akcja fis dobiegła końca.
  13. Znajomy tak miał wymienił olej i gitara Może już pora ojej wymienić
  14. U mnie na początku też chodził nie równo. Kable wymieniałem. I świece również ale nie pomogło. Pomógł zabieg. Czyszczenia przepustnicy + silikon Czyszczenie kolektora dolotowy powietrza + uszczelnienie na silikon. (żeberka) Sprawdzenie drożności i wymiana rurek podciśnieniowych. Uszczelnienie obudowy kolektora na silikon. Zauważyłem że silnik równo chodzi, pomimo tego wskazówka od obrotów faluje. Efekt ten ustał po wymianie licznika. Mam natomiast inną bolączkę z tym silnikiem. Jak jest bardzo gorąco albo po długiej trasie wypada mi zapłon na benzynie i gazie. ale to już inna bajka... Link do pracy mojego silnika na gazie http://www.youtube.com/watch?v=rY83eNIkiCg na benzynie http://www.youtube.com/watch?v=w9l7L2_dD7E
  15. Może nagrajcie swoje silniki porównamy jak to jest z tą nierówną pracą :gwizdanie:
  16. Sorki Ale Ameryki nie odkryłeś. Sprawdza się porzekadło że chytry dwa razy traci. Jaka cena taka jakość. zawsze przyglądam się jak gazownik wymienia filtr i zawsze chwali że dobry gaz tankuję. Tankuję tylko na sprawdzonych stacjach ORLEN SHell Statoil i nigdy nie mam podobnych problemów. P.S. inne stacje mi nie podrodzę
  17. Dokładnie tu jest to opisane - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_domykanie_szyb_z_pilota-t18219.0.html Mam taki sam silnik jak ty i opis na pewno pasuje.
  18. również dzięki
  19. Wygląda na to że tak. Przynajmniej ja się tam wybieram. :> W mieście może być tłoczno dzisiaj niedziela handlowa.
  20. Ja też postaram się przyjechać.. do zobaczyska
  21. ...Mam używam jestem zadowolony Używam z : Concert 1 , karta 2gb sandisk, X-car link zamocowany na stałe w schowku u góry. Funkcji jakiej mi brakuje to wyświetlanie nazw otworów ale da się z tym jakoś przeżyć.
  22. Ja wlasnie czekam drugi dzien :gwizdanie:
  23. Lepiej kup sobie dodatkowy czujnik tak bedzie bezpieczniej.
  24. Tak. Nie ma znaczenia benzyna czy disiel. Nalezy tylko przekodować licznik i wymienić tarcze od obrotomierza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.