Treść opublikowana przez cypek80
-
[B5 AWT] Żywotność wtryskiwaczy BRC- (pomarańczowych)
ja też jeden miałem wymieniany na gwarancji po przebiegu 30 tyś w tej chwili 60 tyś i żadnych niepokojących objawów.
-
[B5 ABC] Jaki gaz założyć?
Jak chcesz bezproblemowo jeździć na gazie tym silnikiem to tylko IV generacja się nadaje. przy III może ci strzelać...
-
[B5 ABC] Falujace obroty
stepper motor ewentualnie stepping motor weź na wzór do pokazania.
-
[B5 ABC] Falujace obroty
Co znaczy ciężko pracował w jedna stronę. Absolutnie nie wolno go na siłę wciskać i wyciskać. Grozi to uszkodzeniem korkowca... to już chyba jasne że pozostaje tylko wymiana...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
taa... a wcześniej o termine napisał w nie widzialnym poście.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Chyba przesadziłeś z tą datą. 25.09.09 godzina 16 a wysłałeś posta 16:26 jeszcze będziesz miał pretensje że nikogo nie było
-
[ALL B5] Co to za moduł obok pompki do centralnego zamka
Switche służą do zmiany czasu zamka 9,5 /1 s Programowanie pilotów Wył. / Wł. wyjście do domykania szyb (-) Do zmiany czasu zamka 4 /1 s Lepiej nie przełączaj jak wszystko działa ok. Tutaj jest opis VOTEX 'a 4M1046..... http://www.eupload.pl/pfiles/7413/1046%20w%C5%82.pdf
-
[B5 ABC] Falujace obroty
to jest zaworek , ale dokładnie jaki to ci napisze jak znajdę i ma tak cykać właśnie. ile zrobiłeś km po czyszczeniu, musisz zrobić około 20km żeby się unormowało.
-
[B5 ABC] Falujace obroty
Przepływomierz to auto nie ma przepływki
-
[B5 ABC] Falujace obroty
Sorki ale wątek jest do ABC ale na pewno jest w przepustnicy
-
[B5 ABC] Falujace obroty
Nastawy się wyzerują po odłączeniu akumulatora. W tym czasie wyczyścisz krokowca. Potem pojeździsz. Samo się zadaptuje. Ja tak zawsze robię i jest git
-
[B5 ABC] Falujace obroty
Trzeba wyczyścić krokowy. Przy okazji można przepustnice wyczyścić i sprawdzić czy nie ma gdzieś nieszczelnośći w dolocie powietrza.
-
[ALL] Potrzebny impuls plusa lub masy po zamknieciu auta
Może dla Ciebie tak ale naprawdę nie dla wszystkich
-
[ALL] Potrzebny impuls plusa lub masy po zamknieciu auta
http://www.allegro.pl/item733251297_interfejs_do_domykania_szyb_z_modulem_komfort.html możne taki przekaźnik z czasóweczką
-
[B5 AFN] Regeneracja pompy hamulcowej - poradnik
Profesjonalna robota gratulacje
-
[B5 ADR] Błędy a instalacja gazu ?
2413 561 - - - - - 0231 Krańcowa regulacja składu mieszanki (Mixture control) Miałem taki błąd. Przy przeglądzie gazu wspomniałem gazownikowi podregulował i pomogło. Jeśli chodzi o sonde Lambda to gazownik mówił że może komp. silnika złapać błąd, w chwili przełączania na gaz.
-
[ALL] Tarcze Zimmermann + klocki Bosch / Textar
Witam Nie dawno miałem taki sam dylemat.. Jakie tarcze jakie klocki. Kupiłem tarcze Otto Zimmermann. Klocki do tego Otto Zimmermann których producentem jest firma Saxid. (120zł bez czujnika i 150zl z czujnikami ) Bardzo nie lubię jak klocki piszczą (kojarzy mi się to z Polonezem ) Jest super nie piszczą. A czy pylą? Raczej w normie. Z resztą mi to nie przeszkadza. Fakt jest taki że hamulce teraz żyleta. : kupowałem tu http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=9904902 kurcze może warto by było wynegocjować jakiś rabat dla nas...
-
[ALL B5] Ukręcona śruba w kole
"Po zwarciu klem może iskrzyć kondensator (car-audio) jeśli ktoś taki posiada w bagażniku, widok fajny ale dość drogi." Nie radze zwierać lepiej żarówkę wsadzić między klemy, lub włączyć postojowe. POZDRAWIAM
-
[B5 ADR] Sprzęgło dwumasowe-kilka niejasności
Żadne jaja po prostu te silniki mają dwumasy. Znajomy ma trochę tych silników, bo handluje częściami i wszystkie te które sprzedawał dwumas posiadały. Używanego dwumasa do tego modelu można kupić za ok. 300 zl
-
[B5 AJM] Radio Chorus - brak pinu
szybciej podmienić całe radio bo jego miało problem z głośnością.
-
[B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
Robiłem już dwie wymiany Motula 2X po 15000km. Na początku pierwszej wymiany kupiłem 1l na dolewki. Ciągle go mam :>(ok pół-litra) Mobila 10W40 spokojnie wciągało mi 1 litr na 10000km
-
[B5 ADR] Od czego ta kostka
Zależy czy sedan czy avant. u mnie żółta wtyczka idzie do subwofera ori nokian bagażnik. Pozatym jak masz taką wtyczkę to w jednym z głośników jest wzmacniacz.
-
[B5 ADR] Od czego ta kostka
Niebieska wtyczka do zmieniarki. zielona do podłączenia radia pod fis żółta wyjście na wzmacniacz. poniżej opis orginalnego radia zaczerpnięty z http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_subwoofer_tylne_glosniki_jak_podlaczyc_nie_ori_radio-t31550.0.html
-
[ALL B5] Czujnik poziomu płynu spryskiwaczy, poliftowy FIS przedlifotwy
Widzę że nic nowego nie wniosłeś do tematu. Powieliłeś tylko posta http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_czujnik_poziomu_plynu_spryskiwaczy_a_dokladny_fis_2x26_pin-t84483.0.html;msg955268#msg955268
-
[ALL B5] Czujnik poziomu płynu spryskiwaczy a dokładny FIS 2x26 PIN
no to faktycznie dziwne. Fakt, że jak sprawdzałem to nie miałem wkodowane +04 i jak zwierałem 9 do masy to krzyczał {Kombiinstrument / Instrument Cluster} Steuergerät Codierung / Control Module Coding STG 17 (Kombiinstrument) auswählen / Select 17 (Instrument Cluster) STG Codierung -> Funktion 07 / Coding -> Function 07 ??xxx: Extra-Optionen und Mehrausstattungen (bis MJ 2000) / ??xxx: Extra-Options (through MY 1999) +00 - keine Mehrausstattung / no Extra Options +01 - Bremsbelagverschleißanzeige aktiv / Brake pad warning active +02 - Sicherheitsgurtwarnanzeige aktiv / Seatbelt warning active +04 - Waschwasseranzeige aktiv / Washer fluid warning active +16 - Navigation aktiv / Navigation active a później po w kodowaniu +04 nie sprawdzałem jak jest. Ale mam podłączony czujnik z jednej strony do licznika z drugiej do masy i nie działa. Chyba że jakiś babolek jest