Treść opublikowana przez cypek80
-
1.8t BEX - nie trzyma ciśnienia doładowania proszę o pomoc w diagnozie
DYNAMICZNE: Grupa 002, 115, 118: http://vaglog.pl/log_265875.html Grupa 002, 033, 032: http://vaglog.pl/log_265876.html Grupa 003, 114, 020: http://vaglog.pl/log_265877.html Nowe logi na LPG Poprawiona mała nieszczelność w dolocie DV był nowy z getem.pl ma ok pół roku.
-
1.8t BEX - nie trzyma ciśnienia doładowania proszę o pomoc w diagnozie
DYNAMICZNE: Grupa 003, 020, 114: http://vaglog.pl/log_264163.html Grupa 115, 118, 002: http://vaglog.pl/log_264164.html Grupa 002, 033, 032: http://vaglog.pl/log_264159.html Co sprawdzić, turbo po regeneracji 8tyś temu.
-
A4 B7 1.8T BFB Remont głowicy
Jestem pewien na 100% bedzie pasowala.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja oddałem swoje turbo na przegląd i SPA tu Jaczów koło Głogowa http://tracker-glogow.pl/index.html Mam rok gwarancji na piśmie bez limitu kilometrów. Przejechałem narazie 5tyś km Za mało na razie żeby powiedzieć że jestem zadowolony i polecam. Rozsądna cena, na miejscu... Chłopaki wożą turbo do Mierzowic koło Prochowic http://www.mturbo.pl/ Zadzwoń popytaj.
-
Moment dokręcania głowicy
Zastosuj się do ulotki producenta uszczelki i będzie ok.
-
Czy paliwo mogło wywietrzeć?
Ustaliłeś co było przyczyna niepalenia ?
-
Zdjęcia instalacji pod maską
Wszystko schowane pod osłoną ...
-
Legnica Lubin Regeneracja felg.
Za późno. Jedziemy na srebrno.
-
Regeneracja głowicy
Jak robiłem rozeznanie w Legnicy u Szumegi też polecili mi Piętkę
-
Legnica Lubin Regeneracja felg.
Dogadałem się ze Stefanem. Mam tylko dylemat na jaki kolor pomalować.
-
Giełda Dolnośląska
Sprzedam moją A6 C5 2.4 1997 Sedan LPG http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-c5-servotronik-lpgtech-barracuda-ig1-sm-podgrzewane-siedzenia-tempomat-ID6yhWfj.html
-
Tempomat - nie można wyłączyć manetką.
Tak a manetka cały czas włączona
-
Tempomat - nie można wyłączyć manetką.
Witam. Mam problem z działaniem tempomatu. Nie mogę wyłączyć tempomatu manetką. Vag pokazuje jakby manetka cały czas była włączona. Wymieniłem manetkę na drugą i jest to samo. Czujnik sprzęgła ok, czujnik hamulca ok, manetką mogę tylko zakodować prędkość, dodawać i odejmować. Tempomat muszę wyłączać hamulcem lub sprzęgłem. Czy zdarzyło się komuś że padł moduł kierownicy ? Gdzieś czytałem że robiąc program zdarzają się krzaki przy działaniu tempomatu. Pytanie jak sprawdzić czy ktoś grzebał przy ecu ?
-
Legnica Lubin Regeneracja felg.
a namiary na Stefana adres?
-
A4 B7 1.8T BFB Remont głowicy
Muszą być nowe. Koszt ok 100zl Stare mogą być poprzeciągane Dokreca się od środka.
-
Legnica Lubin Regeneracja felg.
Znacie kogoś z okolicy kto maluje felgi aluminiowe ? Legnica Lubin okolice?
-
A4 B7 1.8T BFB Remont głowicy
Głowica bfb i bex jest identyczna.
-
1.8 T 190 km, BEX + gaz, wypadanie zapłonu
Kolega alternator ma po regeneracji z wymienioną rolką i chyba z nowym regulatorem. A jaki wpływ na tą usterkę ma regulator napięcia? Na Vagu pokazywało cały czas w okolicy 14V
-
WYMIANA USZCZELKI POD GŁOWICĄ
Jak masz nalot płynu chlodzacego na turbo to masz najprawdopodobniej pęknięta głowicę.
-
Pompa SAI Pierburg model bez nitów
czescpodepne sie do tematu mimo ze rok temu i od razu zapytam czy jak ją odepniesz to nie zapchasz katalizatora? chyba ze już wyciąłeś? u mnie problem jest tego typu ze na kacie wyskakują błędy oraz na cylindrach. Na zimnym jak odpalał był siwy dym i nierówne obroty, dopiero po osiągnięciu 90st przestawał lecieć. mechanik stwierdził po zamontowaniu rurki pomiedzy sai a filtrem ze to wina odkurzarza. macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane ? Jak kopci na bialo i nierówno chodzi po zapaleniu do rozgrzania. To głowice masz pęknietą.
-
Navigation Plus RNS D
Witam Panowie. Czy ktoś się orientuje jakie numery zmieniarek współpracują z RNS-D. poszukuje takiej 6CD do schowka do A4 B6 i nie chcę emulatora tylko ori czy np 8E0035111D będzie pasować?
-
Gdzie zagazować(Lublin i okolice) 1.8 bfb quattro
Dziwię się że nikt nie polecił Pana Adama Rogowskiego. AUTO-GAZ Adam Rogowski Snopków 56A 21-002 Jastków, Lublin (Droga Wojewódzka 809) Jak bym miał bliżej na pewno zdecydowałbym się na montaż u Pana Adama. piękne montaże można podejrzeć http://www.adamrogowski.net/_audi.html#6
-
logi po błędzie 16683
Dzięki Jakie jeszcze logi zrobić żeby sprawdzić pompę paliwa , przepływomierz?
-
logi po błędzie 16683
Czy zerknąłby ktoś czy wszystko ok. http://vaglog.pl/log_246573.html
-
A4 B7 1.8T BFB Remont głowicy
Do każdej uszczelki jest dodana instrukcja ze sposobem dokręcania. Przykładowo Erling etap 1 40Nm etap 2 60Nm etap 3 90 stopni na koniec etap 4 90 stopni W książce sam naprawiam etap 1 40Nm etap 2 obrót kluczem sztywnym o 180 stopni (1/2 obrotu) uwaga obracanie może się odbywać w dwóch etapach po 90 stopni.