Treść opublikowana przez !rafi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk jakie springi miałeś w srebrnej ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dlatego miałem Navingtona
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bielik, my ujeżdżaliśmy taki zestaw Navington Cadet gondola + spacerówka + nosidełko Maxi Cosi. Co do wózka to chyba największy minus to małe przednie kółka, bo czasami ciężko na nierównościach było, z kolei największy plus to wielkość po złożeniu, ja myśmy kupywali, to nie było mniejszego wózka po złożeniu. Zainteresuj się wózkami X-lander, ten sam producent co Navington, z tym że tańszy, marka X-lander na PL, a Navington w większości na eksport. Co do wózka to duże wszystkie koła, pompowane, no i przednie skrętne nie patrz na wózki, które nie spełniają tych warunków
-
Co to za kostka
Szukaj jak podlaczyc termometr w zegqrach b5, wtedy znajdziesz opis kostki.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Na alledrogo tyyp z Elblkaga sprzedaje po 50 zl sztuka uzywki.
-
[A4 B5] Ałdi, z CustOm Garage
Nadwozie HB w B5
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Niech ktos potwierdzi, kola skrecone na maxa w lewo i podczas ruszania stuka przegub, prawy ? Czy nie daj Bog lewy?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Te DJ Gamon, ogarnij sie, masz zdjecia i opis jak dla przedszkolaka i jeszcze Ci malo? Skoro masz 32 pinowe wtyki i analog to chyba logiczne ze cluster2 ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Fajny prtscr Pytanie, jaka jest roznica miedzy Fisem przedlift(zegar analog z kreskami), a Fisem po lifcie(zegar analog z cyframi) ? Roznia sie jakimis opcjami czy tyylko wtyczkami ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pewnie minimum z 50zl. Podjedz i się dowiedz za pytanie nie kasują
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja próbowałem i mam nie wiele ponad 0 :grin: Jedź do Radwidu na Królewieckiej, zapłacisz to Ci zmienią na jaki chcesz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek pamiętaj!!!!!! jak piwo to zimne!!!
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fakt, ale ze spuchnieta i napierdalajaca kostka ciezko nawet taki kawalek.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak mi noga pozwolki to zajade.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pwsz ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Co do manetki masz napisane Trip computer .... (Piny11, 14,18)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A kabel brac? To zalezy czy nie zapomnisz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jutro jebne z rana i bedzie gorzej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak sam wymienisz sam to mogłeś w sumie sam sprężyny wymienić ściągacze by się znalazły On on dziur nie omija to moze z dwa Jak plecy emerycie ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ciesze sie, ms 180 zl na all trza bedzie samemu wymienic jak sruby rozruszane.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Aaaaa i jeszcze gorne wahacze doi wymiany, a wg diagnostow wsio git ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- Trzeba sprzedac fizdu i kupic sobie Opla.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Srodkowy sie wysypal przy mnie, a zewnetrznego nie widzialem. A powiem gfdzie jak auyto odzyskam sprawne
-
Audi A4 2.4 TIPTRONIC
A czemu mialoby byc szybciej ? Skoro dalej automat zmienia bieg, ty tylko mu pokazujesz kiedy ma to zrobic.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Postawilem dzisiaj rano Afdi na wymiane sprezyn z przodu. Podczas ogledzin okazalo ze oslona lewe go przegubu do wymiany, pozniej ze przegub zewnetrzny(wymieniany 1,5 roku temu) tez do wymiany, a skonczylo sie o 18 ze zamiast wyjechac autem z warsztatu, to musze isc z buta bo rozsypal sie przegub wewnetrzy Stad moje pytanie czy to Panowie mechaniki rozwalili drugi przegub ? czy poprostu mam farta ze to sie stalo w warsztacie, a nie na drodze ? ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Dziadek tak jak dzis mowilem, trzymiej sie z dala od tych fachowcow
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No juz ponad 100 nastukala zonka, alvaro zapodaj tu lub pw jak VCDSem ustawic, to sprawdzimy dziadka kabel zaraz