Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

!rafi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez !rafi

  1. Patryk jakie springi miałeś w srebrnej ?
  2. Bielik, my ujeżdżaliśmy taki zestaw Navington Cadet gondola + spacerówka + nosidełko Maxi Cosi. Co do wózka to chyba największy minus to małe przednie kółka, bo czasami ciężko na nierównościach było, z kolei największy plus to wielkość po złożeniu, ja myśmy kupywali, to nie było mniejszego wózka po złożeniu. Zainteresuj się wózkami X-lander, ten sam producent co Navington, z tym że tańszy, marka X-lander na PL, a Navington w większości na eksport. Co do wózka to duże wszystkie koła, pompowane, no i przednie skrętne nie patrz na wózki, które nie spełniają tych warunków
  3. Szukaj jak podlaczyc termometr w zegqrach b5, wtedy znajdziesz opis kostki.
  4. Na alledrogo tyyp z Elblkaga sprzedaje po 50 zl sztuka uzywki.
  5. Nadwozie HB w B5
  6. Niech ktos potwierdzi, kola skrecone na maxa w lewo i podczas ruszania stuka przegub, prawy ? Czy nie daj Bog lewy?
  7. Te DJ Gamon, ogarnij sie, masz zdjecia i opis jak dla przedszkolaka i jeszcze Ci malo? Skoro masz 32 pinowe wtyki i analog to chyba logiczne ze cluster2 ?
  8. Fajny prtscr Pytanie, jaka jest roznica miedzy Fisem przedlift(zegar analog z kreskami), a Fisem po lifcie(zegar analog z cyframi) ? Roznia sie jakimis opcjami czy tyylko wtyczkami ?
  9. Pewnie minimum z 50zl. Podjedz i się dowiedz za pytanie nie kasują
  10. Ja próbowałem i mam nie wiele ponad 0 :grin: Jedź do Radwidu na Królewieckiej, zapłacisz to Ci zmienią na jaki chcesz
  11. Dziadek pamiętaj!!!!!! jak piwo to zimne!!!
  12. Fakt, ale ze spuchnieta i napierdalajaca kostka ciezko nawet taki kawalek.
  13. Jak mi noga pozwolki to zajade.
  14. Co do manetki masz napisane Trip computer .... (Piny11, 14,18)
  15. A kabel brac? To zalezy czy nie zapomnisz
  16. Jutro jebne z rana i bedzie gorzej
  17. Jak sam wymienisz sam to mogłeś w sumie sam sprężyny wymienić ściągacze by się znalazły On on dziur nie omija to moze z dwa Jak plecy emerycie ?
  18. Ciesze sie, ms 180 zl na all trza bedzie samemu wymienic jak sruby rozruszane.
  19. Aaaaa i jeszcze gorne wahacze doi wymiany, a wg diagnostow wsio git ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- Trzeba sprzedac fizdu i kupic sobie Opla.
  20. Srodkowy sie wysypal przy mnie, a zewnetrznego nie widzialem. A powiem gfdzie jak auyto odzyskam sprawne
  21. A czemu mialoby byc szybciej ? Skoro dalej automat zmienia bieg, ty tylko mu pokazujesz kiedy ma to zrobic.
  22. Postawilem dzisiaj rano Afdi na wymiane sprezyn z przodu. Podczas ogledzin okazalo ze oslona lewe go przegubu do wymiany, pozniej ze przegub zewnetrzny(wymieniany 1,5 roku temu) tez do wymiany, a skonczylo sie o 18 ze zamiast wyjechac autem z warsztatu, to musze isc z buta bo rozsypal sie przegub wewnetrzy Stad moje pytanie czy to Panowie mechaniki rozwalili drugi przegub ? czy poprostu mam farta ze to sie stalo w warsztacie, a nie na drodze ? ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Dziadek tak jak dzis mowilem, trzymiej sie z dala od tych fachowcow
  23. No juz ponad 100 nastukala zonka, alvaro zapodaj tu lub pw jak VCDSem ustawic, to sprawdzimy dziadka kabel zaraz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.