Treść opublikowana przez Miroo
-
[B5 AEB] Zachlapane Turbo Olejem
i jeżeli przez odmę wywala to co robić?
-
[B6 AVF] Wymiana rozrządu
dzięki płyn chłodzący wymieniłem na zimę więc tylko go zleję o płynie hamulcowym też myślałem natomiast dzięki za info o tym pasku pasek napinacz proponujecie ori czy jakiś zamiennik tez jest wart uwagi?
-
[B6 AVF] Wymiana rozrządu
Mam pytanie zbieram się do wymiany rozrządu wiosną, powoli chce kupić wszystko co potrzebne tzn rozrząd pompa wody i teraz moje pytanie co przy tej okazji można/trzeba jeszcze wymienić ? myślałem nad paskiem klinowym czy jego da się normalnie wymienić czy jak będzie przód ściągany to przy okazji od razu wymieniać? może coś jeszcze?
-
[ALL B7] Pilot nie otwiera c.zamka
tak próbowałem i nic dioda na pilocie mruga ale efektu nie ma. po włożeniu kluczyka do zamka centralny działa ok
-
[ALL B7] Pilot nie otwiera c.zamka
to auto kolegi i właśnie w pierwszym pilocie jak padł ok miesiąc temu to wymienił od razu baterie i próbowaliśmy go przyuczyć i nic , ale miał drugiego jeszcze wczoraj drugi przestał reagować tez próbowaliśmy i nic.
-
[ALL B7] Pilot nie otwiera c.zamka
na 3 dni?? myślałem ze wystarczy dopasować pilot centralnego zamka i alarmu jak jest w filmiku do b6 tylko ze nie posiadam kabla do b7
-
[ALL B7] Pilot nie otwiera c.zamka
mam pytanie czy i jak to możliwe że u kolegi w b7 w odstępie dosłownie miesiąca dwa piloty przestały reagować tzn otwierać zamykać cz. Ze środka oczywiście cz działa metoda z stacyjką nie działa jedyne wyjaśnienie że komputer nie widzi pilotów dlaczego tak się dzieje?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
-27 audi od strzała odpaliło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a jaki dodatek lejecie do audi 1.9 avf? macie coś sprawdzonego żeby nie zaszkodziło ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a kolega w jakim sklepie z zegarkami pracuje? bo niewykluczone że będę coś zmieniał co prawda zegarka za 13 tys nie kupię ale może coś tańszego też się znajdzie
-
[ALL B6] świece żarowe
dzięki już wysłałem info do kolegów zobaczymy co napiszą te ze zdjęć na alledrogo 20 zł sztuka
-
[ALL B6] świece żarowe
a gdzie spr po vin długość świec czytałem że do 2002 były krótkie ja ma auto z końca 2003 roku wiec te 97 mm tylko nie wiem czy te na zdjęciach to oryginalny beru czy jakaś podróba jak myślicie?
-
[ALL B6] świece żarowe
Czy możecie na podstawie tych fot stwierdzić czy to są oryginały?
-
[ALL B6] Demontaż fotela pasażera z Airbag'iem
no i pasy trzeba odpiąć od fotela
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Witam bo przeczytałem wątek i nierozumieniem o jakich adapterach piszecie? tzn wiem że można zamontować te z golfa plusa chyba że jest coś innego jeszcze? Jak się sprawują te z golfa?
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
jakby w Pl dało się rejestrować "angliki " to po roku lub dwóch trzeba było by zmienić ruch na lewostronny bo było by więcej anglików jak europejskich aut.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pokombinujmy coś na tym podziemnym parkingu bo na zewnątrz nie są strasznie sprzyjające warunki. może tam w galerii nowa obok Tesco?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja pewnie tez bede
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak 16 to przyjadę bo dziś nie dam rady
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Koledzy czy ktoś by się podjął założyć moduł do świateł (Kogiela) do b6 z bi-xenonem?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ma ktoś namiary na jakiegoś dobrego tapicera z okolic Rzeszowa bo mata mi jakiegoś zwarcia dostała
-
[ALL B6] Problem z zamykaniem szyby
nie nie programowałem szyb Muszę odpiąć od nowa akumulator żeby to zrobić czy teraz też można
-
[ALL B6] Problem z zamykaniem szyby
Po odpięciu akumulatora stała się taka rzecz ze szyba od kierowcy działa normalnie natomiast od pasażera żeby ja zamknąć trzeba cały czas trzymać przycisk wcześniej było tak ze wystarczyło pociągnąć i puścić i sama się zamknęła Co się stało coś się przekodowało??
-
Znaczenie ET Felgi
w słoneczkach mam ET42,piasta 57,1 mm,7Jx16 a na felgę 17 o szerokości 7J opony 225 nie będą za szerokie?
-
Znaczenie ET Felgi
czy felgi o takich parametrach 17' ET 35 17x7J będą wystawały w audi a 4 i jak będą wyglądały względem org 16 słoneczek ?