Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Zapraszam do głosowania https://a4-klub.pl/competition/entry/305-a4-b7-by-tomekhxc/
  2. A ja cisnienia nie mam, może w następnym roku cos bede próbował, ale jak sobie pomyśle o nowych samochodach to nie są auta na przebiegi, tutaj mozna latać i spalanie w trasach miło zaskakuje , a że mam sentyment to trzeba dbać choćby nawet
  3. Ostatnio mało się dzieje w temacie , tydzień temu odebrane z kompleksowego czyszczenia środka , a teraz idzie do ziomka na położenie powłoki , kupiłem to co polecał ja sie na tym nie znam, oddaje auto i czekam na efekt
  4. Pogratulować, auto z bardzo dobrych rąk Niech służy
  5. U mnie podobnie , nie miałem czasu zdj. porobic bo czekała trasa i auto na szybko składane ale wsio działa, przeciąg robi
  6. trzeba niestety podciąć i to dużo, teraz będzie troszke ładniej jak wcześniej ponieważ nawet rury od dolotu zostały pomalowane na czarno tak żeby nie rzucało się to w oczy , jeszcze czarne redukcje silikonowe nowe obejmy i zakładać zderzak
  7. jednak przy upałach mały IC daje o sobie znać i trzeba wstawić coś normalnego , jeszcze upchać reszte i ogień na tłoki
  8. A jak, u Frosta to samo, sprzedaje bo pewnie rozrząd nie wytrzyma Żeby tak wszystkie sie sypały to swiat był by inny
  9. No i sprawcy całego zamieszania, chociaż nie jest to jakaś skomplikowana praca a raczej przyjemna , musze wymienic dekielki wtrysków ponieważ ze ze starych już lało , kiedys przy wymianie podkładek zostało to złożone na ori dekielkach i po jakimś czasie sie puściło, nie dużo ale jednak , więc moim zdaniem jak ktos by wymieniał podkładki warto zainwestowac w nowe dekielki poniewaz uszczelka na starych po tulu latach na pewno będzie wyrobiona , przy okazji chociaz miałem i podkładki nowe to teraz tez nowe wlatują oraz oringi wtrysków , ma być igła
  10. Taka sytuacja przy okazji można sobie sprawdzic stan wałków ale wszystko ładne i czyściutkie
  11. Jak by ktos był chetny to autko na sprzedaż
  12. Czy ja wiem b7 w większosci stoi, większość czasu spędza sie w firmowym aucie, szkoda żeby stało i sie kurzyło , zobaczymy póki co luzny temat
  13. Chyba że ktoś ma ochote na ładne B7 tak jak stoi ?
  14. Bo tamtego nie wyrzucam, idzie do innego auta
  15. Upały więc trzeba coś podziałać, w wolnej chwili wcisne tego IC , w następnym tyg idzie do małych poprawek lakierniczych, tylne nadkole oraz tylny zderzak bo odkąd kupiłem był porysowany i czasu nigdy nie ma żeby sie tym zająć
  16. Nice nie myślałeś żeby zająć się tym zawodowo ?
  17. Bardzo ładnie sie przód teraz prezentuje, gril rs jest sam w sobie tak ładny że nie szpeciłbym go żadnymi znaczkami itp , ale to tylko moje zdanie Autko super
  18. Jak tak patrze na fotki to te opony u ciebie ładniej wyglądają niż u mnie
  19. Jeśli zostawisz ori końcowe puchy jest w miare ok , ale jeśli tylnie powymieniasz na jakies przeloty itp to głowa nie twoja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.