Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie gwiazdorze bo kasa mi z nieba na nie nie spadla. Chodziło mi ze zapodaje felgami jak jeszcze auta nie kupił Nie szukaj dziury w całym- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja już zapasy do BT zakupiłem wczoraj. Dziś założyłem letnie koła a jutro będę auto ogarniał na zlot bo dziś cały dzień leje i leje.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak to Stanley napisał już czuję smak gorzoły- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Ja już dziś założyłem lato więc jak spadnie śnieg to rybka zresztą do Grand Stasindy nie ma stromego podjazdu więc ja nie dam rady?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najpierw kup coś porządnego a potem będziesz myślał o zmianach w aucie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No takie fele do B5 to będą pasowac jak swini swiodlo Nowoczesny wzor do starej budy Ale jak do B7 miały by być to spoko Ja juz na letnich od dziś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak będzie taka pogoda to będziemy się wygrzewać popijając Wyborową- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To czekamy na zarządzenie "prezesa"- wyjście aux dla BNS 5.0 i jak wykonać adaptacje?
dobra to jak skołuje klucze do radia to ogarnę temat. Dzięki Zawartość dodana 7 minutes later A właśnie który kolor jest który żeby właściwie podłączyć? Który to lewy, prawy a który masa.- wyjście aux dla BNS 5.0 i jak wykonać adaptacje?
mhmmm dobra poprzez google na coś trafiłem. Zeby działało potrzebne jest sie wpiąć EA-R(aux-r),EA-L(aux-l),EA-G(aux masa) i ewentualnie kodowanie jeśli nie zabangla. W BNS żeby przełączyć na aux trzeba kliknąć 2x knefel CD?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No w zeszłym roku wyjechałem później więc nie wiem jak to tam było- wyjście aux dla BNS 5.0 i jak wykonać adaptacje?
hmmmm pixele straszne ale coś widać. Rozumiem że musiał bym się w kostkę wpiąć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaa no chyba że tak to w sumie temat transportu mamy pochytany Wyjazd jak co roku o 9.00 spod Go Sport na 3 Stawach?- wyjście aux dla BNS 5.0 i jak wykonać adaptacje?
Jest wogóle możliwość wyprowadzenia kabla aux albo dołożenia bluetooth do BNS 5.0? Chodzi mi o to żeby podłączyć telefon i puszczać muzę z niego. Nie trafiłem na nic na forum na ten temat czy wogóle da się to wykonać.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra będę z nim ustalał jeszcze bo wiem że ktoś go może na 3 stawy rzucić. Nie byłem pewien czy pojadę z wami jedną grupą ale w sumie tak się fajniej jedzie niż samemu.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja z nim gadałem za pierwszym razem może z 3 tyg temu czy bym go nie zabrał ale że potem milczałem to rozmawiał z Tobą. Ostatnio gadałem z nim moze z dwa dni temu i mieliście się dogadać co i jak i powiedział że mi oddzwoni w poniedziałek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co do wyjazdu do BT to ugadywałem się z Griszą że go zabiorę ale z racji niepewnego urlopu się nie odzywałem do niego i dogadywał się z Dimanem. Teraz na bank mam czwartek piątek urlop więc Griszę mogę śmiało zabierać do B7. Wreszcie mam coś porządniejszego w dalsze trasy niż parcha 1Z- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
No i właśnie ciężko teraz podjąć decyzję czy jechać na zimie czy już lato zakładać. Problem mam o tyle trudniejszy bo przednie zimówki mi ząbkuje... tylne nic i letnie też nic się nie działo Zawartość dodana 7 minutes later No ok coś się pomyśli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja i Mario juz jesteśmy- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
AudiWoman nie będzie jedyną która będzie focić A4. Jeżdżę od kilku lat na zlot i robię zdjęcia więc się wcisnę z propozycją jakiejś sesji samochodu bo wykonuję zdjęcia motoryzacyjne Mój fanpage: https://www.facebook.com/MotoFotofotografiamotoryzacyjna- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie ktoś wcześniej? Ja mogę być na luzie przed 19.00- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najlepszego Diman- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może też jutro wpadnę bo mam nocki teraz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE