Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. ja też bym sie przyturlał wreszcie po długiej przerwie
  2. ja mam nocki wiec jutro dał bym radę się przyturlać
  3. Dobrze znam Twój ból Horny jak miałem B5 to zamarzał mi bębenek w klapie i nie szło go wcisnąć. W końcu się wkur... i jak dało się ją otworzyć to wyjąłem zamek i narąbałem dookoła smaru sylikonowego tak jak bębenek się chowa do obudowy zamka. Poszturchałem parę razy i nadmiaru smaru nie ściągałem. Do końca zimy było cacy. Woda do wnętrza zamka mi się dostawała.
  4. A4-Tomek odpowiedział(a) na RadzJo temat w Audi A4 B7
    Ja się zastanawiam jaką folie wybrać żeby to fajnie wyglądało. Obecnie mam szczotkowane aluminium a auto jest szare. Myślałem nad folią matową biała perła lub może szary połysk. Carbon mi się opatrzył bo kilka lat miałem w poprzednim audi dekory oklejone carbonem od 3M z serii di-noc. Hydrografika jest za droga póki co...
  5. co tam? jakiś spot dziś? smaki na kebaba też są
  6. Dosiego Roku Panowie oby przyszły rok był lepszy A teraz wyczekiwać Bukowiny
  7. UCZESTNIK ZLOTU: nick: A4-Tomek Jak co roku ino z aparatem bedę was wkur...
  8. Dzięki Po mału jak będzie hajs będę robił jakieś detale. Na grubsze mody nie ma hajsu
  9. to co z tą wigilijką? mam na rano akurat przyszły tydzień
  10. Dzięki Pany za życzenia Ja po drugiej zmianie więc znowu lipa ze spotem była
  11. widzę że dziś znowu lipa zawsze jak mam czas to ni ma spota
  12. Moja wycieraczka od paru dni sama się uruchamia i zasuwa tam i nazad aż się gdzieś w drodze zatrzyma. Jak chce żeby wróciła na miejsce i ruszę manetką to zaś zasuwa i albo wróci do pozycji wyjściowej albo zatrzyma się po przeciwnej stronie i tak można się bawić. Jeśli jej nie ruszę gdy tak się zatrzyma to tak będzie stała sobie ale jak po którymś ruszeniu manetką wróci do pozycji to po jakimś czasie franca znowu sama zaczyna spacer po szybie. Wcześniej przy użyciu się przycinała tylko ale nie uruchamiała sama a teraz żyje własnym życiem... problemem okazała się nieszczelność wewnątrz obudowy. Zastanawiam się czym uszczelnić oś ramienia wycieraczki bo jest pordzewiała i ma luz w otworze dekielka. W środku była wilgoć a smar wyglądał jak błoto.
  13. jak już to a4tomek xD kaj ty żeś mnie widzioł synek
  14. U mnie wydaje dźwięki chyba sama roleta a nie końcówki zaczepiane w boczkach. Jest to taki nietypowy dźwięk bo tak jakby dzwoniło coś czy skrzypiało jednocześnie. Mam oklejone i odbój przy kanapie jak i zakonczenia rolety i nadal nic. Spróbuję wyjąć roletę i pojeździć po dziurach bez niej. Niestety najpierw muszę zegary wygłuszyć bo mi zaczęły skrzypieć po paru miesiącach odkąd auto zaczęło jeździć po dziurawej Polsce.
  15. Pany w podgrzewanych fotelach grzeje oparcie i siedzisko? Mam wrażenie że mata pod zadkiem nie bangla
  16. Widzę że dziś lipa. Szkoda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.