Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To była ciężka rozkmina ale jednak się udało zrobić rozrząd i pompę oleju i nabijać dalej kilosów jak wracałem autobaną spokojnie 140 to tak 6,5litra mi doiła średnio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
danke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No zgadzam się nie miałem wygórowanych wymagań trafia w to co conajmniej chciałem mieć jak będe chciał coś przyrezać to nie będzie szkoda dokładać do 9 latka a nie do 21 latka więc różnica diametralna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak, widzę że jeszcze wisi ogłoszenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam tylko z dnia przyjazdu. Stoi schowana i czeka na rejestrację.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Panowie oby nie była z tego skarbonka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Momentalnie poszła bo nie raz się o nią pytali zanim chciał sprzedać Tak Jak dla mnie zadna bieda bo pakiet oświetlenia nog ma, zawias 1BV, tempomat, jest klima, pełna elektryka szyb, grzane kubelki, i inne bajery które wedlug was to podstawa a coś czego nie miałem w staruszku więc no mega różnica. A jaka cisza jadąc szybko bajka w porównaniu do B5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak jak mówiłem to jest auto pracownika ktory sprzedawał tamto czerwone B6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gratulacje Widziałem na żywo ją fajna Co do bialej B7 shwarz pakiet co Stanley wrzucil to jest to blb quattro w pelnym S-line wraz z czarnym sufitem Dzięki Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet jeśli nie zdradzę do spota to Miszel wypaple Kupiony szarak bpw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
elo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myśląc tym tokiem myślenia to miałbym co kupić od Miszela nawet dziśAle było by to bpw bo widzę że zwykle tylko takie kupuje.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To był sarkazm- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To tylko propozycja nic więcej naciepane z GT-I9195 Ja wiem fajna ta twoja ale jednak jest inny priorytet Daj zdjęcia Ładny bialasek z drugiego planuTeraz to pojechales z tym 1.6 widzę że nowsze auto = więcej problemów Ale to też nie jest powiedziane. Diman tyle cieka tym 2.0 i jakoś nie psioczy. Chyba że siedzi cicho żeby nie marudzic haha xD- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niestety Secio ale idę w zaparte żeby nie tracić rocznika na rzecz wypasu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miszel wspominał coś o jakieś wypasionej B7 dla niego. Może to właśnie ta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pozostaje szukać wybór napędu pompki na przekładnię zębatą. Ale co dalej regenerować imbus i gniazdo w firmie znanej na forum z Imielina czy kastracja na pompę z BKD (w przypadku BPW to przeszczep z AWX/AVF) Zależy ile robisz rocznie, jak 15kkm to chyba taniej regenerować gniazdo i na tym na pewno zrobisz kolejne 250kkm no gdzieś te 15k- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zanim ją przywiózł to mi mówił że cena pod 40k Ale nie wiem czy to czasem nie miała być dla tego jego współpracownika który sprzedaje do czerwone B6 co wisi na otomoto- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie pytałem nawet bo na bank nie moja kasa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pozostaje szukać wybór napędu pompki na przekładnię zębatą. Ale co dalej regenerować imbus i gniazdo w firmie znanej na forum z Imielina czy kastracja na pompę z BKD (w przypadku BPW to przeszczep z AWX/AVF)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak się nie mylę 2.0 tdi quattro też dostałem od Miszela te fotki białasa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak patrzę na wątku odnośnie likwidacji wałków wyrównoważających i czytając już kilka stron widzę że kombinowali z wymianą wału żeby zrobić przeszczep pompy z bkd. Jakbym kupił nawet to bpw to kwestia kupienia gratów bez zmiany wału i można ciekać dalej. Cytat ze strony: http://warsztatvw.blogspot.com/2013/03/audi-20-tdi-vw-20-tdi-i-nie-tylko.html - pierwsze 2.0 tdi miały 8 zaworową głowicę i 136 koni mechanicznych, były montowane w: VW Passat, Skoda Superb, Seat Toledo, Seat Altea. Ich wadą fabryczną było obsiadanie głowicy w wyniku czego ubywa nam płyn chłodniczy. Z czasem wyrabiają się gniazda wtryskiwaczy, zdarzają się awarie DPF oraz turbin, które najczęściej wynikają z dużych przebiegów. Jego zaleta jest brak wałków wyrównoważających, silnik nie ma problemów z układem korbowo – tłokowym. Oznaczenie silnika tego typu to min.: BMM (min. Golf V, A3 i inne 140 km ), BGW (tylko Passat B5 136 km)BPW (Audi A4 140 km) To w końcu to BPW ma te wałki czy zwykłą pompę bo już zgłupiałem... Jeśli by miał mieć pompę tak jak BKD to nie musiał bym się zastanawiać który wybrać silnik- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę że djim też ma bpw w tej swojej bo tak ma w profilu ale wątku nie znalazłem o aucie Taka by mi stykła ciekawe jak z żywotnością tego brd było http://olx.pl/oferta/a4-b7-awant-2-0-tdi-170-km-klima-navi-CID5-IDfpHXN.html#3eab20f43b- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe ze ile. Moja granica której nie przekrocze to 30k - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE