Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie ktoś?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemano. Nie cierpię wstawać tak wcześnie do pracy [emoji14]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kiedyś na nią trafiłem ale chciałem pdf za darmo znaleźć Już ogarnąłem znalazłem na forum od Chudineze na google drive wersję pdf Nie było tematu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bujaj sie miało się golasa to teraz nie ogarniam obsługi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ma ktoś polską instrukcję do B7 avant albo pdf? W necie linki wygasły bo wpisy po różnych forach są stare i nie mogę znaleźć. Na allegro są polskie wersje ale no nie są takie tanie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zrób aktualizację profilu No faktycznie Muszę ogarnąć lakier i jakąś sesję pierdyknąć żeby mieć coś na wątek i miniaturke opis zmień Ty od razu zdjęcia ... jo jo jo już zmieniam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zrób aktualizację profilu No faktycznie Muszę ogarnąć lakier i jakąś sesję pierdyknąć żeby mieć coś na wątek i miniaturke- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cheers- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prawie weekend- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tak samo dziś drugie zmiany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde ładnie się trzyma- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na pewno będzie Motul A poza tym to dzięki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pytam bo nie byłem pewien a nie miałem czasu popedzic po laptopa i to sprawdzić bo na 14 mam do roboty.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma czujników z tyłu. A skoro przód nowy sprawdź wiązkę naciepane z GT-I9195 Czyli muszę sprawdzić wtyczki w pierwszej kolejnosci jak wracałem to mi nic nie pokazała [emoji14] dzięki Nowe auto, nowe rzeczy do nauki xD moja B5 nie miała czujników [emoji14]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie B7 ma czujniki zużycia klocków z tyłu? Bo mi dziś pokazywalo logo klocków ale nie zawsze bo odpalalem kilka razy. Przód tarcze i klocki nowki. Muszę lapka podpiąć jeśli mój kabel to ogarnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1Tomasz gratki fury ...kulawa bo kulawa ale ładna Mario chcesz b5 ? ...bo mam inne 2,5 na oku ile ja bezsennych nocy miałem myśląc ośka czy quattro- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najprędzej na spocie za dwa tyg. bo przyszły tydzień mam drugie zmiany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tak to wygląda ale od początku się umawialiśmy na konkretną cenę. Nie wiem czemu taką podał. Zanim ją wystawił to czekał aż przyjadę ją obejżeć. W majówkę zapadła decyzja i ją zarezerwowałem żeby w weekend odebrać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziękówa Tomi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahahaha http://demotywatory.pl/4649010/W-koncu-sie-spotkali - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE