Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Poda mi ktos rozpiske pinow w lampie przedniej? Ja chce podpiac sie pod lampy a nie pod mce. Mam juz polozone kable i nie chce mi sie tego zas wyciagac z komory. Nie umialem znaleźć co gdzie jaki pin wiec bardzo prosze o pomoc
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
ale ja montuje moduł bez przelacznika drl. Mam juz polozone kable ale zglupialem przy kostkach lamp bo znalazlem na forum niewłaściwy opis.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Pany szukam układu pinów przednich lamp w B7 bo chce założyć nie oryginalny DRL z CLH. Miałem szukać w tym wątku ale w linkach z pierwszego wątku nic nie znalazłem albo przeoczyłem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
głosować Pany http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369245-lipiec-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/ Moze sie moja dostanie do kalendarza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Szary 2.0 klekot BPW / s-line exterior in progress /
Nie do końca za moje grubsze mody będą musiały poczekać- Szary 2.0 klekot BPW / s-line exterior in progress /
no tak ale wiesz jak się potocznie na to mówi jak masz dwie to że tył i przód- Szary 2.0 klekot BPW / s-line exterior in progress /
lewa prawa to tak xD ale nie tył przód- Szary 2.0 klekot BPW / s-line exterior in progress /
Przedstawiam moje "nowe" autko. Wcześniej jeździłem B5 1.9tdi 1Z w ośce. Obecnie też ośka ale jednak już bogatsza niż tamten golas 2.0tdi BPW Avant z Dpf-em FWD z częściowym S-line interiour. Kolor to Dolphin Grau Ori wypas: * trójramienna skórzana kiera multi funkcyjna (S-Line) * gałka S-Line * listwy w drzwiach S-line * fotele kubełki "sporty" z grzaniem zadka * elektrycznie regulowane lędźwia * BNS 5.0 * 6x airbag * isofix * tempomat * pełne oświetlenie nóg * zawias 1BV * grzane lustra zew. * pakiet "chrom" * PDC tył * climatronik * pełna elektryka szyb 4x z możliwością zablokowania * podłokietnik przód * standardowa ciemna tapicerka foteli * ori felgi 17" x 7,5" Mody: * dokładka przód Cupra R w czarny połysk * DRL z funkcją CLH + żarówki "plazmowe" o białej barwie światła * spryskiwacze mgłowe przedniej szyby * dekory wewnętrzne oraz popiołka i ramka mieszka pomalowane na białą perłę w połysku * dołożony kabel Aux i wyprowadzony do schowka + kodowanie aux (widoczny w pod opcji source po przełączeniu na cd) * dokładka tylnego zderzaka s-line w czarny połysk i wypolerowane końcówki wydechu * listwy dolne drzwi s-line w kolorze nadwozia i lotka tylnej klapy * licznik przerobiony na fake RS4 B7 (wymienione tarcze a pierścienie w czarnym połysku) * hamulce przód i tył pomalowane na kolor błękitny farbą od foliatec.com Plany na dalszą przyszłość: * skompletować resztę pakietu zew. s-line (jeszcze zderzak przód i finito) * virus na 170km * większe spowalniacze * jakiś zawias i koło 19" Stan na połowę 2017:- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ja zakupiłem moduł DRL + czujnik światła do CLH z firmy Proeltec i też będę montował to do swojej B7 bo nie mam lamp xenon/bixenon i nie zamierzam w najbliższym czasie inwestować w to... Rozumiem że kupić te żarówki o barwie 8500K? Zdjęcia na allegro pokazują inny kolor świecenia niż wam wyszło po zamontowaniu Ciekawi mnie jaką temp. emitują bo np. Osramy Nightbreaker potrafiły po paru latach stosowania wypalać lustra bo wydaje mi się że osiągały większe temperatury. Widzę żeby pominąć czarny kabel, chyba że będą migały drl bo nie wiem jak wygląda ładowanie aku. Napewno pominę biały który można podpiąć do kontrolki pokazującej czy świecą drl.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to i ode mnie gratulacje Pucek i Kędzior zdrowia dla Pań i maluchów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak ekipa się zbiera to też będę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda ropy, pierwsza edycja to straszna kupa była Nie było tak źle tym razem. Frekwencja dopisała https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1781426638745644.1073741847.1568351363386507&type=1&l=b7bef21787- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli widzę że jeszcze w domu sobie posiedze nie będę tam sam czatował xD- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wieje ale słońce świeci- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mieszkam niedaleko Areny i ani kropli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
byda- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja jestem na tym spocie w swd. Wbijać bo jest troche aut.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi póki co nic się nie zmieniło więc powinienem się tam przyturlać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wybiera się ktoś jutro? https://www.facebook.com/events/1789391577957595/ Ja planuje pojechać pocykać coś na stronkę bo od Pogorii Treffen nic nowego nie wpadło kto nie widział oglądać https://www.facebook.com/MotoFotofotografiamotoryzacyjna/photos/?tab=album&album_id=1773664692855172- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym wsumie podjechał tez na kebsa bo dawno nie byłem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra. Ucho? A ty jak?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja moge nawet za chwile przyjechać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakby ktos reflektowal to bym przyjechał bo mam czas- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ja bym do Ciebie Hamer podjechał w któryś dzień po te wyjmaki i sobie to ogarnę - Szary 2.0 klekot BPW / s-line exterior in progress /