Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale za to jesteś sam sobie szefem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki miałem to samo przeczucie widząc jak reszta zmienia auta [emoji14] smutno mi było ze sie bujam stara biedna wersją
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to trzeba jutro jechać i na własnej skórze się przekonam dzięki za obejrzenie jej To co kupiłeś tą czerwoną? [emoji1] Silnik ładnie chodzi, w środku zapach skóry, wypas też konkret Coś czuję że wrócę z B7 jutro było Vin wziąć Stanley hehehe xD
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to trzeba jutro jechać i na własnej skórze się przekonam dzięki za obejrzenie jej To co kupiłeś tą czerwoną? [emoji1]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No prędko to ja dzieci mieć nie będę xDnie bądź taki do przodu, bo...to jest tylko jedno "pult" i "nara" [emoji14]Póki co nie ma z kim hahaha xD- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No prędko to ja dzieci mieć nie będę xD- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To wszystko przez Miszela xD wysłał mi ta B7 i mi się spodobała. Wiem że jasny środek może być trudniejszy do utrzmania ale przecież coś tam jeszcze ma do sprzedania. Najwyżej wrócę z niczym. Odzaluje kasę na paliwo. Gdyby on nie był znany na forum to bym tam nawet nie jechał tylko szukał u nas w regionie chyba w większości jeździsz sam ? to bym się tym środkiem może aż tak nie przejmował Praktycznie bez przerwy sam. W B5 pasażerów z tyłu wozilem bardzo rzadko. Częściej kogoś z przodu. Dlatego myślę że nie ma co aż tak patrzeć na kolor wnętrza- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten wyjazd ma dwa minusy :1.nie można dzisiaj się za bardzo napić 2. pewnie jutro wydam trochę siana To wszystko przez Miszela xD wysłał mi ta B7 i mi się spodobała. Wiem że jasny środek może być trudniejszy do utrzmania ale przecież coś tam jeszcze ma do sprzedania. Najwyżej wrócę z niczym. Odzaluje kasę na paliwo. Gdyby on nie był znany na forum to bym tam nawet nie jechał tylko szukał u nas w regionie obadam ją z grubsza Będę wdzięczny [emoji1] Miszel twierdzi że blacharsko jest bardzo dobrze.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To wszystko przez Miszela xD wysłał mi ta B7 i mi się spodobała. Wiem że jasny środek może być trudniejszy do utrzmania ale przecież coś tam jeszcze ma do sprzedania. Najwyżej wrócę z niczym. Odzaluje kasę na paliwo. Gdyby on nie był znany na forum to bym tam nawet nie jechał tylko szukał u nas w regionie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śliczna ta czerwona jakbym miał tyle hajsu to bym brał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niestety nie dam rady. Dopiero w poniedziałek mogę pojechać bo mam dopiero na nockeWłaśnie tak się zastanawiałem jak to jest z tymi środkami. Ja głównie jeżdżę sam więc może by nie było tak źle. Muszę ją na żywo obejrzeć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie zaciekawiła Nie zwrócił bym na nią uwagi gdyby były materiałowe stołki Ale że to skóra to mam nadzieję że utrzymać w czystości nie będzie źle i w lecie może się to mniej nagrzewa. No nic jeśli jej nikt nie kupi to może uda się ją obejrzeć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wysłał mi srebrną B7 1.9tdi 116koni wew. S-line, skora, Bose, roletki w tylnych drzwiach, klima dwustrefowa i sporo wiecej Pisal ze nadal czeka na Bexa w wew. S-line- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany miałby ktoś czas w poniedziałek rano pojechać ze mną do Miszela obadac fury? Jakby mi coś przypasilo to bym brał.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeeee no dobra. Facet milczy więc mam to gdzies. Kilka godzin mu dałem na przyjazd- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się chyba jeszcze przuturlam. Miał przyjechać facet obejrzeć staruszka Ale nie ma go i nie ma. Przesunal czas przyjazdu Ale nie będę na niego czekał nie wiadomo jak długo.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja nadal czekam na cynk od Miszela w sprawie jakiegoś B6 żeby się pokulać do niego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja powinienem jutro się przyturlac mam smaki na kebsa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gratulacje Pucek :D- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No mi Miszel gadał ze skoro nie mam ciśnienia z autem to żebym czekał aż się coś ciekawego pojawi. Majkiemu się fajnie trafiło z wyposażeniem. Dla mnie taki wypas super. Ma mi dzwonić jak coś będzie miał na oku Ale sam też będę gmeral w necie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek a tak z ciekawosci do jakiej kwoty szukasz za auto? Z tego co pamietam to Egon dobrze i tanio kupil Naciapane z Z2 Maks maksow jaki chce przeznaczyć na zakup to 26 koła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gadałem dziś z Miszelem i póki co nie ma co jechać do niego. Po rozmowie napisałem mu w mailu czego mniej więcej szukam i ma mi dzwonić jak się coś pojawi. Dziwi się nam co my widzimy w 1.8T Ja mu napisałem że szukam albo beny albo klekota 1.9- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE