Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może ma coś czego nie wystawił. Fury która Majki kupił też na otomoto nie zauwazylem. Jak zadzwonie to bede wiedzial.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No fajna fajna ale niestety nie mój budżet
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No po świętach jeszcze mam L4 więc bym miał mnóstwo czasu pooglądać sobie za widoku. Po świętach zadzwonię i zapytam czy coś mu ciekawego zostało i czy może coś przyprowadzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tak chcesz zrobić to może najpierw się zorientuj czy jest jeszcze po co jechać skoro przywozi takie fajne rodzynki Racja bo to co ma na otomoto to widziałem. Dwa klekoty avf, jeden z nich ma quattro i jest jedno 1.8T ale sedanChyba że już sprzedane. Zadzwonię i dopytam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i tak chce. We wtorek bym tam pocisl do niego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tak podchodzi do tematu to super. To muszę się z nim ugadac na przyjazd i zobacze. Może coś kupię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poszli do góry do Forum na rybke ale ile jeszcze będą to nie wiem Dawaj no jakie foto albo link do ogłoszenia Ni ma żadnego ogłoszenia jedynie jedno foto po podróży już w domu Ładna, zew sline widze ze jest a środek?Jaki motor i za wiela takie cos idzie wychaczy? 1.9 tdi AVF + quattro zew i wew 25 tyś Stasiu fajnie ten anglik jeździ A to od Miszela furmanka? Muszę do niego po świętach pojechać.Jak z nim gadalem to miał przywlec jakieś 1.8t q 2x s-line W ogloszeniach tam jest co oglądać. Nadal nie wiem czy bena czy gnojok Tomek on tam miał kilka ładnych sztuk ale one schodzą na pniuWczoraj tam było ze mną łącznie 3 kupujących także trzeba się spieszyć Fajnie że się podoba, mankamenty się dopracuje i bedzie jak dla mnie OK W końcu się dziś wyspałem bo nie zarwałem nocy na przeglądaniu ogłoszeń No i w końcu mogę sobie zmienić dane w profilu jak na Klubowicza przystało Aaaa takie coś kupiłeś. Na otomoto wisi jakieś 1.9tdi quattro ale za niższą cene. Po świętach na bank tam jadę póki mam L4 żeby mieć czas pooglądać. Sąsiad pożyczył miernik lakieru więc się popatrzy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to od Miszela furmanka? Muszę do niego po świętach pojechać.Jak z nim gadalem to miał przywlec jakieś 1.8t q 2x s-line W ogloszeniach tam jest co oglądać. Nadal nie wiem czy bena czy gnojok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj tam oj tam przynajmniej jest beka i co wspominać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale ja jestem misiek lol Od jutra biegam.... Taa do lodówki bo [emoji481] To biegam z Tobą Danke z innych zlotów się więcej przywozilo xD
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale ja jestem misiek lol Od jutra biegam.... każdy tak mówi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
galeria ode mnie https://picasaweb.google.com/116888520153901932831/XUrodzinyAudiA4KlubPolska?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKHa4LD-0qbzRw&feat=directlink
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem w trakcie przeglądu fotek z BT Na pocieszenie wrzucam foty R8 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1731530583735250.1073741841.1568351363386507&type=3 Lajkować fanpage bo coś licho z łapkami idzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za świetny weekend w BT Skoda dawała radę was dogonić i wyprzedzić ale Sensei dobrze swoje B8 pociska na trasie xD Co do zdjęć musicie być cierpliwi. Kompa mam zajętego bo siorka ogarnia pracę inżynierską. Na szczęście jest na finiszu.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja lekko uszkodzony jadę wczoraj na sam koniec pracy nożem w kciuka wjechalem... 3 szwy i L4 do końca miesiąca. Dobrze ze w ścięgna nie trafiłem...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sto lat diman- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeeeee chyba nie mam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopie nie mam 100 km do Gliwic mogę po Ciebie podjechać Hehehe mieszkam niedaleko Opla więc trafisz [emoji14] Dam Ci jeszcze znać Ale jak coś to chętnie się zabiorę z Wami- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak coś możesz z nami się zabrać ... Zdrówko Dzięki za propozycję niestety tak jak pisałem będę miał problem z dotarciem do Kato- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam 4 osoby na pokładzie, jak nikt Cię nie weźmie to na siłę się wciśniesz ale to będzie męczarnia nie podróż ale jakby co to możesz na mnie liczyć. Wielkie dzięki za info ale tak jak napisałeś: to będzie męczarnia, nie podróż. Ostatecznie pojadę Audi gdy się nie sprzeda, sam na spokojnie. Albo Skodę pożyczę od fatra.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto by mnie przygarnął do auta do BT? Problem będę miał też z dojazdem do Kato ojciec nie może jeździć a siorka ma uczelnie. Swoje Audi nadal mam jeszcze nie sprzedane. Ostatecznie się nim poturlam sam do BT bo w kolumnie nie będę staruszka gonił.- Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
Ze Śląskich jak się będziemy spotykać na 3-ch Stawach to będzie miał ktoś miejsce? - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE