Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Co znaczy chyba ? Ty powinieneś znać każdy detal tych sztuk i albo z jakiś powodów Ci nie pasują albo już powinieneś o 7 rano dzisiaj być u niegoWidziałem obie na fotkach. Z wypasu są identyko
  2. Tak czułem ze jak się tu odezwę to będę miał dylemat
  3. Co do rocznika i przebiegu to nigdy nic nie wiadomo... Wiadomo ze fajnie by było B7 z małym przebiegiem i jeszcze 2007 rocznik. Napewno takie są ale nic nie jest przymusowo ze musi być najmlodsza. Ma być fajnie, zadbane i nie biedna. Założenie jest takie ze co najmniej S-line środek z grzanymi stolkami Wiem że Miszel przytargal dwie takie same B7 z 2007 i chyba tylko kolorem się różnią.
  4. ...jak będzie tak dalej rozważał, to prędzej wejdzie a4 b10 Tomek...za dużo kombinujesz. Ja z tych Twoich postów dawno wiem czego szukasz, aTy dalej sobie strzelasz "w kolano" Jak jesteś taki dobry to pisz Ps. Coś czuję że będzie beka xD
  5. Ani mnie nie denerwuj Utrzymanie by mnie wykonczylo
  6. ...czyli ma sprzedać nerkę ...yapirdole...Tomek albo bierzesz "gołe" b7 z 2007, albo "wypasione" b6Q z 2004, albo j.w. pisałem oddajesz jeszcze nerkę i masz TO i TO. Chyba żeby przeczekać aż B5 się sprzeda i dołożyć po sprzedaniu... Ale mam zamęt Ta B7 "upatrzona" ma S-line środek, grzane stołki, rns-e, zawias 1bv.
  7. Od Sebola auto nadal kusi bo jest quattro i swieza instalacja lpg. Nie patrzę aż tak za mocą bo nie zapieprzam na złamanie karku a poza tym mało jeżdżę więc waham się między gnojokiem a bena Z czego? nie chce się splukac a i tak mój budżet wzrósł z 25k do prawie 30k
  8. Ja patrzę pod tym kątem żeby było stosunkowo młode. I co kupię B6 dla quattro i co maksymalnie 04 rocznik a tak bez quattro mogę mieć 07 rocznik a to chyba jednak różnica? Zaś mam dylemat
  9. Od Sebola jeździłem quattro ale z racji ze pierwszy raz tym jechałem to jakoś nie zrobiło na mnie jakiegoś wow
  10. Chyba że złożę zamówienie u Miszela że ma takie i takie B6 sprowadzić. Muszę to przemyśleć bo ma dziś do mnie dzwonić bo 5 aut zjechało dziś
  11. Napęd ?Oska xDZresztą nie lepiej mieć mlodsze B7 niż starsze B6 z kuli quattro? Szukaj jak Stanley Co masz na myśli?Stanley kupił za sporą kasę. Ja nie mam tyle banki mają Ja wiem ale nie chciałem brać zbyt dużo bo plan był kupić B6 a teraz się zmieniło. Nie chcę się zczyscic z całej mojej kasy Moim skromnym zdaniem więcej frajdy i zadowolenia z jedynego słusznego napędu będzie w b6 niż troszkę lepiej wyglądającym B7 w ośce. Zwłaszcza jak się człowiek przesiada z ośki na Quattro.Jak można na forum Audi być tyle lat i nie mieć Q. Wiem, że jest część osób pewnie napisze, że z wyposażenia korzysta się ciągle i cieszy w wielu chwilach, a z napędu raz za czas, aaaale jednak jak już zasmakuje i opanuje to jest petarda.Ale mimo wszystko B7 jest młodsze bo totalnie pomijam wygląd. Chyba żebym uparcie polowal na ostatni wypust B6 żeby było jak najmłodsze
  12. Napęd ?Oska xDZresztą nie lepiej mieć mlodsze B7 niż starsze B6 z kuli quattro? Szukaj jak Stanley Co masz na myśli?Stanley kupił za sporą kasę. Ja nie mam tyle banki mają Ja wiem ale nie chciałem brać zbyt dużo bo plan był kupić B6 a teraz się zmieniło. Nie chcę się zczyscic z całej mojej kasy
  13. Napęd ?Oska xDZresztą nie lepiej mieć mlodsze B7 niż starsze B6 z kuli quattro? Szukaj jak Stanley Co masz na myśli? Stanley kupił za sporą kasę. Ja nie mam tyle
  14. Napęd ?Oska xDZresztą nie lepiej mieć mlodsze B7 niż starsze B6 z kuli quattro?
  15. Te 2.0 bpw ma całkiem fajny wypas mi pasuje z racji golego B5.
  16. Do Miszela zjedzie B7 z silnikiem 2.0 BPW, wyczytałem ze jest to już wersja bez wałków wyrownowazajacych czyli odpada też ta daremna pompa olejowa? Co sądzicie? Interesować się tym? Zjedzie też B7 w 1.9 tdi
  17. za***isty jest ten kolor w B7
  18. Nie mój budżet już. Cena srebrnej to było ostateczne maksimum jakie bym dał. Nie Chcę się splukac do cna na zakup auta fajna Ale przekracza mój budżet. Jestem w stalym kontakcie z Miszelem i ma mi dac znać jak coś przyjedzie.Ja bym dziś pojechał Ale byłem w Wałbrzychu i nie dawno co wróciłem. Teraz nie ma uja i jak coś fajnego będzie to zarezerwuje i jadę
  19. Srebrne B7 już poszło... Nie mam po co jutro jechać. Czekam na info jak coś zjedzie
  20. Jak kupię jakieś w fajnym stanie i wypasie to już tak prędko nie zmienię Chyba że silnik będzie mnie za bardzo szarpal za kieszeń
  21. Ja dlatego też chce zmienić bo u mnie w B5 jest totalna bida więc nawet B6 na średnim wypasie będzie sprawiało ogromną radość.
  22. Quattro nie jest musowe chociaż fajnie by było je mieć Chciałbym spróbować szczęścia z 1.8T ale ostatecznie chętnie znowu wezmę 1.9 tdi z racji ze tyle już takimi jeżdżę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.