Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Ja również dziękuję za super towarzystwo a organizatorom za ogarnięcie imprezy :wink: Grisza i Diman dzięki za transport mojego chudego dupska tam i spowrotem Grzesiu sorki za te zdjęcia :decayed:
  2. Mirek Najlepszego :drunk:
  3. Mota patrzajta :decayed: https://picasaweb.google.com/117904378324599727430/BukowinaTatrzanska2013?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJWW_KS82u7P3wE&feat=directlink
  4. Diman najlepszegooooo :drunk:
  5. nie tylko z zaspami ostatnio pod forum był filar
  6. Siema brac ta lampe dzis ?? http://img803.imageshack.us/img803/6479/zdjcie0109js.jpghttp://img201.imageshack.us/img201/5494/zdjcie0111xu.jpg no dobra to weź. Bede musiał poszukać gdzieś drugiej takiej
  7. kto zna jakąś dobrą firmę która maluje felgi? oczywiście w rejonie Gliwic bo o AluExpress z TG to wiem bo sam u nich felgi robiłem ale jest jeszcze ktoś kto robi felgi jak należy?
  8. właśnie Egon co z lampami na tył skoro swoją sprzedałeś?
  9. Nikt Ci nie każe jechać swoim autem, napisz wprost że masz inne plany i nie wykręcaj się brakiem fotela Fotel jest juz u tapicera a jutro wymieniam pompe wspomagania mam nadzieje ze sie obedzie bez demonatrzu calego przodu I co ten gościu chce Twoją furkę z lampami poliftowymi? bo jak byś miał obie to chętnie przygarnę jak mówiłem na spocie
  10. Siema Jak w temacie mam coś problem ze wzmacniaczem Magnata 440HQ a dokładniej to nie ma mocy na subwoofer na mostku. Ogólnie subwoofer moc na głośniki daje ale subwoofer milczy. Sprawdzałem podłączenie przewodów i nic. Ustawienia nie zmienianie bo ustawione jest na 3 kanały jak powinno być. Jak się załącza radio czy zmienia kanały w radiu czy nawet zmienia utwory na płycie to słychać dziwne pukanie w głośnikach Czasem coś się nie spaliło? ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ---------- Albo mam coś z radiem bo jak udało mi się uruchomić subwoofer poprzez odpięcie i podpięcie od wzmacniacza to gdy chciałem podgłosić to puknęło w głośnikach i subwoofer umilkł ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- Przełączyłem też na 4 kanały i podłączyłem jeden z głośników zamiast suba i cisza więc albo w zwmacniaczu problem albo w radiu spróbuje jutro jakieś inne radio podpiąć i zobacze co jest przyczyną Widze że nie ma kto pomóc ---------- Post dopisany 15-02-2013 at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2013 at 18:59 ---------- Kijowo odpisywać na własne posty No ale do rzeczy. Dziś pogrzebałem i przepiołem Suba pod kanały 1 i 2 mostkując je i po przestawieniu filtru na dolno przepustowy sub się odezwał ale podłączając głośniki pod kanały 3 i 4 jest cisza tak jak by te dwa kanały wraz z mostkiem szlag trafił
  11. no ale ciekawe co z mandatem od ITD? Bo ja dostałem takowe pisemko bez zdjęcia i zasłaniają się chu** paragrafem że zdjęcie nie zostanie udostępnione. Co za kraj Jak policja cyknie foto to zobaczysz je na komisariacie jak straż miejska do dostaniesz w liście a te pacany nie pokażą go wogóle żenada
  12. aha chyba że tak ja zawartość miski wprułem w ciągu 10 minut
  13. kajś Ty to zmieścił pasibrzuch :grin: Ja nie pamiętam ile bo dorwałem miskę z pączkami domowej roboty i tak znikały jeden za drugim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.