Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Hmmm gdybym miał czym sprawdzić to bym zajrzał do siebie
  2. ja myśle że nie trzeba skoro wahacze są nie są regulowane a końcówkę drążka odkręcasz na główce ja przynajmniej nie robiłem bo nie widzę sensu (mogę się mylić)
  3. Dorwałem od gościa z forum używkę za 20zeta zobaczymy ile będzie wart jak do mnie dotrze :decayed:
  4. lożysko idzie wbić nie trzeba wprasowywać ale nie radzę uderzać młotkiem po zewnętrznej tulei. Ja używałem tulei ze starego łożyska przyłożyłem do nowego i trzymałem żeby się nie przemieszczało i tak pobijałem młotkiem po troche z każdej strony po krawędzi i ładnie weszło bez praski oczywiście wcześniej przesmarowałem lekko olejem hydraulicznym żeby lepiej szło ale z piastą był probem bo jak chciałem ją wbić to druga część lożyska wypadła musiałem podstawić coś pod łożysko od dołu na wewnętrzym pierścieniu żeby miało podparcie a potem praską wcisnąłem piastę i gra gitara
  5. Nie widziołech Cie chyba że ino mojego parcha widziałeś
  6. Ehhhh za głupote się płaci wymieniałem łożysko w zwrotnicy i przy wyciąganiu chciałem wyciągnąć czujnik abs i był tak zardziewiały że go rozwaliłem nie wiedziałem że za przelotkom w nadkolu jest wtyczka cóż człowiek uczy się na błędach. Teraz muszę jeździć bez ABS póki nie załatwię innego czujnika Ceny kosmos za nowy czujnik ABS Bylok - ok 86zł Sudoł - ok 115zł
  7. Ja już wcześniej zostałem poinformowany o tym i jadę z moją dziołchą będziemy po 15:00 wyjeżdżać jak coś to gdzieś tam na siebie wpadniemy
  8. podobno nawalający regulator powoduje że instalacja daje na światła 17V przez co palą się szybciej żarówki bo tak miał bracik od kolegi w starej A6
  9. spoko :decayed: to jest najbardziej gołe audi jakie można znaleźć dlatego nie mam zamiaru trzymać wiecznie tego auta Juz go masz troche czasu ... wazne ze sie nie psuje... Nie no żadnych poważnych awarii przez te 3 lata nie zaliczył na trasie odpukać nigdy mnie nie zawiódł
  10. spoko :decayed: to jest najbardziej gołe audi jakie można znaleźć dlatego nie mam zamiaru trzymać wiecznie tego auta
  11. Najpierw trzeba go miec :polew:
  12. aha dobry numer no nic trzeba zaryzykować mam nadzieje że nowe łożysko pojeździ więcej niż stare badziewnie wykonane
  13. Kolega mi podsunął pomysł ze sprawdzeniem napięcia bo może być regulator napięcia winien tego błędu tylko kurde nie mam czym napięcia sprawdzić
  14. hmmmm na starych lampach często paliło mi stopy ale nie mam przyrządu żeby sprawdzić to
  15. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    :decayed: jak zrobie łożysko to skorzystam z Twojej pomocy
  16. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    Nigdy nie robiłem tego a Tomek też albo nie wiedział jak to sprawdzić albo nawet nie sprawdzał bo ja nie ogarniam za dobrze diagnostyki
  17. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    Ograniczam jazdy bo mam padnięte łożysko w kole (mam luz na kole i hałasuje też) jak zrobie to przeklęte łożysko to się zgadamy ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- hmmm jeszcze jedna rzecz mi wpadła do głowy. Czasami na zimnym silniku jak odpalam auto po całej nocy stania na parkingu to musi zakręcić parę razy zanim zaskoczy. Nawet teraz o tej porze roku nie pali od strzala. Jak jest rozgrzany albo choć trochę jeżdżony to odpala dobrze
  18. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    No można by logi zrobić bo Tomaszstn mi sprawdzał błędy na silniku i wartości na silniku (przez przypadek znalazł błąd alternatora:decayed:)
  19. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    ok to pokombinuje tak jak napisałeś
  20. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    Ok zobaczymy czy to coś pokarze tylko będe musiał pojeździć bo silnik szarpie dopiero jak się fest nagrzeje więc ma wpływ temperatura na jego wariacje
  21. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    musze sprawdzić która to żeby czasem nie odpiąć czujnika świateł cofania
  22. dzięki za objaśnienie
  23. aha chyba że tak czyli wtryski mogę skreślić z listy podeśle Ci linka na PW do mojego problemu z autem
  24. Obstawiam, ze chodzilo o korekcje wtryskow No do wiesz dopuszczalny zakres był +2 do -2 dwa cylindry pokazywały podajrze 0.16 jeden -0.6 a czwarty cylinder nic nie pokazywał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.