Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
graty seves furkacza na mnie robiło wrażenie nawet 3.0tdi po programie od Griszy to od Ciebie dopiero musi robić robotę jak pisaliście wyżej :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na pewno w porównaniu do 15" to na pewno :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No wczoraj wreszcie ogarnąłem te hample przy 15" to obciążniki na alumach przelatują na styk z zaciskiem :decayed: ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- przy tak malutkich felgach hample wydają się wielkie :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: za ochroniarza przed kebabem robić nie chciał :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chopie nie rób scen z kupna tej lampy bo ja już kupujesz kupe czasu a na allegro masz co wybierac ... dobra dobra poszukam czegoś w dobrym stanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon powiem Ci na alledrogo liczą sobie za te polifty minimum 100 za komletną lampę po II lifcie od Ciebie to faktycznie okazja była
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja od dziś na letnich zjawię się dziś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To tak jak by z dziwki zrobic dziewice <LOL> ponoc sa lekarze co robia błone dziewicza ale po co ?? jak i tak dalej bedzie dziwka dobre porównanie ja jakbym nie miał swojej czwórki to nie wiem czy bym się nie zdecydował na A6C5 które sprzedaje Bizon za 6k zł, wywalić AKN'a i wstawić jakieś 1,8T albo 2,7bit + LPG, przy okazji powymieniać hamulce + zawiehe i zapierniczać, wyszło by mniej więcej tyle co zdrowy polift hmmm czyli lepiej odkładać kasę na coś młodszego wymienić na szczelny IC i ciekać dalej Zawsze możesz kupić koła albo rzeczy które możesz spokojnie wyciągnąć z auta i przełożyć/sprzedać, wtedy praktycznie nic nie tracisz. No tak tu masz rację- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To tak jak by z dziwki zrobic dziewice <LOL> ponoc sa lekarze co robia błone dziewicza ale po co ?? jak i tak dalej bedzie dziwka dobre porównanie ja jakbym nie miał swojej czwórki to nie wiem czy bym się nie zdecydował na A6C5 które sprzedaje Bizon za 6k zł, wywalić AKN'a i wstawić jakieś 1,8T albo 2,7bit + LPG, przy okazji powymieniać hamulce + zawiehe i zapierniczać, wyszło by mniej więcej tyle co zdrowy polift hmmm czyli lepiej odkładać kasę na coś młodszego wymienić na szczelny IC i ciekać dalej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czemu mnie to nie dziwi https://www.youtube.com/watch?v=37mjR0Y5SnU :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja właśnie oglądam ja nie wiem co On bierze ale to musi dobre być :grin:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no pomyślę nad tym czy w to inwestować czy kupić jakiś używany IC kasy by się uklepało na taką inwestycję- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Daniel gdyby nie zaczął mi ciec cooler to bym nawet o tym nie myślał teraz Co do modów silnika to myślałem tylko nad programem wtryskami i ewentualnie pompą no i do tego fmic ale tych pierwszych trzech pewnie prędko nie zrobię chyba że mi wtryski padną- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No wiecie skoro mnie nie stać na nic innego i pewnie ta sytuacja prędko się nie zmieni to można coś z tego 1Z porzeźbić przecież SWAP'a nie będe robić nigdy nie będe miał tyle wolnej kasy żeby kupić silnik z osprzętem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no trzeba będzie tak zrobić no nic trzeba kasę odkładać :decayed: ale pamiętaj nawet czas nie jest "wieczny":whistling: tak tak wiem u mnie to pojędzie bardzo względne mogłem siedzieć cicho i nic nie gadać dawno temu przynajmniej bym nie przygarnął przydomka :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no trzeba będzie tak zrobić no nic trzeba kasę odkładać :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie taką mam myśl kurde nie znam się na tym przeglądam stronę fmic.pl i jest spory wybór w coolerach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra ja wiem że dużo gadam a mało robię ale skończ z tym określeniem Sprawdziłem etkę i pozostaje mi wymiana na jakiś używany albo założenie FMIC- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zastanawiam się co z tym intercoolerem robić czy to spróbować naprawić (wymienić) czy moze odkładać kasę na FMIC bo i tak myślałem żeby kiedyś zrobić coś z mocą bo 1Z nie jedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tarcze mi leżą jakieś 3 miesiace ale z wymianą czekałem do wiosny jak zobaczyłem w jakim stanie jest klocek w prawym kole to muszę sprawę przyspieszyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorka Grześ ale mam już kompletne hample + nówki tarcze jeszcze klocków i płynu brak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko, mi z kolei znów zaczęło coś piszczeć przy skręcie, w zeszłym roku wymieniłem wahacz i przestało a teraz znów zaczęło, + hamulce do wymiany i pare innych drobiazgów Nie przejmujcie się, ja już dochodzę do sytuacji gdzie zostaje mi do zrobienia tylko tylni zawias, układ napędowy, głowica w silniku i pomalowanie całego auta Tak to już wszystko wymieniłem, a czy opłaca się inwestować? jasne, wystarczy zapytać samego siebie ile razy to auto się zepsuło na drodze... No masz rację, porobisz i pojedziesz, jak nazbieram tyle coby kupić dobre B6 w Q wtedy przestanę inwestować w swojego Dzisiaj przy wymianie oleju zauważyłem że w prawym kole po wewnętrzej stronie tarczy klocek mi źle zbiera za dużo z kolcka nie zostało bo tak 1/4 klocka jest zdarda prawie do zera dobrze że zbieram graty do hamulców 288 bo teraz mam lite tarcze 280 Jeszcze ten smarkający się intercooler jak depnąłem na piastów dzisiaj to huta borek za mną- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chciałbym mieć ten dylemat co wy i się zastanawiać na jakie felgi zmieniać bo póki co myślę co z moim padłem robić na zmianę mnie nie stać a swoje lata ma i czy jest sens inwestować w parcha z 1Z-em pod maską Jeszcze mi się zaczął intercooler u dołu smarkać no ale jest opcja jakoś inaczej temat ogarnąć w lecie (w sensie FMIC) - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE