Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Arturoo olewamy temat? Ino nas czterech wyraziło jaką kolwiek chęć przyjazdu i tak nie pewną
  2. też siedzę na zadku na razie bo nawet spot na trzech tylko to tak słabo żeby jechać z Gliwic
  3. No właśnie się zastanawiam czy jechać skoro tylko Ty się odezwałeś bo numerów tel. do zbyt wielu osób nie mam.
  4. Ja wpadne na chwilke......Mario ma drugie zmiany więc.....luz... wysłane z one v hmmm ktoś jeszcze może się zjawi
  5. będzie ktoś dziś? Bo może wreszcie się dokulam na Żorskie
  6. wcześniej pisałeś że jest ok? jeszcze raz wszystko na spokojnie sprawdzilem lopatki hacza o muszle i jak odloczylem waz z IC ten u góry to wogole nie dmuchalo turbo u ojca w AHH na wolnych obrotach tak dmuchalo jak u mnie przy bucie:facepalm: Nareszcie się coś zjebało, a już wierzyłem że można tak tanio kupić auto w dobrym stanie Nie dobijaj chłopaka bo się zamknie w sobie :decayed:
  7. Danielom na swoim garażu :decayed: Sebol na DK88 gnałeś na Zabrze
  8. Zabieram się do wymiany zbiorniczka płynu hamulcowego bo stary popękał ale mam problem żeby sitko wyjąć żeby dobrać się do śrub. Ma ktoś jakiś patent na wyciągnięcie go? Bo kąbinuję i nie chce wyjść to sitko.
  9. no to zaczynamy drugi tydzień L4
  10. no i po spocie i kebabie :decayed:
  11. Przez takie coś utwierdza się stereotyp o tępych dresach w BMW Słuchajta, ma ktoś dostęp i mógłby pożyczyć na weekend agregat prądotwórczy? Taki żeby kontówkę napędzić
  12. Nie pitol ino przyjedź :decayed:
  13. Tez jestem za forum juz jest niestety za zimno wieczorami i trzeba pomyslec nad zimowkami :facepalm: również jestem za Forum a co do zimówek to czekam na śnieg :decayed: i tak czeka drugi komplet kół więc ino pod garaż podjechać
  14. ja mogę być chwile po 18:00 bo mam z Waryńskiego rzut beretem
  15. ja powinienem się pojawić dziś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.