Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na katowickich jest taki gość....Multis...on tam już chłopakom ogarniał takie tematy...pisz do niego.... Dzięki wielkie PW poszło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potrzebuje dobrego szpeca od Car-audio żeby mi sprawdził wzmacniacz bo coś w nim zdechło zna ktoś gdzieś jakiegoś sprawdzonego?- Problem ze wzmacniaczem
no właśnie skończyła się w zeszłym miesiącu :beksa:trza będzie zabulić ---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ---------- ciekawe ile wyłoże w ten wzmacniacz i nie wiem komu to oddać- Test poduszki silnika
tiaaa dobrze że mam etkę to nie popierniczę poduszek prawa ma ochronnego grzyba na wierzchu a lewa jest goła. Kurde trzeba będzie rozeznać się w cenach w rejonie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Problem ze wzmacniaczem
więc tak sygnał z radia napewno wychodzi odpowiedni bo radio jest nówka sztuka (stary Pioneer miał 1xRCA nowy Pioneer 2xRCA) problem był już na starym radiu. wyjście ze wzmacniacza jest tylko jedno Nie pamiętam ale chyba przy podłączonym kanale 2-im było pukanie w głośnikach a na pozostałych kanałach cisza. Musze jeszcze raz sprawdzić na jakim kanale pukało wyłączając radio. ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- ze wzmacniaczem byłem w firmie w której go kupiłem i tam instalator się bawił podłaczając kable RCA do wzmacniacza po kolei kanał po kanale i włączał i wyłączał radio. Tylko na jednym podpiętym kanale było puknięcie przy wyłączaniu radia. Dziwne jest to że zamilkły kanały głośników 1 i 2 a mostek na 3 i 4 dla suba działa pełną mocą- Problem ze wzmacniaczem
Nie zauważyłem żeby się kiedykolwiek zapalił. hmmmm ok jak znajdę czas to tak to sprawdzę ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- tak to czytam i nie do końca łapię. Mam podpiąć głośnik pod wyjście i po kolei podłączać kable RCA? Po czym mam stwierdzić że na jakimś kanale jest coś nie tak? Głośnik zamilknie?- Test poduszki silnika
Poszukaj jaką wysokość powinny mieć nowe poduchy. Jak u siebie wymieniałem to stare z których wyciekł olej były dobry centymetr niższe w porównaniu z nówkami. Jak miałem padnięte poduchy (wyciekł olej) to przy 2 tyś. do 2,2tyś. obrotów w kabinie mocno buczało i było czuć wibracje na podłodze co przy dłuższej jeździe było bardzo denerwujące. Po wymianie poduch problem ustał. Przez padnięte sprzęgło (tłumik drgań) wysrały się poduchy i jak napisał fazi przy obrotach 2tys. i wyżej czuć fibracje na podłodze i silnik bardziej buczy do tego rzuca silnikiem przy gaszeniu. Cały czas myślę czy tylko Lema warto kupować? Myślałem o poduchach firmy SWAG (z niemcowni) są trochę tańsze od Lema. Pytam się bo auta wiecznie trzymać nie będę bo gołego B5 nie warto :decayed:- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Sebol na de Gaulle'a w Zabrzu koło 17:00- Problem ze wzmacniaczem
Ze wzmacniaczem nadal problem :/ Przy podpiętym kanale RCA nr. 2 albo 3 słychać pukanie (któryś z tych) na pozostałych cisza. Radio założyłem nowe bo stare miało już 13 lat i było zmęczone. Dodam że kabely sygnałowy i prądowy przebiegają osobno w progu lewym/prawym. Czyżby coś w zmacniaczu zdechło? ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ---------- Wczoraj grały tylne głośniki i subwoofer coś tam się odzywał. Dziś głośniki milczą a subwoofer jakby dostał maks mocy tak jakby moc była przekazywana raz na kanały 1,2 a raz na mostek kanałów 3,4 ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- a więc tak mam to podpięte. Cały czas tak jest i kiedyś nie było takich cudów jak teraz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
foty z Summer https://picasaweb.google.com/117904378324599727430/2013_09_07SummerCarsParty?authkey=Gv1sRgCPnyuOnNj4bU_wE- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja mam starego Pioneer'a z którego jestem mega zadowolony jeśli chodzi o dźwięk. Szkoda że szlag już je trafia. Myślałem czy znowu nie kupić Pioneer'a ale nie wiem jak wygląda jakość grania tych nowych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakoś nie przemawia do mnie Ori radio więc powracam do pytania Nie interesuje mnie Ori radio !!! :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tiaaa jasne ciekawe kaj ja podepne kable RCA ja poważnie a Ty Arturoo jajcarzu swoje :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany jakiej marki radijo polecicie? Mój stary Pioneer odmawia po mału współpracy (padają styki w panelu i gdzieś wali prądem na wzmacniacz jak wyłączam radio - pukanie przy wyłączaniu audio)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też miałem jechać ale z j**aną pracą nie szło pokombinować :kwasny: obowiązkowa sobota pierdolenie w bambus sorka Egon szczęścia Młodej Parze :wink: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- Podepnę się i zgłaszam swoją chęć wyjazdu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
W Aso twierdzą że tego płynu się nie wymienia no ciekawe co by powiedzieli jakby zobaczyli mój prawie czarny płyn i osad na ściankach zbiorniczka :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po dwóch tyg. laby- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:grin:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po spocie komary nas pogryzły to wszyscy uciekli - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.