Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gudi

  1. Rozmawiałem w tym temacie z Bart-s i mniej więcej już wiem jak to zrobić samemu. Jedynym problemem jest posiadanie VAGa w ver. minimum 704.1
  2. Tutaj znajdziesz wszystko od A do Z http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0
  3. Witam! Również miałem taki problem. Okazało się, że problem leżał jak ktoś już wcześniej wspomniał w VIN'ie Przyuczenie sterownika poduszek poprawnego VIN'u rozwiązało problem. Kontrolka poduszek przestała się zapalać. Niestety robił to elektryk więc nie wiem dokładnie jak można to zrobić. Ale myślę, że jeżeli powiecie o tym swoim specom to już będą wiedzieli co i jak. Mam nadzieję, że ta informacja pomoże wam w rozwiązaniu problemu. Dajcie znać co i jak
  4. Świetna audica! Sam kiedyś będę polował na taką jak będzie miała z 8 lat Powodzenia w modzeniu
  5. hmmm... jak dla mnie te ledy wyglądają jak diamenty od swarovskiego. Bynajmniej nie jestem ekspertem ale stylizacja na "bogato"
  6. Ciekawy ten "daszek" z tyłu Proponuję założyć większą felgę i będzie audina wyglądała przebijacko! Graty za zakup i przyjemnej jazdy :>
  7. a owszem są bixy i faktycznie nie było tak fabrycznie bo auto miało dzwona i został wstawiony zderzak bez sprysków ale w planie jest zmiana i zamontowanie układu... a co do tego czy był to anglik to chyba nie...z resztą nic nie trzeszczy i się nie rozkręca więc auto było sprawdzane i było cacy a dodam, że naklejeczka z zakazem montowania fotelika jest na słupku po drugiej stronie To przy okazji dodam jeszcze, że udało mi się dorwać listwy dekoracyjne ala szczotkowane aluminium... jak myślicie będzie pasować? Bo szczerze mówiąc to nie mogę patrzeć na to "drewienko"...
  8. Też wydaje mi się to bardzo prawdopodobne. Jednak z drugiej strony spec od elektroniki stwierdził, że spotkał przypadki sterowników silnika, które nie wspierały tempomatu... Jednocześnie zaznaczył, iż są to bardzo rzadkie przypadki więc można powiedzieć, że miałem "szczęście" To by chyba wyjaśniało błąd na VAG-u "brak komunikacji ze sterownikiem silnika"...
  9. Antonio próbował mi to zakodować swoim VAG-iem ale niestety to również nie pomagało. Jak się z resztą okazało to całe kodowanie zrobione było poprawnie od samego początku. Cały problem leżał w oprogramowaniu sterownika silnika.
  10. Można powiedzieć, że "znajomy znajomego". Nie poznałem go osobiście bo podstawiłem samochód do zrobienia poleconemu elektrykowi, który sam również nie mógł sobie z tym poradzić więc poprosił o pomoc swojego znajomego magika od elektroniki, który wgrał nowy soft do sterownika. Natomiast o robocie wykonanej przez Panów: elektryka i elektronika mogę tylko powiedzieć, że jestem naprawdę bardzo zadowolony i biję w ich kierunku pokłony Tak swoją drogą to będę musiał zawitać w końcu na jakiegoś spota
  11. Po wielkich bojach udało się ustalić dlaczego tempo nie chciał działać. Przyczyną okazał się sterownik silnika, którego oprogramowanie nie obsługiwało funkcji tempomatu. W zasadzie to jestem zdziwiony, że taka sytuacja w ogóle była możliwa W każdym razie update softu pomógł i tempomat nareszcie działa! Pozdrawiam!
  12. To nawet lepiej... Tylko teraz pozostaje mozolne szukanie... Dzięki wielkie za odpowiedź!
  13. A ja mam pytanie: czy takie stołki lub s-line występowały w kolorze szarym? Czy ktoś kiedykolwiek takie widział? Szukam do siebie ale nigdzie nie mogę znaleźć...
  14. Kolor Twojej jest dla mnie jednym z najładniejszych. Sam szukałem w takim kolorze (wyszło jak wyszło ) Ostatnio zauważyłem modę na ,,czarnuchy" chociaż ja bym nie uciekał od delikatnych chromowanych wstawek Oczywiście to tylko moje zdanie :>. Życzę przede wszystkim bezawaryjnej jazdy i powodzenia w modach
  15. starą taśmę? Ale ja taśmy nie wymieniałem....
  16. doskonale Ciebie rozumiem No nic w takim razie pozostaje mi tylko wyszukanie innej manetki dla testu i przeróżne kombinacje. W każdym razie dzięki za podpowiedź i poświęcony czas
  17. no właśnie mówiłeś, że warto by było skołować inną manetkę. To może mógłbyś mi użyczyć swojej dla próby?
  18. A Ty masz u siebie tempomat?
  19. Ale manetka jest chyba sprawna bo jak Sprawdzam w steering wheel już nie pamiętam, na którym kanale to wartości wraz z poruszaniem manetką się zmieniają.
  20. Wszystkie błędy jakie tylko się pojawiły przy przekładaniu udało mi się pokasować oczywiście z wyjątkiem tych dwóch. A co do manetki to też nie przychodzi mi nic na myśl...
  21. Nówka, raczej odpowiednik oryginału Z resztą kupowana od kolegi czaki22

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.