Treść opublikowana przez gudi
-
[B6 ALL] Zapalająca się kontrolka Air Bag po 10 min
Rozmawiałem w tym temacie z Bart-s i mniej więcej już wiem jak to zrobić samemu. Jedynym problemem jest posiadanie VAGa w ver. minimum 704.1
-
[ALL B7] Czy jest możliwa instalacja tempomatu w B7 3.0 TDI z tiptronic skrzynia
Tutaj znajdziesz wszystko od A do Z http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0
-
[B6 ALL] Zapalająca się kontrolka Air Bag po 10 min
Witam! Również miałem taki problem. Okazało się, że problem leżał jak ktoś już wcześniej wspomniał w VIN'ie Przyuczenie sterownika poduszek poprawnego VIN'u rozwiązało problem. Kontrolka poduszek przestała się zapalać. Niestety robił to elektryk więc nie wiem dokładnie jak można to zrobić. Ale myślę, że jeżeli powiecie o tym swoim specom to już będą wiedzieli co i jak. Mam nadzieję, że ta informacja pomoże wam w rozwiązaniu problemu. Dajcie znać co i jak
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
Świetna audica! Sam kiedyś będę polował na taką jak będzie miała z 8 lat Powodzenia w modzeniu
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
hmmm... jak dla mnie te ledy wyglądają jak diamenty od swarovskiego. Bynajmniej nie jestem ekspertem ale stylizacja na "bogato"
-
[B6 ASN] WITAM WSZYSTKICH
Ciekawy ten "daszek" z tyłu Proponuję założyć większą felgę i będzie audina wyglądała przebijacko! Graty za zakup i przyjemnej jazdy :>
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
teraz to dopiero wypas...
-
[B6 AVF] Moje pierwsze Audi
a owszem są bixy i faktycznie nie było tak fabrycznie bo auto miało dzwona i został wstawiony zderzak bez sprysków ale w planie jest zmiana i zamontowanie układu... a co do tego czy był to anglik to chyba nie...z resztą nic nie trzeszczy i się nie rozkręca więc auto było sprawdzane i było cacy a dodam, że naklejeczka z zakazem montowania fotelika jest na słupku po drugiej stronie To przy okazji dodam jeszcze, że udało mi się dorwać listwy dekoracyjne ala szczotkowane aluminium... jak myślicie będzie pasować? Bo szczerze mówiąc to nie mogę patrzeć na to "drewienko"...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Też wydaje mi się to bardzo prawdopodobne. Jednak z drugiej strony spec od elektroniki stwierdził, że spotkał przypadki sterowników silnika, które nie wspierały tempomatu... Jednocześnie zaznaczył, iż są to bardzo rzadkie przypadki więc można powiedzieć, że miałem "szczęście" To by chyba wyjaśniało błąd na VAG-u "brak komunikacji ze sterownikiem silnika"...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Antonio próbował mi to zakodować swoim VAG-iem ale niestety to również nie pomagało. Jak się z resztą okazało to całe kodowanie zrobione było poprawnie od samego początku. Cały problem leżał w oprogramowaniu sterownika silnika.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Można powiedzieć, że "znajomy znajomego". Nie poznałem go osobiście bo podstawiłem samochód do zrobienia poleconemu elektrykowi, który sam również nie mógł sobie z tym poradzić więc poprosił o pomoc swojego znajomego magika od elektroniki, który wgrał nowy soft do sterownika. Natomiast o robocie wykonanej przez Panów: elektryka i elektronika mogę tylko powiedzieć, że jestem naprawdę bardzo zadowolony i biję w ich kierunku pokłony Tak swoją drogą to będę musiał zawitać w końcu na jakiegoś spota
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Po wielkich bojach udało się ustalić dlaczego tempo nie chciał działać. Przyczyną okazał się sterownik silnika, którego oprogramowanie nie obsługiwało funkcji tempomatu. W zasadzie to jestem zdziwiony, że taka sytuacja w ogóle była możliwa W każdym razie update softu pomógł i tempomat nareszcie działa! Pozdrawiam!
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
To nawet lepiej... Tylko teraz pozostaje mozolne szukanie... Dzięki wielkie za odpowiedź!
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
A ja mam pytanie: czy takie stołki lub s-line występowały w kolorze szarym? Czy ktoś kiedykolwiek takie widział? Szukam do siebie ale nigdzie nie mogę znaleźć...
-
[ALL B6] Moje skromne A4 B6 ->AVB
Kolor Twojej jest dla mnie jednym z najładniejszych. Sam szukałem w takim kolorze (wyszło jak wyszło ) Ostatnio zauważyłem modę na ,,czarnuchy" chociaż ja bym nie uciekał od delikatnych chromowanych wstawek Oczywiście to tylko moje zdanie :>. Życzę przede wszystkim bezawaryjnej jazdy i powodzenia w modach
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
starą taśmę? Ale ja taśmy nie wymieniałem....
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
doskonale Ciebie rozumiem No nic w takim razie pozostaje mi tylko wyszukanie innej manetki dla testu i przeróżne kombinacje. W każdym razie dzięki za podpowiedź i poświęcony czas
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no właśnie mówiłeś, że warto by było skołować inną manetkę. To może mógłbyś mi użyczyć swojej dla próby?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A Ty masz u siebie tempomat?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
00041
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
4-ramienną bez multi
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ale manetka jest chyba sprawna bo jak Sprawdzam w steering wheel już nie pamiętam, na którym kanale to wartości wraz z poruszaniem manetką się zmieniają.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Wszystkie błędy jakie tylko się pojawiły przy przekładaniu udało mi się pokasować oczywiście z wyjątkiem tych dwóch. A co do manetki to też nie przychodzi mi nic na myśl...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Nówka, raczej odpowiednik oryginału Z resztą kupowana od kolegi czaki22
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
wszystko nówka