Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gudi

  1. gudi odpowiedział(a) na daniels temat w Audi A4 B6/B7
    Ciekawe rozwiązanie. Jednak zastanawiam się jak te światła świecą w rzeczywistości bo to jedno przerobione zdjęcie jakoś mnie nie przekonuje. Fajnie, że lampa jest wkomponowana w kratkę. Pozostaje jednak kwestia jakości wykonania. Ja osobiście zastanawiałbym się nad: http://www.philips.pl/c/ecovision-car-lamps/led-daytime-lights-swiatla-do-jazdy-dziennej-12-v-10-w-12810wledx1/prd/
  2. ojjj fura na prawdę dopieszczona.. pozostaje tylko jak to już kolega wyżej wspomniał dołożyć MF w pikowanej skórze no i chyba założenie innych końcówek wydechów. Chociaż nie wyglądają źle Ja właśnie nie wiem o co wszystkim chodzi z tą ściemą szyb Ale widocznie to ja się nie znam na stylu
  3. gudi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak dla mnie to dobre rozwiązanie. Generalnie to mam wrażenie, że oryginalny tylni zderzak s-line jest przekombinowany w B6 ale to tylko moje zdanie
  4. Nie ma co.... piękna sztuka w pięknym kolorze. Bezawaryjnej jazdy
  5. Też ostatnio rozkminiam ten temat i w ETCE znalazłem coś takiego Przeglądałem również allegro w celu weryfikacji numerów i mam wrażeniem, że należałoby się kierować końcówką numerów tzn trzema ostatnimi cyframi. Oczywiście głowy nie daję
  6. oj chyba nie taki całkiem golas? Z tego co widze to \mała NAVI jest ?
  7. gudi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe czy to V8 tak samo nie trzyma serii jak każde inne?
  8. Eeeee no Panie! Środeczek pierwsza klasa
  9. Matarnia dzisiaj czy znowu grill "za betonowym płotem" ?
  10. ok posprawdzam, dzięki
  11. mam wrażenie, że zaczął głośno chodzić i kopcić
  12. Siema! Jeśli będzie dzisiaj spot na Matarni to czy będzie ktoś kto mógłby pomóc zrobić logi?
  13. Teraz to się dopiero musi zbierać Pogratulować takiego wykresu
  14. to jestem 100 % pewny, że tandety byś nie odstawił A co z tym silnikiem? Kiedy będziesz wkładał?
  15. czyli, że wskazówka obrotomierza do połowy skali dochodzi? aaaaa zapomniałem, że 2,5 TFSI w planach więc to tylko tymczasowo... Ale i tak za***iście wygląda
  16. Potwierdzam! Właśnie sprawdzałem na obudowie, którą zdemontowałem podczas dokładania tempomatu i faktycznie jest zaznaczone od środka jak powinien wyglądać otwór pod manetkę. Jednak ślad ten jest bardzo ale to bardzo niewidoczny. Dopiero pod światło jestem go w stanie zauważyć. http://yfrog.com/5z20101103024j
  17. a może warto by było przyjrzeć się modułowi centralnej elektryki?
  18. u mnie również wyskakiwał taki komunikat ale kontynuowałem i nic się nie działo Co do podpinania na włączonym silniku to chyba nie byłoby problemu ale jak masz jakieś wątpliwości to podepnij kompa przy wyłączonym silniku i dopiero później odpal furmankę i zacznij jeździć po wybojach Co do styków to nie jestem przekonany bo kiedy wypiąłem przez przypadek kostkę od airbagów pod fotelem pasażera to kontrolka nie zgasła dopóki nie wykasowałem błędu vagiem
  19. no właśnie a co do tego 3.0 tak czysto hipotetycznie to da radę dołożyć kompresor?
  20. A masz pełną wersję vag'a ?
  21. Będę szczery... Wywalaj :>
  22. Na samym wstępie chcę powiedzieć, że na pewno nie jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania! Czytałem o ubogości samego RNS-E i stosunku oferowanych możliwości do ceny... Jednak jestem ciekawy jak się przedstawia jakość i spasowanie materiałów w produkcie z Hong Kongu W każdym razie nie pozostaje nic jak poczekać aż nasz PIONIER waldek22 dostanie maszynkę i opowie jak wygląda sprawa. Jak wszystko będzie ok to bez urazy ale "wypnę się" na RNS-E Czekam ze zniecierpliwieniem na relacje
  23. Bazując na wątku Barta http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0 Czy dobrze myślę, że trzeba podłączyć przewody do MCE w ver. High do pinów 2,8 (gniazdo A) ? A co z pinami 1,2 (gniazdo ?
  24. w ETKA jest dokładnie taki sam numer poduszki więc obstawiam, że będzie pasowała
  25. Uploaded with ImageShack.us

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.