Treść opublikowana przez gudi
-
[ALL B6] Lampy DRL
Ciekawe rozwiązanie. Jednak zastanawiam się jak te światła świecą w rzeczywistości bo to jedno przerobione zdjęcie jakoś mnie nie przekonuje. Fajnie, że lampa jest wkomponowana w kratkę. Pozostaje jednak kwestia jakości wykonania. Ja osobiście zastanawiałbym się nad: http://www.philips.pl/c/ecovision-car-lamps/led-daytime-lights-swiatla-do-jazdy-dziennej-12-v-10-w-12810wledx1/prd/
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
ojjj fura na prawdę dopieszczona.. pozostaje tylko jak to już kolega wyżej wspomniał dołożyć MF w pikowanej skórze no i chyba założenie innych końcówek wydechów. Chociaż nie wyglądają źle Ja właśnie nie wiem o co wszystkim chodzi z tą ściemą szyb Ale widocznie to ja się nie znam na stylu
-
B6 DIVISION
jak dla mnie to dobre rozwiązanie. Generalnie to mam wrażenie, że oryginalny tylni zderzak s-line jest przekombinowany w B6 ale to tylko moje zdanie
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Nie ma co.... piękna sztuka w pięknym kolorze. Bezawaryjnej jazdy
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Też ostatnio rozkminiam ten temat i w ETCE znalazłem coś takiego Przeglądałem również allegro w celu weryfikacji numerów i mam wrażeniem, że należałoby się kierować końcówką numerów tzn trzema ostatnimi cyframi. Oczywiście głowy nie daję
-
[B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
oj chyba nie taki całkiem golas? Z tego co widze to \mała NAVI jest ?
-
B6 DIVISION
Ciekawe czy to V8 tak samo nie trzyma serii jak każde inne?
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Eeeee no Panie! Środeczek pierwsza klasa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Matarnia dzisiaj czy znowu grill "za betonowym płotem" ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok posprawdzam, dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam wrażenie, że zaczął głośno chodzić i kopcić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema! Jeśli będzie dzisiaj spot na Matarni to czy będzie ktoś kto mógłby pomóc zrobić logi?
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
Teraz to się dopiero musi zbierać Pogratulować takiego wykresu
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
to jestem 100 % pewny, że tandety byś nie odstawił A co z tym silnikiem? Kiedy będziesz wkładał?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
czyli, że wskazówka obrotomierza do połowy skali dochodzi? aaaaa zapomniałem, że 2,5 TFSI w planach więc to tylko tymczasowo... Ale i tak za***iście wygląda
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Potwierdzam! Właśnie sprawdzałem na obudowie, którą zdemontowałem podczas dokładania tempomatu i faktycznie jest zaznaczone od środka jak powinien wyglądać otwór pod manetkę. Jednak ślad ten jest bardzo ale to bardzo niewidoczny. Dopiero pod światło jestem go w stanie zauważyć. http://yfrog.com/5z20101103024j
-
[ALL B6] Nie działają kierunki, wycieraczki, el. szyby, el. lusterka, klakson
a może warto by było przyjrzeć się modułowi centralnej elektryki?
-
[B6 ALL] Zapalająca się kontrolka Air Bag po 10 min
u mnie również wyskakiwał taki komunikat ale kontynuowałem i nic się nie działo Co do podpinania na włączonym silniku to chyba nie byłoby problemu ale jak masz jakieś wątpliwości to podepnij kompa przy wyłączonym silniku i dopiero później odpal furmankę i zacznij jeździć po wybojach Co do styków to nie jestem przekonany bo kiedy wypiąłem przez przypadek kostkę od airbagów pod fotelem pasażera to kontrolka nie zgasła dopóki nie wykasowałem błędu vagiem
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no właśnie a co do tego 3.0 tak czysto hipotetycznie to da radę dołożyć kompresor?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A masz pełną wersję vag'a ?
-
[ALL B6] Co to za listwy zderzaków ?
Będę szczery... Wywalaj :>
-
[ALL B6] Fabryczna navi w B6 - czy jest z tego pożytek w PL?
Na samym wstępie chcę powiedzieć, że na pewno nie jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania! Czytałem o ubogości samego RNS-E i stosunku oferowanych możliwości do ceny... Jednak jestem ciekawy jak się przedstawia jakość i spasowanie materiałów w produkcie z Hong Kongu W każdym razie nie pozostaje nic jak poczekać aż nasz PIONIER waldek22 dostanie maszynkę i opowie jak wygląda sprawa. Jak wszystko będzie ok to bez urazy ale "wypnę się" na RNS-E Czekam ze zniecierpliwieniem na relacje
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
Bazując na wątku Barta http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0 Czy dobrze myślę, że trzeba podłączyć przewody do MCE w ver. High do pinów 2,8 (gniazdo A) ? A co z pinami 1,2 (gniazdo ?
-
[B6 AWX] Ile kosztuje poduszka pod szkrzynię biegów?
w ETKA jest dokładnie taki sam numer poduszki więc obstawiam, że będzie pasowała
-
[B6 AWX] Ile kosztuje poduszka pod szkrzynię biegów?
Uploaded with ImageShack.us