Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gudi

  1. Jak chcesz tymczasowo usunąć ten błąd to możesz wyjąć bezpiecznik nr 10
  2. Albo poprzez vaga albo rozbierając obudowę pod kolumną kierownicy i wkładając tam głowę
  3. Mam u siebie szare wnętrze (Achat?) i muszę przyznać, że nie jest najgorzej. Problem pojawia się gdy chcę coś pomodzić Np.: 1. Kupiłem kierownicę multifunkcję trójramienną od B7, niestety o poduszkę w przyzwoitej cenie jest strasznie trudno... 2. Chciałem zamienić swoje zwykłe skóry na kubły ale znaleźć skóry lub skóry + alcantara to jakaś masakra. Pamiętam, jakiś rok temu na allegro był komplet skóra + alcantara za 1500 zł i strasznie żałuję, że nie kupiłem...
  4. Dokładnie tak jak mówisz. Na podszybiu od strony pasażera. Proponuję dołożyć trochę grosza i kupić filtr węglowy.
  5. miałem podobną sytuację w moim samochodzie. Wymieniłem na nowe żarniki i jedna lampa przestała działać. Proponuję zamienić żarniki w lampach miejscami. Wtedy będziesz miał odpowiedź czy to żarnik czy przetwornica.
  6. jeśli zmieniłeś boczki z korbami na boczki z elektrycznymi szybami to musisz jeszcze zakodować to w module komfortu
  7. Osoba z vagiem zrobi Ci to w 2 min. Najlepiej udaj się na lokalnego spota i poproś kogoś o pomoc (wątpię żeby ktoś wziął od Ciebie za to kasę. Przygotuj raczej jakieś piwko ). Polecam jednak zakupienie własnego kabelka i zrobienie tego samemu
  8. Jak będziesz miał już moduł to zostanie Ci już tylko taśma, kiera i poducha. taśma to jakieś 80 zł kierownice widziałem u nas na forum za jakieś 180 zł a poducha to już zupełnie inna bajka... jak 3 ramienna to koszt minimum 450 zł (allegro). A jeśli będziesz potrzebował poduchy w kolorze innym niż czarny to życzę powodzenia Ja potrzebuję szarej. Ale żeby dostać w rozsądnych pieniądzach graniczy z cudem. Już się zastanawiałem nawet nad malowaniem
  9. Samochód był raczej odpowiednio nagrzany ponieważ najpierw zrobiłem około 15-20 km. Czyli termostat kwalifikuje się do wymiany?
  10. Czyli na virusa jak najbardziej się nadaje Zastanawia mnie nadal głośna praca silnika w zakresie 1900-2500 tys obr/min Może jakieś nieszczelności w dolocie albo w układzie wydechowym? ,,Magiczne cyferki" niczego nie pokazują?
  11. Przepraszam za zamieszanie. Wcześniej nie wrzucałem ani nie robiłem logów. Dynamiczne: Log (0 - 008) Log (1 - 003,003) Log (2 - 011,011) Log (3 - 004) Log (4 - 001) Log (5 - 010) Log (6 - 000,000) BS: Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 011) Statyczne: Log (0 - 003) Log (1 - 023) Log (2 - 001) Log (3 - 004) Log (4 - 000) Log (5 - 013) Log (6 - 007) Log (7 - 014) Log (8 - 018) Mam nadzieję, że teraz będzie coś widać. Co do błędów to nie było żadnych. Poprawiłem logi, mógłby ktoś zerknąć? [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 21:43_________________________________________________Pomoże ktoś?
  12. Witam. Od jakiegoś czasu mam pewne problemy z moim autkiem tj: - Samochód dość opornie zapala po chłodniejszych nocach. - Zauważyłem, że samochód kopci przy zimnym silniku lub dynamiczniejszym przyspieszaniu. - Mam wrażenie, że ostatnio samochód zaczął jakby głośniej chodzić a przy zatrzymywaniu się pod światłami można usłyszeć dość częste przełączanie się zaworu EGR (mam wrażenie, że to EGR). Nie chcę jeździć po mechanikach żeby uniknąć niepotrzebnych wymian części (wiadomo jak to czasami bywa ze specami). Jeśli ktoś z Was byłby w stanie podpowiedzieć na co zwrócić uwagę byłbym wdzięczny. Załączam logi. BS: 000 - http://[/img] 003 - [/img] 011 - http://[/img] Logi Dynamiczne: 000 - [/img] 001 - http://[/img] 003 - [/img] 004 - http://[/img] 008 - [/img] 010 - http://[/img] 011 - [/img] Logi Statyczne: 000 - http://[/img] 001 - [/img] 003 - http://[/img] 004 - [/img] 007 - http://[/img] 013 - [/img] 014 - http://[/img] 018 - [/img] 023 - [/img] Pozdrawiam.
  13. Napisz do kolegi ,,Tomasz". Ja od niego brałem w zeszłym tygodniu.
  14. a rynek wtórny? gość ostatnio zaśpiewał mi 120 PLN i nie wiem czy to drogo czy nie
  15. dzięki za objaśnienie. Widziałem, że masz czujniki do B7.. a masz możliwość załatwienia do B6? Jaka może być orientacyjna cena takiego czujnika?
  16. pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Można wstawić czujnik o innym numerze? Widziałem czujniki o wtyczkach pod kątem prostym ,kątem 45* i chyba całkiem prostych. Jakie ma to znaczenie?
  17. A miałeś coś robione przy zawieszeniu? Miałem u siebie taki przypadek, że po naprawie zawieszenia wyskoczył błąd samopoziomowania. Okazało się, że czujnik był źle założony i był w pozycji poza zakresem swojej pracy. A z tego co się orientuję (a mogę się źle orientować ) to czujnik jest mocowany właśnie do wahacza więc przy jego wymianie można popełnić błąd przy ponownym zakładaniu czujnika xenonu... Pamiętam, że pojawił mi się błąd związany z niewyregulowanymi światłami... tylko, że błąd świecił się cały czas na fisie i nie wyskakiwał co chwilę jak Filip z konopi
  18. gudi odpowiedział(a) na Ravin23 temat w Audi A4/S4 B6
    A ja tam nie widzę znaczka s-line na grilu Ale co racja to racja... furka super. Nawet jakby już troszkę pomodzona
  19. to jest nas trzech
  20. gudi odpowiedział(a) na gudi temat w Audi A4 B6/B7
    W zasadzie to sam jestem ciekawy Aż się chyba przejdę sprawdzić
  21. gudi odpowiedział(a) na gudi temat w Audi A4 B6/B7
    Wolałbym gratis w postaci instalacji do fotochromu albo do mikrofonu od bluetootha Aaaaa.... to jest sygnalizacja wyłączonej poduszki pasażera
  22. Witam wszystkich. Wie ktoś z Was od czego jest wtyczka na poniższym zdjęciu? Podpowiem, że znalazłem ją w lampce w podsufitce ale pewnie każdy już to zauważył Z góry dziękuję za odpowiedź
  23. hmmm a podkład...przeciez poduksza nie ma zaslepki twardej jak stal... ...jak z wytrzymałością takiej powłoki?? No właśnie... nie chciałbym żeby po pierwszym użyciu klaksonu lakier został mi na kolanach Co do lakierów boll'a to chyba największym problemem byłoby dobranie odpowiedniego koloru... I tutaj chyba pozostaje tylko zakład, który sam dobierze odpowiednią barwę?
  24. Witam wszystkich! Słyszał ktoś może o lakierowaniu/malowaniu poduszek powietrznych? Sam szukam od jakiegoś czasu poduszki powietrznej 3ramiennej do B7 w kolorze szarym... Jeśli już coś znajdę to cena jest astronomiczna. Natomiast poduszki w kolorze czarnym trafiają się dość często i to w całkiem przyzwoitych cenach.... Dlatego też pomyślałem czy nie kupić czarnej poduszki i jej nie przemalować? I tutaj pojawia się pytanie. Może znacie namiar na jakiś zakład/osobę, która zajmuje się czymś takim? Dzięki i pozdrawiam!
  25. Witaj! W Twojej sytuacji zwróciłbym uwagę na ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84527.0 Pozwolę sobie przytoczyć tutaj elementy opisujące adaptację sterownika: ,,Centralna Ele. 09 -> Adaptacja-10 -> kanał 22 czułość czujnika deszczu (Norma wynosi 45, ale lepiej na 62.)" Mam nadzieję, że to coś pomoże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.