Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rzeźnik.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rzeźnik.

  1. panowie szukać przodu i całkiem tanio wyjdzie b7 http://allegro.pl/show_item.php?item=553691291 ja pierdo..
  2. pikny panie i jeden z moich ulubionych kolorów
  3. nieważne ważne że z takim układem to już można na kasprowy wyjechać hyhy
  4. Było i jest. nosz w morde też mi sie wydaje że jest , jeździłem 2.7 w a6 i w trasie z pełnym obciążeniem spalił tyle co mój avf po chipie czyli 6,7 l.
  5. chyba jakaś akcja ,kumpla też trzepali i zabrali mu dowód za dziurawy tłumik , wcale głośno nie chodził i na dniach miał go wymienić ale sie uparli i ni huhu nie dało się zrobić .
  6. dawać te fotki i filmiki
  7. hyhyhy żona odśnieżała ja jej herbate za to zrobiłem
  8. odkopany , a byłem w lalikach koło zwardonia , często tam jestem ale tym razem pożałowałem hardcorowy wiatr był
  9. aha i wszystko jasne , dzięki
  10. nie bedzie mnie do wiosny na spotach krk . pozdrawiam ekipe
  11. szukałem i nie mogłem znaleźć , byłem zmuszony założyć łańcuchy na jedną tylko oś , co na to quattro ? szkodzi ? ale przecinak wtedy jest niezły
  12. no dobra przekonaliście mnie , będą proste [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 22:39_________________________________________________jeszcze jakbyście mi podali jakiegoś sprawdzonego producenta którego końcówki ładnie sie komponują ze zderzakiem b6
  13. no ciekawe koncóweczki jakoś tak bardziej mi sie widzą zagięte w dizlu
  14. witam , mam b6 1,9Q więc wydech na dwie strony , kupiłem już zderzak z 1,8 t z dwoma wycięciami i chcę te końcówki wypuścić ze zderzaka tylko chciałbym żeby to były ori końcówki z b7 tdi czyli nadal zagięte w dół a jednak wystające . Nie orientujecie się jak to będzie wyglądało w zderzaku z b6 który jest przystosowany do końcówek wychodzących na wprost?
  15. może pociągneli tą linke i wszystko wyjepierololiło :gwizdanie:
  16. no jest jeden na allegro bez kratek za 360 .tylko jak nowa dokładka s line w aso kosztuje 420 zeta a ja i tak musze zostawić swoją górę bo mam spryski to nie ma sensu
  17. osz ty w morde gdzie? dam ci 310 :gwizdanie:
  18. szukam dokładki s line i znalazłem prawdziwą okazję ja cierpiedole http://moto.allegro.pl/item554202286_zderzak_spoiler_przod_do_audi_a4_b6_01_05_s_line.html i jeszcze boczne kratki daje
  19. ja jutro zalewam jak w reklamie zupek w proszku zalewasz ??? zalewam ! sie zobaczy co będzie
  20. spoko a wirusa nie ma ?
  21. http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7261066 kozak
  22. oki tylko chodzi mi o to że u mnie w słupku z np pierwszego cylindra wartości są różne od -1,04 do-1,18 a w innych oglądanych te wartości w jednym cylindrze nie zmieniają się i leci z góry na dół np. -1.02. a tego stp zaleję na pewno dzięki
  23. jeszcze takie pytanie czemu te wartości różnią się od siebie w jednym i tym samym cylindrze widziałem korekty innych i tam wszystkie wartości były takie same w cylindrze
  24. a środek do czyszczenia wtrysków ? warte to coś jest? jeżdżę głównie na werwie on , taka tylko u mnie stacja jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.