Treść opublikowana przez rzeźnik.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie szukać przodu i całkiem tanio wyjdzie b7 http://allegro.pl/show_item.php?item=553691291 ja pierdo..
-
[B6 AVF] MOJE AUTKO A4 1.9TDI QUATTRO B6;-))))
pikny panie i jeden z moich ulubionych kolorów
-
[B6 AVF] Czy można zakładać łańcuchy w quattro ?
nieważne ważne że z takim układem to już można na kasprowy wyjechać hyhy
-
[ALL B7] Jakie są zalecenia do eksploatacji silników 2,7 TDI i jakie znacie o nich opinie ?
Było i jest. nosz w morde też mi sie wydaje że jest , jeździłem 2.7 w a6 i w trasie z pełnym obciążeniem spalił tyle co mój avf po chipie czyli 6,7 l.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba jakaś akcja ,kumpla też trzepali i zabrali mu dowód za dziurawy tłumik , wcale głośno nie chodził i na dniach miał go wymienić ale sie uparli i ni huhu nie dało się zrobić .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dawać te fotki i filmiki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trza być tfardym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hyhyhy żona odśnieżała ja jej herbate za to zrobiłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odkopany , a byłem w lalikach koło zwardonia , często tam jestem ale tym razem pożałowałem hardcorowy wiatr był
-
[B6 AVF] Czy można zakładać łańcuchy w quattro ?
aha i wszystko jasne , dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie bedzie mnie do wiosny na spotach krk . pozdrawiam ekipe
-
[B6 AVF] Czy można zakładać łańcuchy w quattro ?
szukałem i nie mogłem znaleźć , byłem zmuszony założyć łańcuchy na jedną tylko oś , co na to quattro ? szkodzi ? ale przecinak wtedy jest niezły
-
[B6 AVF] Chce wypuścić dwie końcówki wydechu ze zderzaka, ale trochę nietypowo
no dobra przekonaliście mnie , będą proste [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 22:39_________________________________________________jeszcze jakbyście mi podali jakiegoś sprawdzonego producenta którego końcówki ładnie sie komponują ze zderzakiem b6
-
[B6 AVF] Chce wypuścić dwie końcówki wydechu ze zderzaka, ale trochę nietypowo
no ciekawe koncóweczki jakoś tak bardziej mi sie widzą zagięte w dizlu
-
[B6 AVF] Chce wypuścić dwie końcówki wydechu ze zderzaka, ale trochę nietypowo
witam , mam b6 1,9Q więc wydech na dwie strony , kupiłem już zderzak z 1,8 t z dwoma wycięciami i chcę te końcówki wypuścić ze zderzaka tylko chciałbym żeby to były ori końcówki z b7 tdi czyli nadal zagięte w dół a jednak wystające . Nie orientujecie się jak to będzie wyglądało w zderzaku z b6 który jest przystosowany do końcówek wychodzących na wprost?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może pociągneli tą linke i wszystko wyjepierololiło :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jest jeden na allegro bez kratek za 360 .tylko jak nowa dokładka s line w aso kosztuje 420 zeta a ja i tak musze zostawić swoją górę bo mam spryski to nie ma sensu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
osz ty w morde gdzie? dam ci 310 :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szukam dokładki s line i znalazłem prawdziwą okazję ja cierpiedole http://moto.allegro.pl/item554202286_zderzak_spoiler_przod_do_audi_a4_b6_01_05_s_line.html i jeszcze boczne kratki daje
-
[B6 AVF] Poradźcie, który środek czyszczący wybrać ?
ja jutro zalewam jak w reklamie zupek w proszku zalewasz ??? zalewam ! sie zobaczy co będzie
-
[B6 AMB] moja czerwona lala
spoko a wirusa nie ma ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7261066 kozak
-
[B6 AVF] Proszę o opinie na temat korekcji
oki tylko chodzi mi o to że u mnie w słupku z np pierwszego cylindra wartości są różne od -1,04 do-1,18 a w innych oglądanych te wartości w jednym cylindrze nie zmieniają się i leci z góry na dół np. -1.02. a tego stp zaleję na pewno dzięki
-
[B6 AVF] Proszę o opinie na temat korekcji
jeszcze takie pytanie czemu te wartości różnią się od siebie w jednym i tym samym cylindrze widziałem korekty innych i tam wszystkie wartości były takie same w cylindrze
-
[B6 AVF] Proszę o opinie na temat korekcji
a środek do czyszczenia wtrysków ? warte to coś jest? jeżdżę głównie na werwie on , taka tylko u mnie stacja jest