Treść opublikowana przez dawcav6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam zamiar wpaść na spota dziś do forum podepnie mi ktoś moje multi ???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powitać !!!
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
witam wszystkich !!!!!!!!! jestem z okolic i nie ma sprawy z tym spotem chętnie bym sie spotkał sobota - niedziela piszcie jakieś sugestie odnośnie godziny pomyślimy nad tym teraz jade w piątek do ziomków z Gliwic na spota pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przyjade zresztą odezwe sie wcześniej może ktoś podepnie mi VAGa chciałbym obadać jak to wszystko wygląda narazie spadam pozdro wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pierwsze audi pierwszy automat pierwszy ropniak myśle że z czasem ogarne to wszystko a tak poza tym jestem na razie zadowolony prowadzi sie fajnie hamulce rewelacja choć jest kilka rzeczy co mi nie pasują ale to już inna bajka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
było torche tego ostatnio vectra 2,5 niestety umarła ale prawie 3 lata cierpiała i była wytrwała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano znam kiedyś byłem dość popularną osobą w knurkowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SP nr2 z Krzyśkiem Wojtyną do klasy chodziłem jeździłem kiedyś VW CORRADO
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podpowiedzieć ci coś to może zgadniesz z kim masz doczynien :polew:ia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poważnie jak mnie zobaczysz to sie przekonasz bez kitu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mirona to ja znam kiedyś mieszkałem w knurkowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fakt mocy jest mało ale boje sie że multi sie rozpadnie jak zaczne w nim kopać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam maniaków !!!!! będzie jakiś spocik w piatek ??
-
[ALL] Pozytywne opinie o multitronic
witam w tym temacie moge napisać dopiero coś za rok bo mam multi dopiero od dwóch tygodni ale wasze opinie mnie podbudowały a jazda z multi to bajka i na razie jestem zadowolony zarejestrowałem sie tu aby uniknąć niepotrzebnej wtopy z multi sporo sie dowiedziałem i mam nadzieje że mi posłuży pozdro
-
[ALL] Co z tym multitronikiem
wpadnę na następnego spota odezwe sie wcześniej może ktoś zabierze sprzęt i mi go obczaji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam jestem tu nowy ale z pewnością kiedyś wpadne na spota pozdro
-
[ALL] Co z tym multitronikiem
dzięki mieszkam blisko gliwic czytałem już o tych spotach i nie ukrywam że spotkał bym sie z osobami z forum z tego co wiem spotykają sie w FORUM GLIWICE musze zagadać tylko czy ktoś wykona mi taką usługe
-
[ALL] Co z tym multitronikiem
niestety nie mam możliwości go w domu podpiąć brak sprzętu, ale pod koniec przyszłego tygodnia będe miał książke serwisową to będe wiedział na czym stoje autem jeździł jeden właściciel 51rocznik mam nadzieje że nie katował tego auta zresztą widać że jest dopieszczone tylko ta skrzynia nie daje mi spokoju i jestem pełen obaw a gdzie moge podpiąć go pod VAGa żeby sprawdzić wersje sterownika oraz jaki jest soft ???
-
[ALL] Co z tym multitronikiem
czytałem to już kilka razy co nie znaczy że sie uspokoiłem ;(
-
[ALL] Co z tym multitronikiem
witam mam a4 b6 1,9d 2003r multitronik od tygodnia, tyle sie naczytałem o tej skrzyni że powoli nabieram chęci na sprzedaż tego auta tyle jest złych opini na temat tej skrzyni moje a4 jeździ fajnie nie zauważyłem nic niepokojącego praca skrzyni bez zarzutu co powinienem zrobić aby sie nie sypła skrzynia i co z tym olejem jedni dolewają jedni wymieniają a niektórzy nic z tym nie robią co ja mam z tym zrobić kupiłem pierwsze auto w automacie i taka wtopa prosze o porade pozdro
-
[ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
mam oznaczenie GJA czyli multitronik 2003r do 2004r taki mają symbol doczytałem na forum nie ukrywam mojego zaniepokojenia i co teraz ledwo kupiłem auto a już mam myśleć o jego sprzedaży chociaż jak na razie pracuje ładnie
-
[ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
na wlepce nie znalazłem takich liter choć jest tam mnóstwo innych
-
[ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
mam 6 biegów dlatego jest to multitronik takie mam przekonanie
-
[ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
hej jesteś pewien co do tej skrzyni bo ja byłem przekonany że to jest multitronik troche poczytałem na ten temat i obawy miałem dość spore
-
[ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
vin WAUZZZ8E34A039549 WSZELKIE INFORMACJE MILE WIDZIANE POZDRAWIAM