Treść opublikowana przez Horas91
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może wpadnę jutro na zlota ale nic nie obiecuje bo z $$ ciężko...
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
moje audi czarne audi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wiecie gdzie jest ten silnik z łady? Pierwsze przymiarki tutaj wersja beta a tutaj wersja finalna chłopki mieszkają około 5 km ode mnie oglądnijcie wszystkie
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Te które przedwczoraj kopałeś?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Następny max za 2 tygodnie
-
[B6 ALT] Pierwsze Audi
dobra, zrozumiałem
-
[B6 ALT] Pierwsze Audi
http://allegro.pl/item976079521_audi_a4_b6_od_00_04_spoiler.html o takim myślałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak w ogóle to zapraszam do oglądnięcia mojego samochodu http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alt_pierwsze_audi-t122578.0.html Kupiony właśnie w Krakowie, od pierwszego właściciela
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
On będzie chciał 4... a to już drogo A tak na serio to co ile robicie spota?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stówe? A ja myślałem, że za chupa chupsa się uda a tak serio to dzięki za informacje, na spota na pewno kiedyś trafie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na pewno się zjawię ile taki VAG kosztuje?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie muszę się wybrać, ale sami wiecie jak jest, do Krakowa mam 70 km a to kawałek drogi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Panowie, że tak zapytam, jest ktoś kto ma vaga i zgodziłby się sprawdzić mój samochód? Oczywiście wiem, że nie ma nic za darmo a więc kwota była by do dogadania. Pozdrawiam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Jak to nie? Wszyscy widzieli... :gwizdanie:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no dobra, wybaczcie mi...
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Zrobi się ściepę na 1(jednego) alusa dla Jerzego to przymknie oko na temat, będzie sobie spokojnie temacik wisiał, jakoś się go przekupi
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
możemy zmienić, chociaż wg mnie we wtorek jest OK
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale mnie podszedłeś teraz Ale nie miej mnie za jakiegoś wariata bo nie zbyt często tak jeżdżę, musi być pusto i muszę znać drogę
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Oj no... jeżdżę tą drogą parę razy dziennie i nigdy tam nie stoją, ale nie wiedziałem, że mnie zauważysz... wszystko było obliczone co nie zmienia faktu, że trochę głupkowaty jestem , ale jak takie odejścia robiliście no to musiałem was jakoś gonić P.S długo jeździłem powoli i musiałem go przepchać trochę, aby nie zapomniał.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w Tarnowie macie małą frekwencje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No powiedzmy sobie wprost, zsikał się i tyle Było świetnie, nie spodziewałem się takiej ilości osób, następnym razem lepiej dobierzemy pogodę sprzedać go, że to on popuścił czy nie...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to i ja Jak ktoś ma vaga to proszę weźcie ze sobą
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Kto będzie bo nie wiem czy opłaca mi się jechać jak mam sam stać.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ale dopiero teraz to zauważyłem W którym miejscu w Brzesku jest ten zlot?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
o kurde... a wiesz ze o tym nie pomyślałem? ale oni tam maja takie marże, że masakra... robil ktoś zakupy na GETem? Czaki tak teraz patrze na twoje aukcje, ja u ciebie kupiłem przycisk ESP Srebrny sedan, wybiegłeś żeby mi wymienić ten przycisk