Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Horas91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Horas91

  1. Witam Dzisiaj zdjąłem osłone i zobaczyłem... Pytanie 1 Wpływa to na ilość branego przez silnik oleju? Pytanie 2 Można kupić oryginał gdzieś poza ASO(interesuje mnie opcja z wysyłką, do ASO mam troche za daleko)
  2. Jak przy tej drodze ze Sterkowca to jakiś masochista musiał być, stoi znak jak byk 30 km/h do tego pierwsze 30m są dziury "ostrzegawcze" :gwizdanie: a później taka że...
  3. Co do audi to nie wiem, ale w skodzie superb rodziców jest jeszcze ok. 5 TYŚ km przy spokojnej jeździe. Ot tak włącza się wcześniej dla bezpieczeństwa jak ktoś jest w trasie. Najprościej odkręć koło i sam zerknij Pozdrawiam
  4. Tarnów, aliorbank godzina 8 rano tylko nie jestem pewny czy był to jakiś forumowicz... później jeszcze jedna przyjechała obie w avant
  5. Panowie mnie niestety w czwartek nie będzie... dopiero o 20 wychodzę z korepetycji... Robił ktoś audio w sedanie i chciałby mi pomóc?
  6. Próbował ktoś zabudować suba w tym boczku? Potrzebuje cały bagażnik, wzmacniacz ukryłbym gdzieś głębiej
  7. http://allegro.pl/item979378232_subwoofer_orginalny_audi_a4_01_07_r.html Powiedzcie mi gdzie to się montuje(zaznaczcie na focie)? Prawdopodobnie jednak zrezygnuje z ori radia... trochę dużo rzeczy muszę kupić... Sorry Już poprawiłem
  8. No więc... wiązkę kabli pod ori radio mam... ale czy mam wzmacniacz to nie wiem, nie wiem nawet gdzie go szukać. Zrobiłem foty bagażnika bo może gdzieś tam być powinien.
  9. Jutro się tym pobawię, zobaczę i ew. zrobię zdjęcia. Jak kupie concerta II i wyjdzie co działa a co nie to będziesz służył pomocą(wtedy będę potrzebował instrukcji krok po kroku)? A przy okazji... Wiązka ta nie wychodzi dalej, bo próbowałem ją wyciągnąć. Ale może po prostu mi się coś tam zahaczyło, jak tylko rozbiorę to wrzucę foty
  10. Witam, Jako, że trochę już o tym czytałem, to mam mętlik w głowie, chciałbym wymienić radio na któreś z tematu(bardziej concert) mam kilka pytań(pytałem także w temacie o moim samochodzie ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi) posiadam taką wiązkę kabli Nie posiadam subwoofera ani wzmacniacza, stare radio które grało w tym samochodzie wygląda tak Co powinienem zrobić aby mieć concerta dobrze grającego(nie wyłączającego się po godzinie, grającego an wszystkie głośniki itd.) Jeśli temat ten był już szczegółowo poruszony to przepraszam za zaśmiecanie. Pozdrawiam
  11. To się ciesz, ja nie wiem ile oleju było po wymianie, bo kupiłem go już po wymianie oleju(ASO) tak, że dokładnie ile bierze to niestety nie wiem. Na razie mam spokój zobaczymy na jak długo. [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 18:58_________________________________________________Kilka nowych fotek Wymiana przycisku ESP Przed A przy okazji... mam taką wiązkę kabli, co muszę zrobić aby założyć oryginalne radio Audi Concert CD by Grundig(pasowało by mi także obsługa MP3 widziałem kiedyś zmieniarkę do tego radia która posiadała możliwość wczytywania pen drive itd) Po Tutaj myślę o spoilerku Czy taka końcówka była seryjnie?
  12. Macie foty ze zlotu?
  13. Dobra a co z środą?
  14. wieczorem być mogę...
  15. Jutro chętnie, o której godzinie bo o 14 jadę do urzędu zarejestrować samochód na siebie w końcu. Więc będę w Brzesku
  16. No właśnie się zastanawiam czy jechać. Jedziecie na 1 dzień?
  17. Ok tym razem się zjawie
  18. Coś mnie chyba opuściło, co jest w Bukowinie?
  19. Ja mam dobrego i nie drogiego lakiernika, jak coś to pisz na PW nie liczy drogo i robi tak, że śladu nie ma później.
  20. Witam, Szukam radio do mojego wozidła(cena 350 zł ew. jeśli będzie coś warte uwagi mogę dołożyć 50-70) ponieważ ja się na tym nie znam, szukałem na forum ale nie znalazłem nic ciekawego. Wymagania: - za 350 zł świetnie grało nie będzie ale żeby grało dobrze - Fajnie by było gdyby miało USB lub AUX lub BLUETOOTH - Czerwone podświetlenie przycisków - Jak nie ma USB dobrze by było aby odtwarzało MP3 Na oku mam na razie 3 radia 1) BLAUPUNKT Seattle MP57 2) LG LAC-6800R 3) PIONEER DEH-2220UB Fabryczne odpada gdyż instalacja w samochodzie nie jest przystosowana do fabrycznego radia, a zabawa z adapterami, zmienianiem kabli, rozbieraniem połowy deski mnie nie bawi. Z góry dzięki za porady Pozdrawiam
  21. Nie no Tego też, ale spoilera bardziej Dzisiaj będzie 1 dolewka oleju, jadąc pod górkę zapaliła się kontrolka oleju, teraz już zgasła ale dla pewności trochę doleje...
  22. no to sobie odpuszczę, ale na spoilerek i tak się skusze, po prostu z tyłu czegoś brakuje...
  23. Przeglądając temat adamooo chyba skuszę się na to delikatne podświetlenie pedałów(biały kolor - przy otwartych drzwiach ale bardzo delikatny) no i zawsze podobał mi się spoiler w tej audi... Co do oleju właściciel mówił mi, że raz na rok 10-12 tyś km dolewał max 0,5 l oleju więc myślę, że jakoś to przeżyje.
  24. Podoba mi się fabryczne ale jak już wspominałem nie mam instalacji pod fabryczne radio a zabawa z adapterami, kablami, przepinaniem rozbieraniem etc. mnie nie cieszy. Więc chyba zdecyduje się na to radio które ty i wysłałeś.
  25. t ylko ja nie mam przystosowanego samochodu pod instalacje fabryczna a chcialbym uniknac wiekszego grzebania w kablach. sorry za brak polskich znakow ale pisze z mda pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.