Treść opublikowana przez Horas91
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oczywiście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra mięczaki to w końcu ja zgaszę :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A myślisz, że dlaczego mnie jeszcze na spocie nie było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Główny i autobus 129 lub 159 wysiadasz na Młyńskiej i 5 min z buta [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 14:09_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8265571,Policja_zatrzymala_przed_Palacem_Prezydenckim_mezczyzne.html [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 14:11_________________________________________________nie do wiary co my jemy http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polska-gigantyczny-przekret-na-miesie,1520265 http://www.zw.com.pl/artykul/505509_Dworzec_Centralny_stal_na_bombie_z_kebaba.html Dobrze, że tylko drobiowe mięso uznaje
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Robimy teraz małego off topa ja zawsze sprawdzam komputer i mniej więcej myli się od 0,4 do 1 L oczywiście na niekorzyść mojej kieszeni. A pali mi różnie, zależy od nastroju od 8,5 do 9,7 L
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież żartuje Tak główny Dobra dobra, pewnie piłeś wczoraj z Siemianem
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Tak, ale masz punkt odniesienia, jeśli zawsze tak sprawdzasz. Ja jechałem cały czas w granicach 140-160, więc jednak ALT nie jest żarłoczny jeśli kręcimy go max do 4,5 tyś bo tyle mniej więcej wychodzi 160 A tak poza tematem ile benzyny Ci spalił? Mój w jedną stronę pokazywał 8.8 a jak wracałem to 9.0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"...To po coś tyle pił?" Dobra idę auto odkurzyć
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Aramir, ja też wróciłem z Chorwacji to poziom był w okolicach 0,7 L na 3 tyś Z tym, że ja wyjechałem z domu z poziomem MAX zajechałem do Chorwacji sprawdziłem było mniej więcej z połowie, więc bez dolewki wróciłem do domu, dolałem dopiero po 500 km jeżdżąc na miejscu. Jaką miałeś prędkość na autostradzie? Może to silnik przeznaczony na jazdę w ciepłym klimacie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie muszę wstawać do 31.08 :naughty: A więc to tak chcesz mnie podejść Patrz jaka A8 LANS PRZEZ WIELKIE L :kox: http://www.moto.allegro.pl/item1177019285_audi_a8_s8_lift_2005_lalunia_22_cale.html Poza tymi felgami to Chrom musi być, to taki magnes na lachony Kiedyś na autostradzie goniłem a8 L W12 znaczy się gość sobie spokojnie jechał a ja go goniłem... przy 200 to nawet fajna zabawa była, tylko, że jak mu mrugnąłem żeby zjechał to już więcej go nie zobaczyłem ale piękne odejście mi zrobił Dobra poddaje się, możesz dzisiaj ty gasić Ja idę spać :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie muszę wstawać do 31.08 :naughty: A więc to tak chcesz mnie podejść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chcesz się sprawdzić Ja nie muszę wstać rano do pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba dzisiaj ja będę gasił Ale zerknijcie jeszcze na wczorajsze opady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, ktoś mi rozwinie wątek szkody parkingowej tj. Policja, mandat itd?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 18:26_________________________________________________[quote
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w tym. 100tys. mojej jazdy... No to byla wyspac tarcza ze tyle wytrzymala Aż tak bardzo lubisz zapach palonego sprzęgła o poranku?
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
W toledo z 97 roku mam 329 tyś i ani grama oleju nie bierze :> Więc ten musi przynajmniej 500-600 zrobić
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Gdy ja kładłem powyżej 5-6 tyś na 3 biegu zjadał około 0,4 na 1 tyś km. Teraz jeżdżę raczej spokojnie max 2-3 tyś, ale gdy potrzeba wyprzedzić to wiadomo... Jak mam kawałek autostrady no to nawet o 200 cisnę z niego(jakbym chciał jeździć wolniej to kupiłbym 1.6) spalanie oscyluje mi gdzieś w granicy 0,7 L na 3 Tyś km Gdy jechałem do Chorwacji po autostradach do 150 max zjadł mi mniej niż 0,6 l na 3 tyś <--- Co wg. mnie jest rewelacyjnym wynikiem(A wiozłem ze sobą 2 L oleju bo nie byłem pewny) Audi powinno rozwiązać ten problem... Tylko czy pisał ktoś do nich w tej sprawie?
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
A że tak zapytam jaki macie styl jazdy?
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Ogólnie to teraz będę mieszał ten 5W30 z 0W40 bo kupiłem na dolewki i zostało mi 3 L Więc muszę coś z tym zrobić. Ale na pewno na 1 test ile bierze kupie jedną butelkę 5W30 Ale patrząc po forumowiczach to jednak większość z nas już się poddała z walczeniem o olej o ile pije poniżej 0,5 na 1000 km. Wszyscy szukają tylko tańszego oleju... W ASO przyznali mi, że jest to wada konstrukcyjna silnika ale dlaczego audi nic z tym nie zrobiło?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie w temacie, jakieś akcje robią bo...? się ścigają jeśli dobrze myślę... Ktoś z forum się pojawił?
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Ja jeździłem na 0W40 brał około 0,7 na 3 tyś. Teraz zalali mi 5W30(0W40 został mi w garażu ) Zobaczymy ile będzie brał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapraszam A ile sobie liczysz za przegląd? Bo coś 4 mnie boli...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos mnie zab boli, ja chyba przyjade siemano ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od mojego pytania o olej coś tu się nastroje popsuły Moim modem miały być nowe felgi 17' ale po tym jak wystawili mi rachunek za przegląd to nie ma już felg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za odpowiedz Jest jeszcze to, że jeden to Castrol a drugi Mobil1 Jakbym wiedział, że nie mają Mobila to kupiłbym u siebie w okolicy A tak muszę mieszać. No ale skoro można...