Treść opublikowana przez Horas91
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to pupa no to na następnego wpadnę i kupię ramki No i pracowałem ale... Kutwa moje A4 to normalnie jakaś padaka Nie dość że jakaś menda mi wyje z tyłu to jeszcze mi się wycieraczki zjebały Normalnie te same problemy jak za czasów escorta nex, jaki to punkt regulaminu 19 :?: Właściwie to ja mam podobnie, łożysko i łącznik stabilizatora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A o jakiej skodzie mówimy
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Może w twoim przypadku, jest problem z kontrolką która jest uszkodzona? Bo tak jak wcześniej pisali, wystarczy podnieść maskę na chwile i powinna zgasnąć, ale zaraz później zapalić się od nowa jeśli nie masz oleju, masz pękniętą odmę itd. Nie wiem czy pomoże, ale spróbuj podnieść maskę i odkręcić ten korek od wlewu oleju(poczekaj 2 min) i zamknij, właściwie nie powinno to nic zmienić, ale spróbuj. W serwisie VW czekałem 3 dni na części, więc musisz uzbroić się w cierpliwość
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właściwie to też się nad tym zastanawiałem...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
A te piękne kwiaty, które zostały umieszczone na tym "czymś" co stoi obok głazu Ci się nie podobają ?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
spoko, ale musimy spota rozreklamować co by nie być tylko we 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tutaj chyba nikogo poza nami 2 nie ma ;(
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :> Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl] Mówisz, że głaz ten wykonany został z papieru Nie głaz... :gwizdanie: Cicho no, zdradziłeś jego największą tajemnicę... teraz wszyscy wiedzą dlaczego nie jeździ podczas deszczu Tylko jak wylepił solar dach? Z kolorowych gazet?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :> Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl] Mówisz, że głaz ten wykonany został z papieru
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
właściwie to w czwartek mogę się pokazać ale o której?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :>
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dawaj foty z prac
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Jak on potrzebuje coś przy kompie zrobić no to robię ja. Nie zamawiajcie samej rury(Odmy), bo na jej końcu jest uszczelka(Zielonego koloru ) Jeśli stara uszczelka jest pęknięta, to nici z wymiany, więc dla pewności lepiej dołożyć te 10 zł. No i tak jeszcze napiszę, że ten serwis VW jest droższy niż serwis Audi
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Rura 06B103211H Pierścień uszczeln. N90467301 Koszt na mojej fakturze to 145,52 i 10,08 Z tym, że ja mam najbliżej do serwisu VW więc tam to zamawiałem a wymienił mi znajomy mechanik za przysłowiowe piwo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To pojeździł Panowie co się z wami dzieje, że tak pusto Przecież spot dopiero jutro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyscy w pracy Ale mi też się już wakacje kończą ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kiedy jakieś foty?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo przyjacielu To już wiem skąd jutro będę 30 second to mars oglądał [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:04_________________________________________________ Za to kupujesz radio bo ma ładne niebieskie podświetlenie Super się komponuje :naughty: Skoro działa dobrze to po co przepłacać? Zwłaszcza że nie będzie mi służyć do pogaduszek z kolegami [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 21:11_________________________________________________ Ja już jadę do Ciebie, nie musisz nigdzie jechać Czemu ja o tym wcześniej nie wiedziałem? Pewnie bym się wybrał, u mnie by nic nie znaleźli w samochodzie, bo mam wsio Kurde ale cisza... Monolog prowadzę no ale cóż :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wrclaguna, Adas Też się wybierałem, ale za dużo wydatków ostatnio i odpuszczam... Kupie od ciebie ramki klubowe i już masz 12 zł Szaleństwo W zasadzie to i tak dobrze grać będą tylko w piątek Właśnie ja się do piątku przymierzam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wrclaguna, Adas Też się wybierałem, ale za dużo wydatków ostatnio i odpuszczam... Kupie od ciebie ramki klubowe i już masz 12 zł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prawdopodobnie zaglądnę... ale nic nie obiecuje, bo jak na razie nie mam z kim jechac- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko który? Zameldowania czy zamieszkania A właśnie jeśli mogę wiedzieć ile w sumie Cię to radio+ antena wyniosło?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oczywiście A chcesz żeby Janusz przyjechał do Ciebie :hi: Chyba aż tak go to nie uraziło Poza tym, sporą zabawę macie na tym forum - [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]