Treść opublikowana przez Horas91
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
łoj... o co zahaczyłeś?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Nikt nie chce się SPOCIĆ Więc jest problem, Destiny? Ykk? czemu czasem nikt do Brzeska nie wpadnie?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No tak, oba się składały...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Nie chce nic mówić ale tarnowskie zamiera
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jakbyś był to byś wszystko wiedział
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No i po mini spociaku
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
18.30 ja będę tak 5 minut wcześniej, mam nadzieję, że ktoś się pojawi.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
o której jutro? tylko nie będę audi :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem dzisiaj w Krakowie, ale się gość rozbił na Wielickiej, chyba trochę za szybko jechał...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@#$%%$# znowu mandat dostałem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piekna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 11:26_________________________________________________Pytanie jak ciężko ? może to być olej -ale w B6 się nie wymienia.U mnie po wymianie było dużo lepiej.Może byc uszkodzony wybierak ...Tarcze i klocki Ferrodo bardzo dobre.Ale ospbiście polecam firmę ATE Dość topornie, czasem 1 bieg trzeba wepchnąć na "chama", wybierak?(o tym nie wiedziałem) Mniej więcej jakie są koszta? Co do ATE też słyszałem dużo fajnych opinii, dzięki za podpowiedź.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam do was kilka pytań, ponieważ korzystałem z szukajki to niewiele znalazłem. A więc tak, co może być powodem ciężko wchodzących biegów w skrzyni? Sprzęgło? Olej? Jeśli olej to na jaki wymienić? Skrzynie mam manualną, troszkę mnie drażni fakt, że moja skrzynia chodzi bardziej topornie niż np. w Fabi Przebieg 90 tyś samochód ma 8 lat (Realny) Czy szukać problemu w innym miejscu? Samochód był jeżdżony po mieście... Szukam też tarcz do samochodu rodziców, bo ORI z ASO już po 5 tyś km są krzywe http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-vw-paasat-audi-a4-a6-i1217755707.html co myślicie o czymś takim? cena jest rewelacyjna, tylko czy jakoś będzie dobra? lub http://allegro.pl/tarcze-klocki-ham-przod-zimmermann-skoda-superb-i1238888952.html Co do spotów to postaram się zaglądnąć w niedziele...- [ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
1) Ja bym wziął 1.8 T spalanie trochę większe ale jednak silnik lepiej znosi obciążenie. 2) Jeśli ALT to po 2003 roku, wtedy ponoć poprawili problem z braniem oleju. Spalanie benzyny jest ok- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No dobra, kiedy planujecie? :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będzie ciężko za tydzień :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
David i Pablo kumpel się pyta kiedy jakiegoś spota na spontana organizujecie? Bo chętnie wpadniemy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najpierw pili teraz śpią- [ALL] Wymiana rozrzadu 2,0 TFSI
Tak mniej więcej powinno się maksymalnie co 120 tyś, lub co 5 lat jeśli ostro butujesz to wcześniej troszkę. Co do tych 5 lat, to tak się zaleca, ja jeździłem 8 i było OK- [B6 ALT] Ilość paliwa na rezerwie
Fis dokładnie pokazuje zasięg w oparciu o średnie spalanie, a więc zawsze mam tą samą ilość paliwa(około 5-8 L) tak chyba jest mniej więcej. Ale jeśli mu ciśniesz, kontrolka i tak zapali się po przekroczeniu tej pewnej ilości w baku. U mnie jest to około 70-80 km przy średnim spalaniu 8 L a więc tak mniej więcej można sobie wyliczyć. Pozdrawiam- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
czytales wogole ten watek \ Tak, do tego pisałem w pośpiechu i źle napisałem, chodziło mi o podłokietnik. Bardzo przepraszam, za wprowadzenie w błąd. Wiem, że można wyjąć tunel aby dostać się do okablowania zapalniczki, ale może jest inna możliwość tj. wyjęcie samej obudowy i wlutowanie się w kabelki.- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Pewnie, diody które robią taką łunę, czyli diody + coś co rozprasza światło Panowie, udało mi się dostać podświetlany schowek ale tu jest problem skąd pociągnąć prąd by(tutaj uważnie czytać) nie rozbierać połowy deski, a jakoś sensownie pociągnąć kable.- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
No fakt, odzew jest niesamowity Czy przy większej ilości dają większy rabat? Kiedy będzie coś wiadomo? Bo jak na razie ankieta itd.- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Heh... ale się przestraszyłeś tego ALT Kup sobie 1.8 T z perspektywy czasu właśnie taki silnik wybrałbym w swoim samochodzie - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!