Treść opublikowana przez Horas91
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Nie wiem
-
[B6 ALT] Szarpanie podczas przyspieszania
Witam, VAG'a podepnę po południu, jak tylko będę u znajomego, ale chciałbym się wstępnie dowiedzieć co może być przyczyną: Od dłuższego czasu miałem podobny problem, tzn. przy szybkim przyspieszaniu od niskich obrotów tj. 2500 w okolicach 3000-3500 można było odczuć delikatne szarpnięcie(ułamek sekundy), a następnie samochód dalej przyspieszał, VAG nie pokazywał błędów więc uznałem, że tak ma być. Jednak dzisiaj przy przyspieszani(mocniejsze wciśnięcie pedału gazu) samochód jakby się zadławił zaczęła mrugać kontrolka "CHECH ENGINE" oraz samochód zaczął się dławić(szarpać), teraz zaczyna to także występować przy delikatnym przyspieszaniu. Niedawno wymienione Cewka zapłonowa (1500 km temu) 7 tyś temu wizyta w ASO oraz rozrządu i wszystkie filtry Myślałem, że jest to wina paliwa(zła jakość) więc postanowiłem do tankować do pełna aby paliwo się wymieszało, jednak to nie pomogło. Pozdrawiam [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:51_________________________________________________Taka ciekawostka, próbowałem go przegonić ok 170 km/h jednak to także nic nie dało
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
slepy to mamy problem Zróbmy spota u ślepego, na pewno się ucieszy Najlepiej było w czwartki
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
spoćmy się w przyszłym tygodniu
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
W czym obrabiasz zdjecia?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Hmm a gdzie konrad i cała reszta? może na zdjęcie przyjadą? Do zdjęcia będą mogli coś zjeść w McDonaldzie oczywiście jak zapłacą [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 22:43_________________________________________________Zaspamujemy wszystkim skrzynki, co wy na to?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
zostało nas 3 na spoty, powiem wam, że marnie to prosperuje ostatnio ;( Możemy zrobimy lepszą fotkę na 1 str?
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Ja na 0,7 robię około 7 tyś km teraz. Przy czym noga bardzo delikatna.
-
[ALL B6] Rozrząd -czy to dobry zestaw? I cena?
559 zł? to cena z pompą wody? Bo ja w ASO zapłaciłem 416 zł za zestaw naprawczy + 165 za regeneracje pompy. [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________O przepraszam, coś mi się za tanio wydawało Jeszcze napinacz za 506 zł
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja mogę jechać nawet dzisiaj
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
mięczaki
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
hmm ale nie masz 500 m drogi którą niezbyt często odśnieżają
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Codziennie mnie zasypuje pod domem
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Taaa jak dzisiaj umyłem to konkurs Konkurs jest trochę nie sprawiedliwy, bo na srebrnym nie widać brudu. Czy w konkursie mogą brać udział inne samochody z mojej rodziny?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Czterech
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pod kurtką? Tylko jak przez bramki przejdziesz A tak na poważnie, to wszyscy macie PS3 nikt xboxa? P.S dzięki za wyjaśnienie sprawy z ET w felgach :beer1:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto mi podpowie, jakie ET pasuje do b6? Gdyż mam dylemat pomiedzy 35, 45 i 50 które najładniej wygląda w b6?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Masz sportowe chłodzenie silnika im szybciej tym bardziej chłodzi. A tak na poważnie, czujnik? termostat?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego co pamietam to były w A6 Dzięki Ja jako prawdziwy narciarz nie mogę się już doczekać śniegu ogólnie to mnie już nosi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, czy te felgi są ori? http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=97586064b60f77dd pytam, gdyż jestem na kupnie. A nie chciałbym kupić produktu chińskiego.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
W b6 miałbyś problem... a w b5 Nie wiem Kiedy się spocimy?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
nie o wkrętarki mi chodzi, a o paintball A co do Dawida, to jakoś tak mi się przywidziało, ale pracuje nad tym Kiedy się spocimy?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
a $$ ile ? Dawid, znalazłeś może te kołpaki?- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Masz jeszcze te wkrętarki? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!