Treść opublikowana przez Horas91
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Tak z moich doświadczeń(szukałem samochodu 6 miesiecy) Passat pewnie ma na stukane od 190 wzwyż(No ale mogę się mylić), do tego obniżone zawieszenie(Mogło już swoje dostać na naszych drogach), wymieniona końcówka od wydechu, więc pewnie jeździł młody, który dawał mu popalić, chociaż warto go sprawdzić chociażby po VIN Co do Audi, jak wszystkim wiadomo ten silnik żre olej, nie wiem dlaczego, ale z reguły ludzie audi z tym silnikiem nie jeżdżą dużo(Nie wiem, dlaczego tak jest, ale zauważyłem taka przypadłość) Silnik nie pali dużo, ale za to nadrabia olejem przed zakupem radzę poczytać o nim trochę Mój dla przykładu żre około 0,7 litra na 3 tyś km. Do buska zdroju masz może 60 km więc dla zasady bym podjechał go oglądnąć. Pozdrawiam
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Nic się nie martw, opowiemy Ci jak fajnie było... :decayed:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Tyle osób to nie ma opcji muszę się zjawić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kup sobie taki na 6 wkrętów http://allegro.pl/podlokietnik-lux-octavia-fabia-passat-golf-gratis-i1206002375.html Nie dzięki albo robię tak, żeby wyglądało jak fabryka albo nie robię wcale
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, potrzebuje szybkiej porady, jak zamontować podłokietnik, moja wersja tego luksusu nie ma, chciałbym to sobie dołożyć, Tylko jak to pokręcać itd? Musze coś wiercić(gwintować) czy wystarczy prostu proces? rozebrać, wyciąć dziurkę z tunelu środkowym, przykręcić stopę która to trzyma i mam? Czy muszę rozebrać, nawiercić i wtedy kombinować?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co tu taka cisza A strzelają do siebie to cisza
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Tak, ale cena samochodów z tym silnikiem diametralnie spadnie, chociaż ja swojego i tak nie mam zamiaru sprzedać
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Idzie to nawet :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepiej na auto złomach mają dużo części czasem od anglików, to nie jest żart tanio i dobre części.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm.. David to ja też muszę ją zobaczyć
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Srebrna B6 Avant KT (dalej nie wiem) na Alejach Eugeniusz Kwiatkowskiego(Obok zakładów Azotowych) koło godziny 9.50 Z tyłu nalepka a4-klub.pl Kto to?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Hmm właśnie kiedy nowy spot? :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Zachlapiesz silnik u mnie bagnet wyciąga się ok, natomiast próba odkręcenia korka to dramat jakiś. U mnie jest aktualnie 2200 km bez dolewki ale bardzo lekką nogą...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co Pablo na to?
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Ja osobiście leje zawsze jak się zaświeci, studzenie silnika to około 2-3 godziny... a taki przestój rzadko w trasie mam...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No i po mini spociku- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ok ale wychodzi na to, że znowu będę najmłodszy ;(- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem wczoraj w galeri i jak tak na CB podsłuchałem, to Kraków tragicznie był zalany wczoraj- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No dobra a godzina która?- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
może czwartek? W czwartek wypada, że będzie Brzeski a więc zapraszam :decayed:- [B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Ale moja wersja jest jakaś dziwna(wchodzi na 7 tyś i nie odcina ) Więcej niż 4.5 przydaje się jak masz dużo ludzi w samochodzie i musisz szybko wyprzedzić(2 pasy na podjazd) Tak czy inaczej z moich obserwacji wynika, że przy delikatnej nodze tj. max 2,5 rpm(jazda) Nie więcej niż 4,5 rpm(Wyprzedzanie) prędkości do około 150-160 to żre najmniej- [B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
To juz napewno,z reszta nie tylko w b7 ale takze passat b6 itp.To juz wogole porazka nawet jakbym mial co 1000km dolewac litr oleju Nie przesadzaj, mnie by wkurzał 1 litr na 1000 km No więc ustaliliśmy, że silnik nie lubi wysokich obrotów, a na niskich robi się za duże podciśnienie i silnik olej "zjada" To teraz pytanie jak jeździć? Max 4,5 tyś? To jak Dieslem- [B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Właśnie z korkiem to ciekawa sprawa. Twoja teoria była by ok... ale zawsze na 3 biegu kładę w dechę... czasem od 50 czasem od 90... i nie wiem na 5 biegu chcąc wyprzedzić dodaje bardzo delikatnie gazu, wtedy bierze mniej oleju niż jak cisnę na 3 biegu.- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak mnie rozpoznałeś? Kiedy następnego spota robicie? - [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!