Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Horas91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Horas91

  1. Ok, już wszystko wiem, dziękuje za pomoc
  2. Panowie, potrzebuje szybkiej odpowiedzi Posiadam felgi 17' http://allegro.pl/5x-112-s-line-audi-a6-05-225-50r17-i1517001538.html Czy założenie na nie 215/50 to będzie duży problem? tzn, czy będę musiał robić tzw, naciąg? Wulkanizator twierdzi, że nic nie będzie musiał naciągać. Jednak wole zapytać na forum
  3. Kolego, nie panikuj, każdy samochód dużo pali jeśli często hamujesz i przyśpieszasz + stoisz w korkach
  4. Możemy się zgadać w dowolnej chwili, bo we wtorki i środku zawsze o 19 jestem w Brzesku jeśli chcesz posłuchać A na narty to wy się zebrać nie możecie, ja jeżdżę co tydzień. Wyślij mi numer na pw to Ci zadzwonię jak będę w okolicy
  5. Ja mam serie na keenwood'zie wiec to mogę ci pokazać :PP Bo gra naprawdę nieźle
  6. U Grześku a z mojego ALT się śmiałeś... Macie plan na jakieś "spocenie"? Bo dawno mnie nie było...
  7. Panowie mam takie proste pytanie Czy 17 ' w standardowym zawieszeniu(b6) wygląda ok? Bo chce kupić, ale bez zmiany zawieszenia Pytam, bo kiedyś widziałem e46 z większymi felgami i tak dość dziwnie wyglądała
  8. Witam, Ponieważ skacze mi wskazówka temp. tzn, raz pokazuje 90 C za 5 s pokazuję już 70 C czasem spada do 50 C a następnie wzrasta do 90 C Błąd jaki znalazłem to, 1039 Czujnik wskaźnika temperatury cieczy chłodz -G2 Przerwa lub zwarcie do plusa - błąd sporadyczny Przeglądając tematy na forum natknąłem się, że może to być czujnik lub termostat, teraz pytanie jak sprawdzić co tak naprawdę się zepsuło? Nie chce wymieniać czegoś tylko żeby się upewnić, bo jednak 100 zł za czujnik piechotą nie chodzi. Dlatego też proszę was o radę jak zidentyfikować dlaczego wyświetla ten błąd. Tak jak pisałem jest to jedyny błąd Pozdrawiam
  9. Mój wytrzymał 8 lat, ale miał tylko 75 tyś przejechane. Profilaktycznie wymieniłem wszystko
  10. Puki mieścicie się w normie to bym się nie przejmował, bo już dawno ustaliliśmy, że brać musi Kto zauważył zasysanie korka od wlewu?
  11. Horas91 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    VW w Tarnowie nowa ORI 150 zł, oznaczenie dopisze wieczorem, bo nie chce mi się iść po fakturę teraz. Ponoć cewki padają mniej więcej w tym samym czasie, a więc zapewne czeka Cię wymiana wszystkich po kolei. Czytałem też tutaj na forum, że zamiennik dobrej firmy to koszt około 120 zł, więc nie wiem czy taka tragiczna ta cena, tym bardziej, że samochód ma 8 lat(Mój też i w ciągu 2 miesięcy wymieniłem 2) więc od czasu do czasu coś w nim wymienić trzeba będzie.
  12. Ja ostatnio zauważyłem zasysanie korka od wlewu Gdy go odkręciłem to tak jakbym wpuścił powietrze do silnika...
  13. Moje ALT po około 4 km spokojnej jazdy ma 90 stopni oczywiście przy mrozach do -10
  14. zróbmy spota Jak wam rezanie idzie? Ostatnio Dawida widziałem
  15. Czy ten rozdzielacz to coś takiego? http://allegro.pl/dodatkowy-bezpiecznik-obudowa-bezpiecznika-mini-i1362532797.html
  16. Bo nic ciekawego się nie dzieje...
  17. Ori w VW kosztuje 153 zł, więc nie jest źle, jedną miałem wymienioną w 2005 roku i tak pracował na 3 starych aż w ciągu 2 miesięcy padły 2, więc została jeszcze jedna z 2002 roku. Ale uważam, że puki działa to jej nie ruszam Tak, gdyż czasem może nie dawać iskry na 1 cylinder, przez co pracuje na 3. Komputer nie zawsze odnotuje błąd dla przykładu mogę dać tu mój samochód, czasem szarpnęło a a komputerze nic, aż pewnego razu zaczęło szarpać i włączyła się kontrolka. W twoim przypadku problemem będzie tylko ustalenie która cewka padła Pozdrawiam[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 15:20_________________________________________________A dla osób cieszących się z rozwiązania problemu, będę miał jeszcze parę błędów Ale już nie konkretnie związanych z silnikiem [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 15:24_________________________________________________ dla potomnych
  18. W moim przypadku było to "losowe wypadanie zapłonu" i jeszcze jeden błąd którego nie pamiętam, wystarczy zamienić cewki na cylindrach i zobaczyć czy zmienił się numer cylindra przy tym błędzie.
  19. Witam, Dziękuje za informacje, wasze przypuszczeni się potwierdziły, wymieniłem cewkę z 2 cylindra na 1 i okazało się, że "losowe wypadanie zapłonu" mam na 1 cylindrze. Jutro jadę po cewkę, piszę o tym aby temat był zakończony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.