Treść opublikowana przez Horas91
-
[B6 ALT] Stag 300+ jak przełączyć na gaz ?
Jak mi to gazownik tłumaczył, potwierdza to też kolega z posta wyżej, możesz awaryjnie odpalić na gazie, trzymając przycisk od przełączania G/PB i odpalasz auto. Możesz spróbować na rozgrzanym silniku wcisnąć przycisk i wtedy powinno przełączyć(teoretycznie) na gaz. Mam nadzieję, że nie zamieszałem bardzo w tym opisie
-
Cewki zapłonowe wymiana
Panowie a jak jest z końcówką B? Też kwalifikuje się do wymiany?
-
[ALL B6] 1,8 T + LPG Problem z INSTALACJĄ KME
Świece wymieniłeś? Bo w końcu nie wiem, z twojego opisu ciężko to rozgryź. Jeśli chodzi o ubywanie benzyny po zapaleniu rezerwy to temat był już kilka razy wałkowany
-
[ALL B6] Paruje szybka...
Pomogło? Bo u mnie parują
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Może się ustawimy w końcu?
-
[B6 ALT] LPG czy warto
Witam, Mam do was 2 pytania, 1) Szarpie przy przełączeniu na gaz(szarpnie raz i potem chodzi normalnie) - Tutaj winna jest temperatura przejścia? 2) Zwiększyło mi się spalanie pokazywane na fis - Czego to może być przyczyna?
-
[B6 ALT] LPG czy warto
Panowie, a jakiś inny warsztat, bo w tym termin dopiero na 17 lipca, a nie powiem, wolałbym wcześniej
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
A może lepiej jutro?
-
[B6 ALT] Dziwne szarpanie-pomocy
Może nie mam racji, ale znając ten samochód i to, że nim trzęsie, to obstawiłbym cewkę zapłonową Sprawa numer 2, o który przewód chodzi? Bo ja na tym zdjęcie nic nie widzę. Pozdrawiam
-
[B6 ALT] LPG czy warto
http://www.autonagaz.net/ Dajesz sobie głowę za niego upie.... ? twoja tak A teraz tak na serio, polecasz? Mówisz(Piszesz), że dobrze robią, znają się na rzeczy?
-
[B6 ALT] LPG czy warto
http://www.autonagaz.net/ Dajesz sobie głowę za niego upie.... ?
-
[B6 ALT] LPG czy warto
Panowie, polećcie mi jakiś na prawdę dobry warsztat w Krakowie
-
[B6 ALT] LPG czy warto
Panowie, Mam do wyboru BRC, Stag 300+, Stag 300+(premium) oraz LandiRenzo Omegas Ceny to 2600, 2400, 2900, 3500 Którą instalację polecacie? Najwięcej pozytywów widzę na temat stag300+
-
[B6 ALT] BRC - Ma ktoś doświadczenie?
Witam, Czy ma ktoś doświadczenie z gazem firmy BRC w tym silniku? Pytam, ponieważ dość dobrze rozgarnięty warsztat(Który montuje BRC) mam 20 km od domu, natomiast wszystkie inne już ponad 70(Tak więc na gwarancję miałbym bliżej) Pozdrawiam
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Grzesiek... dopiero się do ślubu przymierzasz(Jeśli dobrze pamiętam), a już z domu nie wychodzisz
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Może w czwartek? 12?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
No... ja szukam cały czas... ale pracy
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
weź lepiej jakieś 1.8 T kup
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam, Panowie mam pytanie, bierze mi około 0,7 L na 5000 km czy taka ilość może uszkodzić katalizator itd? Bo nie będę ukrywał, że olej mam dość tani na miejscu - jednak jeśli nawet taka ilość może zaszkodzić katalizatorowi, to dokonam przeróbek które są tutaj opisane. Pozdrawiam
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Coś się opierda... ostatnio
-
[ALL B6] Srebne mało spożywające Audi
Fajna ta kraina...
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
O której? o 18?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Kiedy spot?
-
[B6 ALT] Pierwsze Audi
Zdjęcia nie są mojego autorstwa
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
zmowa cenowa w Brzesku 4.99 Tarnów Valdi