Treść opublikowana przez Horas91
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Twoja teoria była by OK tylko, że prawie każdy użytkownik ALT ma go w nienagannym stanie, praktycznie żaden silnik nie ma przecieków na zewnątrz.- [B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Właściwie to jest dziwny silnik, wszyscy to już zdążyliśmy zauważyć. Większe obciążenie silnika? Musi ciągnąć się pod górkę(Ale to by nie miało sensu bo mocy ma wystarczająco) Po górkach nie jeździsz zwykle na 5 biegu a raczej na 3-4 więc może chodzi tutaj o przełożenia? Ale proszę też o wypowiedzenie się kogoś obcykanego w temacie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber dalej nie widziałem zdjęć- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dawaj foty Wszyscy czekają :naughty:- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jakiego? Podziel się z nami piwem Grzesiek, to ty wczoraj jechałeś? Sorry, że Cię tak chamsko wyprzedziłem, ale nie bardzo wiedziałem jak zwrócić twoją uwagę.- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dzięki wszystkim za podpowiedzi :> Teraz tylko diody w lampkę w podsufitce i koniec na ten miesiąc- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Grzesiek, to ty wczoraj jechałeś?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właściwie, to w każdej umowie kupna sprzedaży masz "Kupujący oświadcza iż stan pojazdu jest mu znany" ale praktycznie o przebieg może walczyć. Takie jest moje zdanie.- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Jak wyciągnąć ten cholerny włącznik świateł? Próbowałem go wcisnąć i przekręcić w prawo, ale on ani drgnie...- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie, proszę o podpowiedź jak tą lampkę w podsufitce ściągnąć bo jeśli jest tam poprowadzona instalacja, to wystarczyło by tylko wpiąć nową lampkę- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
To chyba będzie najtańszy mod w historii bo tylko kabelek Tej kratki po stronie kierowcy też nie mogę wyjąć Ale swoją drogą to dziwna sprawa z tym audi... ja wiem, że w celach oszczędności bo tańsza wersja itd. Ale żeby oszczędzać na kabelku za 15 zł max? Jaka jest cena ORI wtyczek w aso?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Droczy się z nami- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to neguj cenę z Bart-S'em bo ma swoje teraz do sprzedania Kto dzisiaj gasi bo już uciekam filma oglądać Fotele Bart-s'a są piękne Niestety ja nie pracuję a tylko dorabiam(szkoła) więc są poza moim zasięgiem. No dobra panowie, to ja gaszę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za PW Ogólnie to nie chce kupić pierwszych lepszych, ale takie na które będzie okazja cenowa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie obejdzie się bez przeróbki tylnego mocowania. Temat jest opisany na forum Ja miałem jechać po skórę i tak samo miałem, u mnie zwykła kanapa a w nowej skórze była dzielona czyli rozkładana i musiałbym mocowania przerabiać z bolców na haki. Odpuściłem temat bo przód bym musiał wyrzucić dlatego że anglika była. Kurcze, nie mogę znaleźć tego tematu ;/ No to mnie nie pocieszyłeś, raczej przerabianie tapicerki nie bardzo by mnie cieszyło Nie jest tak źle http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44088.0;highlight=wymiana+foteli+w+b6 Dziękuje, jak tak czytam, to wnioskuje, że te sportowe fotele powinienem znaleźć max za 600 zł No i ciągnięcie całej tej wiązki trochę mnie przeraża, ale myślę, że jednak warto. Poza tym, już chyba najwyższy czas coś zmienić w samochodzie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie obejdzie się bez przeróbki tylnego mocowania. Temat jest opisany na forum Ja miałem jechać po skórę i tak samo miałem, u mnie zwykła kanapa a w nowej skórze była dzielona czyli rozkładana i musiałbym mocowania przerabiać z bolców na haki. Odpuściłem temat bo przód bym musiał wyrzucić dlatego że anglika była. Kurcze, nie mogę znaleźć tego tematu ;/ No to mnie nie pocieszyłeś, raczej przerabianie tapicerki nie bardzo by mnie cieszyło- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, jak sądzicie, czy składana dzielona tylna kanapa będzie pasować do samochodu który nie ma składanej tylnej kanapy? Podobają mi się fotele w wersji sport(ja mam zwykłe) a akurat trafiły się w kolorze Soul. Tylko cały czas się zastanawiam czy kanapa tylna będzie pasować... Niestety mój samochód to golas totalny ;(- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ty myślisz, że to jego b7 to co? Oglądałeś kiedyś reklamę peugepota? No to dawid zrobił to samo z malucha A tak na poważnie to b7 dawida za***iście mi się podoba... Cuber gratuluje zakupu ale wrzuć nam kilka fotek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skoro do B5 takie montowali właśnie w 2000r. :gwizdanie: W Audi a4 b5 chyba nie było 130 konnych silników.. :gwizdanie: Dokładnie 1.9 TDI 130 KM montowano w b6 W B5 Montowano 1.TDI 90/110/115- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli dobrze myślę to 1.9 TDI 130 KM weszły dokładnie z liftingiem passata B5 ale głowy sobie nie dam uciąć. Tak dokładnie tak jak myślałem W 2000 roku Passat przeszedł lekki face lifting – zmieniono m.in. zegary i wskaźniki na tablicy rozdzielczej oraz lampy przednie i tylne. Oznaczenie wewnętrzne Passata B5 po liftingu to 3BG. Volkswagen uznał, że od tej chwili w Passatach będą montowane wyłącznie Diesle zasilane popowtryskiwaczami. Wprowadzono nowe warianty mocy: podstawowy 1.9 TDI PD miał 100KM (są źródła mówiące o 101KM – różnica wynika z kwestii przeliczenia 74kW na KM), mocniejszy miał 115KM (znany od 1998 roku) a najmocniejszy aż 130KM (w 2000 roku to był naprawdę świetny wynik!) Źródło http://tylik.motogrono.pl/otworz-oczy-przy-tdi/ Na moje oko ten silnik może mieć 110 KM i być chipowany na 130 bo często 110 KM było chipowane na 130 KM ale moje informacje mogą być błędne więc proszę o poprawienie jeśli się mylę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL B6] Przednie głośniczki harczą
Właściwie, to jak się gra cały czas na max to głośniczki po czasie padają Sprawdź połączenie na kablach, być może, że tam coś źle styka przez co masz trzaski.- [B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Jeśli możesz to trochę bym upuścił, tylko jak spuścić trochę? No więc na pewno wiemy, że kontrolka gaśnie, pytanie teraz dlaczego ciągle się zaświeca w twoim przypadku? Jak będziesz coś wiedział to daj znać . - [B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.