Treść opublikowana przez felipe.avant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pozdrowienia i zapraszamy na kolejny spocik :th:
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
Panowie dajcie namiary na jakieś kości..powtarzam ze cena max 800 ale o Lemforderach za komplet zapomniec na allegro tylko master i master i w cenie za kpl. 590zł a jeden Lemforder za sztuke 250zł
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
16 przed Łuczniczką - do zobaczenia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak dla mnie niedziela ok,może spotkanko przed " Halą Łuczniczki" koło 15-16 pózniej browarek na łuczniczce,lub Galeria Pomorska i tez browarek trzeba wkońcu opić naszą znajomość ps.dodatkowi kierowcy mile widziani :th:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
..chyba sam będe siedział z kuflem piwa apropo mam do wymiany 2 wahacze co sądzicie o firmie "dachstein-germany" są w super cenie i sporo ludzi je kupuje[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 12:44 _________________________________________________proponuje meeting w sobotnie popołudnie koło 17 w podziemiach TESCO
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
powiem tak planowałem max wydać 600zł hmmm także nie wiem co dalej a wiem że napewno potrzebuje cały kpl.
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
czyli jak zakładać? chodzi mi o cały kpl. czy lepiej sprawdzoną marke "master-sport"?
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
Witam, znalazłem na allegro wahacze firmy dachstein-germany,bardzo tanie i sporo ludzi je kupuje np.wahacz górny 39zł ale czy warto...?http://moto.allegro.pl/item306410126_wahacz_gorny_przedni_audi_a4_a6_vw_passat.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to kiedy ta kawa drodzy pryjaciele,może przy piwku by sie posiedziało na wygodnych kanapach;)..?zorganizujcie kierowców )
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
może zorganizujemy jakieś spotkanko pod TESCO i sprawdzimy sie na gokartach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Strobo dzieki za "VAGOWANIE" narazie z poduszką spokój :th:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki domel-x jednak dobry fachowiec z Ciebie ps. strobo podaj mi swoją komóre bo chce skasowac ten bład poduszki ...tak apropo kto reflektuje na jakieś spotkanko na browarka na starym mieście?/wskazany drugi kierowca:)/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Strobo kiedy moge sie umówić na VAGA??? bo musze wykasować wymiane oleju/servis oil/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich, niestety ja sie nie pojawie, pech chciał grypa mnie rozłożyła, temperatura itp. Życze miłej zabawy w Toruniu,Pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie tym razem Panie mile widziane, także zabieramy kobietki ze sobą oki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie chodzi o Niedziele , Sobota odpada
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Myśle że pierwsza Niedziela po Nowym Roku będzie ok, panowie Vagowanie pilnie potrzebne!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hallooo miłej zabawy Sylwestrowej życze! apropo to na kiedy sie umawiamy na kolejne spotkanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW ŻYCZE! ps. newman książke bede miał i płyte cd[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 17:36 _________________________________________________może małe spotkanko na browarka z kierowcami po świętach...??? małe pogaduchy itp
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
"Strobo" kiedy możemy umówić sie na VAGA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fajny pomysł,uwielbiam stare miasto;)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WOW extra fotki, oby takich spotkań było jak najwiecej!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman, zajmnij sie obróbka zdjęć, pokarz że w Bydgoszcy też można...
-
wypowiedzcie sie na temat tego podłokietnika.
też polecam - extra rzecz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
PROPONUJE 15 NA PARKINGU HALI ŁUCZNICZKA - wejście na kręgielnie wszystkie audiczki mile widziane PS. pogoda ma być extra OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!