Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    baardzo prosto śrubka i masz ją ręku
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cwaniaczki belgijskie
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo wpłaciłes flote,bierze się za pobraniem i nie ma nigdy problemu
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- tu się pany zamwia i 3 dni max i ceny raczej lepsze niż u reszty
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to podjade niedaleko mam
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie to weselicho to podjade do konwoju
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Idź Pan w uj upokój sie
  9. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kamil a czym tu się chwalić,byłem na pomorzu niedawno to worek części wziąłem ze sobą,po drodze 2 tłoki zmieniałem padake już mam starą i tyle ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- i nie 39 tylko 38
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i podobno na ledzie auto jest słabsze...---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- piiieeeeerdziele leda (przynajmniej teraz ) nie pier**l bo jest duza różnica W cenie. Kto powie dlaczego przy odpalaniu jak silnik nierozgrzany jest to wskakuje na 1700-1800 obr? Tak jakbym odpalał z gazem... To jest takie łuuuu przy odpalaniu i już 1200 obr ma tak jest jak nie ma leda w a4
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mój tyż czyta
  12. daniels odpowiedział(a) na Haimon temat w 1.9TDI
    nie szukaj flansz tylko zaspawaj swój EGR koszt 20zł daj nowe uszczelki koszt w serwisie 25zł i po temacie,ciekł już nie będzie i zostanie ci klapa gaszenia
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja mam na zbyciu sam materiał speed do boczków przód/tył
  14. ile? 02 05 Audi A4 B6 LED Red Clear Tail Lights Rear Brake Lamps New Left Right Set | eBay
  15. to podpowiem ci że nawet zacięty EGR się "naprawia" spawasz góre i dół za max 20zł dajesz nowe oringi i śmiga plusem takiego rozwiązania jest to że zostaje klapa gaszenia i nie telepie przy gaszeniu i wycieków już raczej też nie uświadczysz
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ładną masz:wink: tą kobyłe
  17. wygląda mega dobrze silnik 1.9TDI i słusznie
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeśli z tyłu nie ma roletek to są identyko
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałem tak golfera zrobionego.... pychotaa i każdy się mnie pytał za ile ten solar dach założyłem w sobote biore się za to żona ma mi pomóc,zobaczymy co wyjdzie w sumie folie dostałem także ryzyko jest niewielkie
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no chyba że tak
  21. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ta podstopnica jest do angola b6 ---------- ----------
  22. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to zrobie i zakładam wątek o moim wynalazku
  23. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sam czy firma mu robiła?,ja mam srebrne auto myślę że czarny dach w połysku będzie ---------- ----------
  24. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ---------- ___________________________________ ---------- panowie oklejał sobie ktoś dach np:na czarno pytam bo dostałem folijkę od kumpla i planuje coś podziałać tylko nie wiem czy samemu się za to brać czy zlecić komuś
  25. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tak miałem i to był palnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.