Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
baardzo prosto śrubka i masz ją ręku- B6 DIVISION
cwaniaczki belgijskie- B6 DIVISION
bo wpłaciłes flote,bierze się za pobraniem i nie ma nigdy problemu- B6 DIVISION
GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- tu się pany zamwia i 3 dni max i ceny raczej lepsze niż u reszty- B6 DIVISION
to podjade niedaleko mam- B6 DIVISION
gdzie to weselicho to podjade do konwoju- B6 DIVISION
Idź Pan w uj upokój sie- B6 DIVISION
Kamil a czym tu się chwalić,byłem na pomorzu niedawno to worek części wziąłem ze sobą,po drodze 2 tłoki zmieniałem padake już mam starą i tyle ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- i nie 39 tylko 38- B6 DIVISION
i podobno na ledzie auto jest słabsze...---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- piiieeeeerdziele leda (przynajmniej teraz ) nie pier**l bo jest duza różnica W cenie. Kto powie dlaczego przy odpalaniu jak silnik nierozgrzany jest to wskakuje na 1700-1800 obr? Tak jakbym odpalał z gazem... To jest takie łuuuu przy odpalaniu i już 1200 obr ma tak jest jak nie ma leda w a4- B6 DIVISION
- Lejący EGR odma
nie szukaj flansz tylko zaspawaj swój EGR koszt 20zł daj nowe uszczelki koszt w serwisie 25zł i po temacie,ciekł już nie będzie i zostanie ci klapa gaszenia- B6 DIVISION
a ja mam na zbyciu sam materiał speed do boczków przód/tył- [A4 B6 Sedan] Skąd wziąć takie tylne lampy?
ile? 02 05 Audi A4 B6 LED Red Clear Tail Lights Rear Brake Lamps New Left Right Set | eBay- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
to podpowiem ci że nawet zacięty EGR się "naprawia" spawasz góre i dół za max 20zł dajesz nowe oringi i śmiga plusem takiego rozwiązania jest to że zostaje klapa gaszenia i nie telepie przy gaszeniu i wycieków już raczej też nie uświadczysz- B6 DIVISION
ładną masz:wink: tą kobyłe- gowno na 4 kolach
wygląda mega dobrze silnik 1.9TDI i słusznie- B6 DIVISION
jeśli z tyłu nie ma roletek to są identyko- B6 DIVISION
miałem tak golfera zrobionego.... pychotaa i każdy się mnie pytał za ile ten solar dach założyłem w sobote biore się za to żona ma mi pomóc,zobaczymy co wyjdzie w sumie folie dostałem także ryzyko jest niewielkie- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
ta podstopnica jest do angola b6 ---------- ----------- B6 DIVISION
to zrobie i zakładam wątek o moim wynalazku- B6 DIVISION
sam czy firma mu robiła?,ja mam srebrne auto myślę że czarny dach w połysku będzie ---------- ----------- B6 DIVISION
---------- ___________________________________ ---------- panowie oklejał sobie ktoś dach np:na czarno pytam bo dostałem folijkę od kumpla i planuje coś podziałać tylko nie wiem czy samemu się za to brać czy zlecić komuś- B6 DIVISION
ja tak miałem i to był palnik - B6 DIVISION