Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4dobrze prawisz
-
B6 DIVISION
im niższa tym bardziej rozsądna
-
B6 DIVISION
najlepiej przez gruby materiał,myślę że 5-6h i będzie oki
-
B6 DIVISION
rozumiem,propo kleju to możesz użyć BOLL klej do szyb lub WURTH szczeliwo K+D docisnąć na pare godzin i wszystko
-
B6 DIVISION
spoko Daniel wsi raczej nie budiet zamontowałeś spoiler klapy?---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- B8 listwy S-linowe s line,Tomek masz jakiś nr tego?
-
B6 DIVISION
panowie od czego to koluń zapodał?????????
-
B6 DIVISION
o widzisz,dzienks,jutro mam czarne ramki
-
B6 DIVISION
czyli będę musiał rozkleić szybę ale dam rade ---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------
-
B6 DIVISION
pod prunt? dobre ale chyba zrobiłeś to zapalniczką---------- ---------- panowie czy ringi w zegarach a4 b6 są demontowalne???,naszła mnie chęć sieknięcia ich na czarno
-
B6 DIVISION
- Spotkania na drodze
nie ma chętnych to może być moje- B6 DIVISION
ja używam hankook s1 evo k107 dla mnie rewelacja- B6 DIVISION
raczej tak. Nie powinno się niczym różnić napewno przecież b7 tylko przodem i tyłem się różni niczym więcej chyba na moje oko nie łapie :jerk: ale nadkola są te same sam z przodu mam z b sieben- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
C6 Łukasz jeżdziłem nie raz,nie kupiłbym- B6 DIVISION
cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling:- B6 DIVISION
Ustka godzine temu ---------- ---------- pochwalę się i moją babką b6 niebawem...ale to babcia w sumie musicie być wyrozumiali- B6 DIVISION
zapodam ceną i jak powie ok to ją sprzedam do kobiety i samochodu nie można się przyzwyczajać dobrze prawisz,ja zawsze mówię jest dobry kupiec trzeba sprzedać,chociaż osobiście miałem kilku dobrych kupców i.... jakoś tak szkoda bo b7 nie przemawia do mnie,jeśli już to b8 ale taką nie wystrczy siana :decayed: dlatego zostaje przy mojej babci b6- B6 DIVISION
siemanowice ---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- pan ci dobrze powiedział dlatego ja mam centre future 2 rok 100Ah 900Ah!!! i spokojnie daje rade- B6 DIVISION
co nie kupisz jak wytrzyma 3,5roku to będzie max tak niestety się teraz robi aku- B6 DIVISION
- Zmiana oleju na innego producenta
poczytaj co wypisujesz bo to zaczyna być żałosne,oświadczam ci iż 0w30 nie szkodzi PD z odpowiednią normą,Wihajster to też skasujesz?- po wymianie egr dmucha z kolektora ssącego , wystrzelił wąż od interkulera
mi też się wydaje że zawleczka słabo wskoczyła,w sumie czasami wąż wyskakuje przy dobrym pałowaniu ale raczej nie na seryjnym doładowaniu sie zrymowało- B6 DIVISION
odnośnie EGRa to da się wywalić całe bebechy zostawiając tylko klape gaszenia,tak zrobiłem u siebie zaletą jest bardziej drożny dolot i przede wszystkim czysty ,nie ma syfu ze spalin,nie ma wycieków i najważniejsze jest klapa gaszenia-czyli nie telepie przy gaszeniu,mój EGR zaspawałem od dołu i od góry - Spotkania na drodze