Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4dobrze prawisz
  2. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    im niższa tym bardziej rozsądna
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najlepiej przez gruby materiał,myślę że 5-6h i będzie oki
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rozumiem,propo kleju to możesz użyć BOLL klej do szyb lub WURTH szczeliwo K+D docisnąć na pare godzin i wszystko
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spoko Daniel wsi raczej nie budiet zamontowałeś spoiler klapy?---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- B8 listwy S-linowe s line,Tomek masz jakiś nr tego?
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie od czego to koluń zapodał?????????
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o widzisz,dzienks,jutro mam czarne ramki
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli będę musiał rozkleić szybę ale dam rade ---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------
  9. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pod prunt? dobre ale chyba zrobiłeś to zapalniczką---------- ---------- panowie czy ringi w zegarach a4 b6 są demontowalne???,naszła mnie chęć sieknięcia ich na czarno
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. nie ma chętnych to może być moje
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja używam hankook s1 evo k107 dla mnie rewelacja
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej tak. Nie powinno się niczym różnić napewno przecież b7 tylko przodem i tyłem się różni niczym więcej chyba na moje oko nie łapie :jerk: ale nadkola są te same sam z przodu mam z b sieben
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    C6 A5 +1
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    C6 Łukasz jeżdziłem nie raz,nie kupiłbym
  17. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cóż jest fajniejszego od b6 chyba tylko b8...:whistling:
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ustka godzine temu ---------- ---------- pochwalę się i moją babką b6 niebawem...ale to babcia w sumie musicie być wyrozumiali
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapodam ceną i jak powie ok to ją sprzedam do kobiety i samochodu nie można się przyzwyczajać dobrze prawisz,ja zawsze mówię jest dobry kupiec trzeba sprzedać,chociaż osobiście miałem kilku dobrych kupców i.... jakoś tak szkoda bo b7 nie przemawia do mnie,jeśli już to b8 ale taką nie wystrczy siana :decayed: dlatego zostaje przy mojej babci b6
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemanowice ---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- pan ci dobrze powiedział dlatego ja mam centre future 2 rok 100Ah 900Ah!!! i spokojnie daje rade
  21. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co nie kupisz jak wytrzyma 3,5roku to będzie max tak niestety się teraz robi aku
  22. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema
  23. poczytaj co wypisujesz bo to zaczyna być żałosne,oświadczam ci iż 0w30 nie szkodzi PD z odpowiednią normą,Wihajster to też skasujesz?
  24. mi też się wydaje że zawleczka słabo wskoczyła,w sumie czasami wąż wyskakuje przy dobrym pałowaniu ale raczej nie na seryjnym doładowaniu sie zrymowało
  25. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    odnośnie EGRa to da się wywalić całe bebechy zostawiając tylko klape gaszenia,tak zrobiłem u siebie zaletą jest bardziej drożny dolot i przede wszystkim czysty ,nie ma syfu ze spalin,nie ma wycieków i najważniejsze jest klapa gaszenia-czyli nie telepie przy gaszeniu,mój EGR zaspawałem od dołu i od góry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.