Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
nie spal na czarno...samej d*py
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
orzeszek75 jak dobrą kasę wydrzesz z ubezpieczenia to nawet dwie b8 kupisz
-
B6 DIVISION
480-530 tyle czynnika jest w układzie klimatyzacji a raczej być powinno w a4 b6
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
podsumowując: tak owszem będzie
-
Aby dziewczyna nie popsula smochodu =p
może turbo nie jest do wymiany tylko do czyszczenia
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
wysmarowane pełnym syntetykiem
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
trzeba przerobić na podciśnienie
-
B6 DIVISION
z dolną gałką jest meksyk z wyjęciem
-
B6 DIVISION
z przodu oring i z tyłu taka uszczelka fałdowana,w ASO bodajże 25zł kpl.
-
B6 DIVISION
to jest zawór powtórnej recyrkulacji spalin,czyli spaliny z wydechu jeszcze raz "wpuszcza" w dolot,to co każdy zauważa po eliminacji EGRu zdecydowanie mniejsze dymienie brak EGR to dla silnika czysty tlen bez spalin
-
B6 DIVISION
kupno nowego to nieporozumienie,stary nawet przycięty-niesprawny da się fajnie zrobić,zaspawać górę i dół,wywalić te bebechy od sterowania,zostawić klape gaszenia dać nowe uszczelki i zapomnieć można o wyciekach i całej reszcie związanej z tym syfostwem jakim jest egr,nie rozumiem też ludzi którzy dają flansze zamiast egra brak klapy gaszenie przy gaszeniu powoduje telepanie jak w c330 ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- a ta volume nie powinna być z goła inna ?? Podejdzie do B6?podejdzie tylko górną trzeba delikatnie stuningować
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
nawet Ci dopłacę, nie będę już taki ile?
-
B6 DIVISION
drożyzna,swego czasu jeden koluń gonił to alledrogo po 150zł komplet
-
B6 DIVISION
po co? żebyś miał niemodne wnętrze,nie miałbym serca...
-
B6 DIVISION
chrum jest nie modny
-
B6 DIVISION
co dwa tygodnie to czyszcze...
-
B6 DIVISION
--------- ---------- trochę rezania było ale super leży w ręce,zdecydowanie lepiej niż s line b6/b7
-
B6 DIVISION
nowy modzik gałeczka a4 b8 s line
-
B6 DIVISION
i dyszczu,siema załoga
-
B6 DIVISION
550zł? może wezme za nie
-
B6 DIVISION
panowie ile są warte ładne xenony a4 b6 wersja chrom,ładne z palnikami i przetwornicami
- B6 DIVISION