Treść opublikowana przez daniels
-
Sedan przyciemnianie szyb
niedaleko stw
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Biggman dzięki za nr
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
jaki nr ma ten es zaślepek?
-
B6 DIVISION
we have a deal ----------- Artur nie chce cię naciągać jeszcze się zastanów zderzak s4 tak na prawdę nothing special
-
B6 DIVISION
ale mój zderzaczek jest stary i używany a tu w aukcji nówka i wzór s4 a to już nie przelewki
-
B6 DIVISION
Artur bieri,będzie prawie jak esa ---------- ------- opis jest mocny: Dokładka tył zderzaka Audi A4 B6 Sedan,Avant V6 I Turbo. Wydech na 2 strony.Oryginalny wzór S4.Nowa dokładka z laminatu. 1 szt. Tylko u nas . Rzadko spotykany wzór. Jestem producentem.Montaż na klej do szyb. --- ---------- biore, chce ktoś zderzak s4 b6 tył sedan,ja zamawiam tą dokładke skoro ori wzór s4....
-
B6 DIVISION
zaślep nie kupuj,szkoda kasy na tego syfa
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Łukasz nagraj clip- B6 DIVISION
pamiętam,dzisiaj dam ci znać--------------- o już dałem jak obiecałem- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- Naprawa węża wspomagania
to zależy czy są zaworki zwrotne w części gumowej,doradzę ci tak jeśli tylko cieknie przy oprawach wystarczy docisnąć na maszynie i wszystko inna bajka jeśli guma jest uszkodzona- Wywalenie programowe i mechaniczne EGR'a
u mnie EGR ma wolne od kilku lat- Ubywający olej ZDJĘCIA
ja jak moją brałem od niemca to płakał- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
najlepiej co łaska Łukaszu- [B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
piękna,pokrywe podłokietnika sieknąć skórą można by- Turbo + fmic + soft = 170 km ??
w tdi liczy się moment- B6 DIVISION
- [B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
zakup nowego- B6 DIVISION
eee kiedyś był za 220zł ze złym opisem zderzaczek s4 b6 sedan --------------- ale 450zł to chyba i tak spoko cena- [B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
to grubo :polew:- B6 DIVISION
zmianiał,zmieniał żadna filozofia- B6 DIVISION
+1 David pojezdzij chwilke sek w tym ze juz tak jezdze 6 miesiecy i jak hamuje powyzej 80 km/h to strasznie wala te tarcze,tez myslalem ze to przejdzie ale wyglada na to ze nie w moim przypadku ja bym wymienil na nowe w cholere i bylby swiety spokoj.troche kosztuje ale bespieczenstwo przede wszystkim:wink: bezpieczeństwo - B6 DIVISION