Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
Z ranca ziolo jest szkodliwe:decayed: цо móвисз?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Kurcze a ja właśnie chciałem dokładkę zakładać:polew: Ta, chyba nakładkę http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3464598724 Nakładka już wyrezana dawno:grin: Znalazłeś taką małą? ty a ty skąd wiesz jaka ma być :polew::polew:
-
B6 DIVISION
Kurcze a ja właśnie chciałem dokładkę zakładać:polew: Ta, chyba nakładkę http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3464598724 wdzę że nie tylko furę rezasz
-
B6 DIVISION
Kurcze a ja właśnie chciałem dokładkę zakładać:polew:nie zakładaj po VIN ktos sprawdzi i co będzie....
-
B6 DIVISION
i żadnych dokładek
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
na zwykłym seryjnym zderzaku średnio to wygląda
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
piekna i plany będzie piekna S4 body
-
B6 DIVISION
super, S4 to S4 a nie jakieś eslajny ps:ale znaczeek oczywiście out
-
B6 DIVISION
to by się zgadzało na jedną oś masz 167
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
a 6,2Ps?
-
Poszukiwanie lustrzanki :)
propo Nikonów na początek D3200 + obiektyw kitowy Nikkor 18-105MM i będzie pan zadowolony TANIO! Aparat NIKON D3200 + OBIEKTYW 18-105mm VR (3504200352) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. NOWOŚĆ Nikon D3200 + 18-105 VR + 8GB +TORBA NIKON (3519570592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. masz torbę i karte NIKON D3200 +18-105VR +70-300 +16GB +TORBA +GRATIS (3518657976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dodatkowy obiektyw 70-300mm,pytanie czy taki zoom na start będzie ci potrzebny ?
-
Nakladki na sprzeglo, hamulec i graz
NAKŁADKI NA PEDAŁY PODSTOPNICA AUDI RS4 A4 B6 B7 (3535069914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
Jak dobrze pamietam oznaczenie to GTB2260VK z 3.0 TDi gtb22 będzie problem żeby ori puszka filtra powietrza weszła przy gtb1756 już jest troche ciasno...no ale jak to ogarniesz to 220ps+ Wiem wiem ze bedzie ciasno ale gosciu , ktory robi takie rzeczy czyli montaz takich sprezarek powiedzial , ze sie z tym upora co prawda bedzie to trwalo az 4 dni bo dochodzi jeszcze wymiana pompek na bardziej wydajne i pozniej zgranie wszytskiego softem ale ma byc ok no i tak jak piszesz ponad 220 kucy I te wszystkie sztuczki z silnikiem co ma 500 tysi przelotu? A co przebieg ma do rzeczy ? bo nie rozumiem znam Moje auto bo jezdze nim od 2006r. zawsze o nie dbalem , serwis na czas , tylko i wylacznie dobrej klasy filtry i olej i nigdy w zyciu z autem nie dzialo sie nic zlego. Gora silnika jest po kapitalnym remoncie (uszkodzona glowica z Mojej winy Uwazam , ze jak sie dba o auto to nawet jak by bylo 20 lat stare i mialo milion kilometrow to i tak moze byc w bardzo dobrej kondycji mechanicznej. Znam wlascicieli aut , ktore maja przebiegi po 50-70 tys km i jezeli chodzi o kondycje od strony mechanicznej to umywaja sie do Mojej niuni :naughty:bo tak czesto robia wymiane oleju i filtrow jak Ja czesto wygrywam w Totolotka. Co nie ktorzy jak mnie sie pytaja czy im zrobie serwis olejowy w aucie i robie im liste potrzebnych rzeczy typu olej , filtry itp. to bardzo sie dziwia ze wogole filtr powietrza sie wymienia A jak silnik wyzionie ducha to sie kupi rozbite B7 3.0TDi w Q i sie zrobi przekladke. zgadzam się z tobą,tym bardziej jak masz górę świeżą,to wynik będzie dobry,z resztą żeby zajeździć 1.9tdi to trzeba dobrego fachowca,silnik jest na prawdę idiotoodporny mam kilku kumpli co przebiegi maja rzędu 400-600tysi i mody na 200Ps+ i 1.9tdi daję radę bez problemu
-
B6 DIVISION
Jak dobrze pamietam oznaczenie to GTB2260VK z 3.0 TDi gtb22 będzie problem żeby ori puszka filtra powietrza weszła przy gtb1756 już jest troche ciasno...no ale jak to ogarniesz to 220ps+
-
B6 DIVISION
dokładnie,jakie turbo wkładasz?
-
B6 DIVISION
ja tego nie mam,bez tego ponoć jest ponoć głosniejszy dolot ale nie zuważyłem tego
-
B6 DIVISION
Audi S4 35000.00 PLN. Gdańsk - otoMoto.pl
-
B6 DIVISION
Audi S4 62000.00 PLN. Rudnik - otoMoto.pl
- B6 DIVISION
- Truckerzy
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
-------------- widziany w rzeszowie
-
B6 DIVISION
wladi,wszystko podłączasz p&p? cos kodujesz?