Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z ranca ziolo jest szkodliwe:decayed: цо móвисз?
  2. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    доброе утро
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurcze a ja właśnie chciałem dokładkę zakładać:polew: Ta, chyba nakładkę http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3464598724 Nakładka już wyrezana dawno:grin: Znalazłeś taką małą? ty a ty skąd wiesz jaka ma być :polew::polew:
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurcze a ja właśnie chciałem dokładkę zakładać:polew: Ta, chyba nakładkę http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3464598724 wdzę że nie tylko furę rezasz
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurcze a ja właśnie chciałem dokładkę zakładać:polew:nie zakładaj po VIN ktos sprawdzi i co będzie....
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i żadnych dokładek
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zrobione
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na zwykłym seryjnym zderzaku średnio to wygląda
  9. piekna i plany będzie piekna S4 body
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    super, S4 to S4 a nie jakieś eslajny ps:ale znaczeek oczywiście out
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to by się zgadzało na jedną oś masz 167
  12. propo Nikonów na początek D3200 + obiektyw kitowy Nikkor 18-105MM i będzie pan zadowolony TANIO! Aparat NIKON D3200 + OBIEKTYW 18-105mm VR (3504200352) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. NOWOŚĆ Nikon D3200 + 18-105 VR + 8GB +TORBA NIKON (3519570592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. masz torbę i karte NIKON D3200 +18-105VR +70-300 +16GB +TORBA +GRATIS (3518657976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dodatkowy obiektyw 70-300mm,pytanie czy taki zoom na start będzie ci potrzebny ?
  13. NAKŁADKI NA PEDAŁY PODSTOPNICA AUDI RS4 A4 B6 B7 (3535069914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dobrze pamietam oznaczenie to GTB2260VK z 3.0 TDi gtb22 będzie problem żeby ori puszka filtra powietrza weszła przy gtb1756 już jest troche ciasno...no ale jak to ogarniesz to 220ps+ Wiem wiem ze bedzie ciasno ale gosciu , ktory robi takie rzeczy czyli montaz takich sprezarek powiedzial , ze sie z tym upora co prawda bedzie to trwalo az 4 dni bo dochodzi jeszcze wymiana pompek na bardziej wydajne i pozniej zgranie wszytskiego softem ale ma byc ok no i tak jak piszesz ponad 220 kucy I te wszystkie sztuczki z silnikiem co ma 500 tysi przelotu? A co przebieg ma do rzeczy ? bo nie rozumiem znam Moje auto bo jezdze nim od 2006r. zawsze o nie dbalem , serwis na czas , tylko i wylacznie dobrej klasy filtry i olej i nigdy w zyciu z autem nie dzialo sie nic zlego. Gora silnika jest po kapitalnym remoncie (uszkodzona glowica z Mojej winy Uwazam , ze jak sie dba o auto to nawet jak by bylo 20 lat stare i mialo milion kilometrow to i tak moze byc w bardzo dobrej kondycji mechanicznej. Znam wlascicieli aut , ktore maja przebiegi po 50-70 tys km i jezeli chodzi o kondycje od strony mechanicznej to umywaja sie do Mojej niuni :naughty:bo tak czesto robia wymiane oleju i filtrow jak Ja czesto wygrywam w Totolotka. Co nie ktorzy jak mnie sie pytaja czy im zrobie serwis olejowy w aucie i robie im liste potrzebnych rzeczy typu olej , filtry itp. to bardzo sie dziwia ze wogole filtr powietrza sie wymienia A jak silnik wyzionie ducha to sie kupi rozbite B7 3.0TDi w Q i sie zrobi przekladke. zgadzam się z tobą,tym bardziej jak masz górę świeżą,to wynik będzie dobry,z resztą żeby zajeździć 1.9tdi to trzeba dobrego fachowca,silnik jest na prawdę idiotoodporny mam kilku kumpli co przebiegi maja rzędu 400-600tysi i mody na 200Ps+ i 1.9tdi daję radę bez problemu
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dobrze pamietam oznaczenie to GTB2260VK z 3.0 TDi gtb22 będzie problem żeby ori puszka filtra powietrza weszła przy gtb1756 już jest troche ciasno...no ale jak to ogarniesz to 220ps+
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładnie,jakie turbo wkładasz?
  17. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tego nie mam,bez tego ponoć jest ponoć głosniejszy dolot ale nie zuważyłem tego
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi S4 35000.00 PLN. Gdańsk - otoMoto.pl
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi S4 62000.00 PLN. Rudnik - otoMoto.pl
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i poszło..
  21. daniels odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ładny emaen
  22. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    150zł
  23. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    -------------- widziany w rzeszowie
  24. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi,wszystko podłączasz p&p? cos kodujesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.