Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    co? gwarancje отправленные с Klopa
  2. za 200zł miał z zakopca naginać na rozprawe do Raszyna pod warszawe? odpuścił
  3. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    a co Cię tak w tym bawi? Jak kupujesz perfumę to kupujesz ją w tesco za 20zł czy drogą ze względu na jej wydajność? Kupując listwy z s4 kupujesz je z laminatu, żeby się połamały lub od słońca powyginały czy wolisz dołożyć i kupić oryginał ? Dokładnie to samo jest z foliami niskiego gatunku gwarancje masz na rok, a na dobrej jakości folie 5lat. Nie każdy jak kolega kris będą sprzedawać auto po 3latach. Tyle w temacie, dziękuje dobranoc:drinks: dobranoc,a gwarancje gość daje na 3lata na papierze,pozdrawiam
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek józek:naughty::naughty: Chyba evrybady józek....:decayed: no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin: ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji Sent from my телефон hy hy hy TAK?:polew: osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo a ile masz lat?:polew: prawie tyle co Ty :naughty::naughty: nie jestem żonaty ani nie mam dzieci :grin: o pacz :kox: :polew:'>http://www.youtube.com/watch?v=TNBn9yeSRnc:polew::polew:
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    listwy z tej aukcji nie odstają leżą jak ori
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji Sent from my телефон :decayed:Kurfa przywitać się nie wolno? Zastanawiam się czy nie kupić gośc piszę że to z ABS`u:mysli: AUDI A4 S4 S-Line B7 SEDAN LISTWY NA DRZWI (3537151373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. widziałem te listwy na aucie i tragedii nie ma,laik nie wyczaii róznicy
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie viel ist ein Satz von vorn 320mm?
  9. odwoływał sie a na końcu zabulił..
  10. teoretycznie tak,kolega pokazywał mi fotkę z trasy "7" miejscowość o ciekawej nazwie "Pamiątka" na zdjcięciu 3 auta i min.mój kumpel...i mandat przyszedł
  11. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    tak tak i zadowolony jest bardzo nawet 240zł zapłacił za tył z przodem ps:niektórzy mnie bawią im więcej zapłaci za folie to mysli że tym lepszą folię ma
  12. a ja Grzeska rozumiem,przynajmiej wie co ma,a nie jak niektórzy nieświadomi ze śmiesznymi przebiegami od handlarzy,już fura "wraca" do żywych-tak trzymać
  13. może ktoś namieszał w wężykach podcisnienia lub po prostu nieszczelność na nich
  14. Dev Rotinger to nie Mikoda raczej Tarcze i bębny hamulcowe: nawiercanie i tuning
  15. panowie ktoś testował tarcze rotinger w wersji sport? ---------- Post dopisany 12-09-2013 at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 13:00 ---------- nobody?
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie nie ma ktoś na zbyciu prawej przód wiążki drzwi z pakietem światło?
  17. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemka
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    od razu mądrze piszesz
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie stać mnie na takie wkur.wy:decayed:Znaczy na B7 albo C6:kox: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 wandej a w czym b7 lepsiejsza od b6? 3.0TDI i 2.0TFSI:kox: I zderzaki s-line są za półdarmo w porównaniu z B6:facepalm: nie chciałbym serwisować 3.0TDI wtryski rozrząd itp. z drugiej strony nie chciałbym tankować 2.0Tfsi bo w trasie nie spali 5.5-6.0L jak dziadek 1.9tdi --------- ---------- a zderzaki to nie wszystko
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    FELGI ALUMINIOWE AUDI SEAT SKODA VW 7Jx16 5x112 (3522238557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i tak juz lezą u lakiernika zastanawiam się na jaki kolor pomaluje środek dekli ale chyba piznę na ładny brąz Łukaniu zostaw w oryginale
  21. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie stać mnie na takie wkur.wy:decayed:Znaczy na B7 albo C6:kox: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 wandej a w czym b7 lepsiejsza od b6?
  22. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te szyby z tyłu i fele ale to mozna naprawić,ogólnie ładna
  23. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mnie tak b5 wkur@%&%#$#a i skończyła na allegro
  24. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem u mnie zawsze działa poprzez kombinację przycisków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.