Treść opublikowana przez daniels
-
przeciemnianie szyb cena?
co? gwarancje отправленные с Klopa
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
za 200zł miał z zakopca naginać na rozprawe do Raszyna pod warszawe? odpuścił
-
przeciemnianie szyb cena?
a co Cię tak w tym bawi? Jak kupujesz perfumę to kupujesz ją w tesco za 20zł czy drogą ze względu na jej wydajność? Kupując listwy z s4 kupujesz je z laminatu, żeby się połamały lub od słońca powyginały czy wolisz dołożyć i kupić oryginał ? Dokładnie to samo jest z foliami niskiego gatunku gwarancje masz na rok, a na dobrej jakości folie 5lat. Nie każdy jak kolega kris będą sprzedawać auto po 3latach. Tyle w temacie, dziękuje dobranoc:drinks: dobranoc,a gwarancje gość daje na 3lata na papierze,pozdrawiam
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
józek józek:naughty::naughty: Chyba evrybady józek....:decayed: no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin: ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji Sent from my телефон hy hy hy TAK?:polew: osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo a ile masz lat?:polew: prawie tyle co Ty :naughty::naughty: nie jestem żonaty ani nie mam dzieci :grin: o pacz :kox: :polew:'>http://www.youtube.com/watch?v=TNBn9yeSRnc:polew::polew:
-
B6 DIVISION
listwy z tej aukcji nie odstają leżą jak ori
-
B6 DIVISION
To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji Sent from my телефон :decayed:Kurfa przywitać się nie wolno? Zastanawiam się czy nie kupić gośc piszę że to z ABS`u:mysli: AUDI A4 S4 S-Line B7 SEDAN LISTWY NA DRZWI (3537151373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. widziałem te listwy na aucie i tragedii nie ma,laik nie wyczaii róznicy
-
B6 DIVISION
Wie viel ist ein Satz von vorn 320mm?
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
odwoływał sie a na końcu zabulił..
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
teoretycznie tak,kolega pokazywał mi fotkę z trasy "7" miejscowość o ciekawej nazwie "Pamiątka" na zdjcięciu 3 auta i min.mój kumpel...i mandat przyszedł
-
przeciemnianie szyb cena?
tak tak i zadowolony jest bardzo nawet 240zł zapłacił za tył z przodem ps:niektórzy mnie bawią im więcej zapłaci za folie to mysli że tym lepszą folię ma
-
Ati By gregor :)
a ja Grzeska rozumiem,przynajmiej wie co ma,a nie jak niektórzy nieświadomi ze śmiesznymi przebiegami od handlarzy,już fura "wraca" do żywych-tak trzymać
-
Pytanie o dzialanie EGR i brak cisnienia w wezyku wchacy do czarnej raczki w EGR
może ktoś namieszał w wężykach podcisnienia lub po prostu nieszczelność na nich
-
Tarcze Rotinger i klocki Steinhof
Dev Rotinger to nie Mikoda raczej Tarcze i bębny hamulcowe: nawiercanie i tuning
-
Tarcze Rotinger i klocki Steinhof
panowie ktoś testował tarcze rotinger w wersji sport? ---------- Post dopisany 12-09-2013 at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 13:00 ---------- nobody?
-
Zmiana grafiki startowej RNS-E
Vag i kodowanie styknie
-
B6 DIVISION
panowie nie ma ktoś na zbyciu prawej przód wiążki drzwi z pakietem światło?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
od razu mądrze piszesz
-
B6 DIVISION
Nie stać mnie na takie wkur.wy:decayed:Znaczy na B7 albo C6:kox: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 wandej a w czym b7 lepsiejsza od b6? 3.0TDI i 2.0TFSI:kox: I zderzaki s-line są za półdarmo w porównaniu z B6:facepalm: nie chciałbym serwisować 3.0TDI wtryski rozrząd itp. z drugiej strony nie chciałbym tankować 2.0Tfsi bo w trasie nie spali 5.5-6.0L jak dziadek 1.9tdi --------- ---------- a zderzaki to nie wszystko
-
B6 DIVISION
FELGI ALUMINIOWE AUDI SEAT SKODA VW 7Jx16 5x112 (3522238557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i tak juz lezą u lakiernika zastanawiam się na jaki kolor pomaluje środek dekli ale chyba piznę na ładny brąz Łukaniu zostaw w oryginale
-
B6 DIVISION
Nie stać mnie na takie wkur.wy:decayed:Znaczy na B7 albo C6:kox: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 wandej a w czym b7 lepsiejsza od b6?
-
B6 DIVISION
te szyby z tyłu i fele ale to mozna naprawić,ogólnie ładna
-
B6 DIVISION
mnie tak b5 wkur@%&%#$#a i skończyła na allegro
-
B6 DIVISION
tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem u mnie zawsze działa poprzez kombinację przycisków