Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i serducho 2.7bit
  2. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    400Ps 4.7s do 100km/h v max 290km to najmocniejsze "dziecko" ABT
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no fakt
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i bania na łyso..
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- ładna w sumie ta wersja AS400
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AS400 zbudowali tylko 25sztuk!!! ------ ----------
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. to już wiem że kiedyś sie mijałem z tobą w radomiu,a4 piękna
  10. daniels odpowiedział(a) na rafalperka temat w 1.9TDI
    He??? Nic takiego się nie dzieje. Jak chcesz to na dowód możesz powachac moją rurę :D:D wysłane z Commodore 64 lepiej będzie jak swoja powąchasz i tak dobrze się sztachniesz...bez kata spaliny są gryzące i taka jest prawda
  11. mi to wygląda na carburetor to on hałasuje..
  12. daniels odpowiedział(a) na rafalperka temat w 1.9TDI
    Naucz się czytać ze zrozumieniem... Gdzie napisałem żeby egr wywalac? DPF/KAT wywalić wysłane z Commodore 64 zwracam honor nie doczytałem,ale kata można usunąć i wspawać kawałek rurki...a kata sprzedać jednakże dopóki kat jest dobry nie polecam zabiegu usuwania go,smród spalin jest masakryczny
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przecie napisał ASO!!
  14. daniels odpowiedział(a) na rafalperka temat w 1.9TDI
    żadnych przelotek nie zakładaj od Gruchota bo jak będziesz gasił to kołysac bedzie jak zetorem,usuwając całkowicie EGR usuniesz klape gaszenia niepotrzebnie,zaślep go lub zaspawaj daj nowe uszczelki przód/tył i masz z syfem-EGRem spokój wysłane z no...
  15. podziękował
  16. panowie jeśli chodzi o przód 320MM czy 345MM,trzeaba smarować prowadniki zacisku?,chodzi mi o te gumki w których pracują prowadniki
  17. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zawsze jest wyjście...allegro
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemka z rana
  19. daniels odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    panowie nie ma ktoś styranego kluczyka do b7 na sprzedaż,chodzi głównie o wsad-elektronike
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hamerykańskie wersje mają blende w miejscu tablicy rejestracyjnejPhotos and complete review of AE Performance B6 S4 makeover
  21. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak widać da rade ale nie wygląda to ciekawie
  22. mów kiedy too się dotnie jak trzeba
  23. Krisu jaja robisz równo kiedy docinamy w ramke s line?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.