Treść opublikowana przez daniels
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
już bedziesz miał 330d? grubo panie,w sumie z benzyną 2.5 BMW leciałem z dieslem jeszcze nie..Firad HF 50 ma wydatek paliwowy na 270-290KM,czyli wystarczająco
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
szkoda że Darek nie mówi...orientuje się ktoś na ile styka HF50?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a miałem niby lecieć? bo nic o tym nie wiem jak kupisz 330d to i tak nas objedziesz
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
2 u nas,Juby i tak wyprzedził wszystkich po za tym muszę pod maskę u mnie zajrzeć może już jest 22
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
niedługo,niebawem...
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
obawiam się że od muszki turbo nie wejdzie z ori puszką w a4
-
[AVF B6] dual smic+brd
też tak myślę że BRD to kwestia wystrojenia żeby dół był dobry ale nie każdy sobie z tym radzi.
-
[AVF B6] dual smic+brd
w AVFach są gify u mnie było 154Ps w serii fajne kreski płaskie i dół za***isty
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
gtb2260 to jedyne słuszne turbo w 1.9tdi
-
B6 DIVISION
WAZ RURA TURBINY NOWY AUDI 1,9TDI AWX AVF A4 A6 (3810535571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
jak to ori s-line to tysiaka:wink: ten wózek ryje czaszke, obadany na żywo :jerk:hiszpan, co zagości na mordzie? Bedzie pakiet s4 . Sam nie wiem czy bardziej podoba mi sie s4czy s-line ale na sytej glebie bedzie gites , a druga sprawa to pewnie bedzie tam wiecej miejsca zeby wcisnac FMIC-a do 2.7 w zderzaku s4 jest więcej miejsca,dokładka od cupry i będzie malyna
-
Gdzie można to ukryć?
- B6 DIVISION
masz dobry pretekst wrzucić większą turbawkę- B6 DIVISION
Magic87 ma rs6 18"- B6 DIVISION
super,kropek nie dam że by nie było- B6 DIVISION
Już nie długo zobaczymy czy to będzie jakoś wyglądać a jaki masz kolor tych rotorów?- B6 DIVISION
rotor 19" na glebie też daje rade- B6 DIVISION
To po co te 3 kropki? masz cztery . . . . Kamil wyluzuj- B6 DIVISION
bo zawsze jakiś dziwny ból d*py do mnie masz:whistling: i powiało grozą, przytocz te bóle okołodupne kiedy miały ostatnio miejsce..--------------- człowiek nawet nie może się cieszyć że komuś udało się zderzaka s4 nabyć...- B6 DIVISION
noo on tu się podtekstów dopatruje pewnie..- B6 DIVISION
Jeszcze nic nie mieszam a tą pałę w kakałowe wsadź:grin: spoko,się nawinie się wsadzi- B6 DIVISION
- B6 DIVISION