Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. już bedziesz miał 330d? grubo panie,w sumie z benzyną 2.5 BMW leciałem z dieslem jeszcze nie..Firad HF 50 ma wydatek paliwowy na 270-290KM,czyli wystarczająco
  2. szkoda że Darek nie mówi...orientuje się ktoś na ile styka HF50?
  3. a miałem niby lecieć? bo nic o tym nie wiem jak kupisz 330d to i tak nas objedziesz
  4. 2 u nas,Juby i tak wyprzedził wszystkich po za tym muszę pod maskę u mnie zajrzeć może już jest 22
  5. niedługo,niebawem...
  6. obawiam się że od muszki turbo nie wejdzie z ori puszką w a4
  7. też tak myślę że BRD to kwestia wystrojenia żeby dół był dobry ale nie każdy sobie z tym radzi.
  8. w AVFach są gify u mnie było 154Ps w serii fajne kreski płaskie i dół za***isty
  9. gtb2260 to jedyne słuszne turbo w 1.9tdi
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    WAZ RURA TURBINY NOWY AUDI 1,9TDI AWX AVF A4 A6 (3810535571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    docnają,rezają
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak to ori s-line to tysiaka:wink: ten wózek ryje czaszke, obadany na żywo :jerk:hiszpan, co zagości na mordzie? Bedzie pakiet s4 . Sam nie wiem czy bardziej podoba mi sie s4czy s-line ale na sytej glebie bedzie gites , a druga sprawa to pewnie bedzie tam wiecej miejsca zeby wcisnac FMIC-a do 2.7 w zderzaku s4 jest więcej miejsca,dokładka od cupry i będzie malyna
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    masz dobry pretekst wrzucić większą turbawkę
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Magic87 ma rs6 18"
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    super,kropek nie dam że by nie było
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już nie długo zobaczymy czy to będzie jakoś wyglądać a jaki masz kolor tych rotorów?
  17. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rotor 19" na glebie też daje rade
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To po co te 3 kropki? masz cztery . . . . Kamil wyluzuj
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo zawsze jakiś dziwny ból d*py do mnie masz:whistling: i powiało grozą, przytocz te bóle okołodupne kiedy miały ostatnio miejsce..--------------- człowiek nawet nie może się cieszyć że komuś udało się zderzaka s4 nabyć...
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    noo on tu się podtekstów dopatruje pewnie..
  21. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nic nie mieszam a tą pałę w kakałowe wsadź:grin: spoko,się nawinie się wsadzi
  22. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladis czego kuźwa mieszasz pakiety s line z S4....
  24. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopek namądrował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.