Treść opublikowana przez daniels
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Z takim rocznikiem auta, nie zawracaj sobie Rogalem glowy, chyba ze chcesz sluchac marudzenia:wink: i zaplacic x2 tyle co u konkurencji. +5 dokładnie, Witek woli zdecydowanie młode benzynki albo CR
-
Wykres by Grzegorz :)
Teraz przydał by się napęd quattro Problemy z ruszaniem? dokładnie,na standardowych felgach są kłopoty z trakcją na 2 biegu. pytanie jaki masz rozmiar opon,swoją drogą 50Nm przyrostu robi robote
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
możesz jeździć,u mnie różnica była wręcz niezauważalna
-
wykresik-ocencie robote Grzesia
dobrze jak byś sam poleciał, 60-100 wychodzi 4.3s jeśli rzeczywiście jechałeś w 4 osoby to wynik ok,nie powiedziałbym że masz słaby dół ps:w 5sekundzie słychać jak depczesz w podłoge
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
u mnie GTB1756 wypluło 210Ps 430Nm jak ktoś zainteresowany będzie do oddania cały kpl.przerobiony ze spływem
-
wykresik-ocencie robote Grzesia
Daniel może nagraj clip 50-100 na 3 biegu i zobaczymy co i jak
-
wykresik-ocencie robote Grzesia
przy 2000rpm to ma raczej ponad 300Nm
-
B6 AVF, co myślicie o wyniku -prosze o komentarze pozdrawiam
+5
-
B6 DIVISION
No chyba raczej nie...dokładka od S4 wygląda inaczej:naughty: co wy piertolia s4 niema dokładki:decayed: a to zderzak przód przedni audi A4 S4 B6 s-line (3991076970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. +1
-
Jakie zegarki nosicie?
320g nieźle
-
Jakie zegarki nosicie?
całkiem tani
-
Jakie zegarki nosicie?
Jakie nosicie zegarki?
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
dobrze jedzie
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
to super masz kompresje,pytanie czy mniej więcej taka sam na każdym garze ps:pomiar był na ciepłym silniku?
-
17" Felgi - Avus ??
to cena była lux
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
Piotrek dawaj 200-100
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
do zderzaka s line 90mm jest idealnie
-
17" Felgi - Avus ??
akurat te felgi mogą być made in china jeśli dodatkowo maja numer katalogowy audi to są oryginały
-
Wskaźnik ciśnienia oleju
kicoro -nasz forumowy kolega jest pomysłodawcą tego patentu że tak powiem zapytaj go Tomku o a4 b5 bo b6 i b7 ogarnia na 100% jak widac z z resztą
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
e tam wyrwana od razu jedzie pięknie
-
Wskaźnik ciśnienia oleju
myślę że do polifta też się da o ile masz Tomku pełny fis
-
[B6 AWX] Srebro by Dave J. :D
szukaj 18"
-
Uszczelka chłodnicy oleju
038117070a ----- jak będziesz rozkręcał to zmień jeszcze origa o przekroju kwadratu nr 13
-
Wskaźnik ciśnienia oleju
ja u siebie mam temperature oleju i ciśnienie oleju w polu RDSa z mozliwością wyłączenia oczywiście mogę też wyświetlać całą litanie wartości jak boost,EGT,temp. w dolocie i takie tam... -- ---- -- sorki za jakość zdjęć
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
jak dla mnie wyszło idealnie,widać moc na filmiku