Treść opublikowana przez daniels
-
Turbo BRD
orurowanie owszem,przecież to oczywiste tym bardziej większy Icek,powiem wprost nie słyszałem żeby juby_p miał jakieś wpadki,wszystkie jego gtb są przerobione profi,wstają jak seria nieważne czy 1756 czy 2260,na dodatek ma założoną u siebie gtb2260 z ori puszką filtra powietrza a raczej wszyscy wiemy ile jest miejsca w b6,jak bardzo ogranicza puszka filtra powietrza
-
Turbo BRD
pasuje jak kupisz zestaw już przerobiony ze spływem i redukcją pod filtr powietrza,jedyna przeróbka to wydech ale w sumie i tak najlepiej do gtb zrobić DP 2.5".Dół przecież nie musi być nie wiadomo jak mocny bo szybko poleci dwumas,wpadki się zdarzają z gtb? Trzeba wiedzieć komu powierzyć przeróbkę
-
Turbo BRD
Danny mam teraz GTB i nie zamieniłbym jej na nic innego jestem megazadowolony
-
Turbo BRD
Ok dzięki, wystarczyła mi tylko liczba:) i w sumie bieg na którym był pomiar. Piotrek nie lubisz referatów? czy lania wody?nie no fajnie się to czyta,ale możesz jakiś clip jak to jedzie,wykres tak na marginesie jako że miałem AWX później BRD to większej konsumpcji na paliwo nie odnotowałem wręcz przeciwnie spalanie spadło,zwłoki pomiędzy biegami 1s też nie miałem na BRD
-
Strefa Śmiechu
nie ma tolerancji dla dewiacji!https://www.youtube.com/watch?v=85QA-ngDJsE
-
Wymiana rozrządu 1,9 131 Hp TDi
To przepłaciłeś za ten rozrząd .... Darek tak lubi ja wymieniałem ostatnio rozrząd był ori przelot 100tysi,wyglądał idealnie,pasek zero oznak zużycia nie wykazywał także oryginalny rozrząd 120tys wytrzyma spokojnie.
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
uchyle rąbka tajemnicy -----------------
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
licznik załatwiaj od s4 b6 bo inaczej skali braknie
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
jest dobrze,wcale nie dużo gorzej od gtb
-
wskaźnik paliwa... jak sprawdzić realną ilość paliwa w baku ?
http://a4-klub.pl/members/kicoro-70421/
-
wskaźnik paliwa... jak sprawdzić realną ilość paliwa w baku ?
ja mam wyświetlaną ilość paliwa w baku co do literka
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
osz qr**,współczuje mam nadzieje że szybko wróci do żywych
-
VAG Ciśnienie oleju
1.7bar na wolnych na rozgrzanym silniku to idealne ciśnienie ----------------- ciekawe rzeczy piszesz
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Piotrek wykonał kawał dobrej roboty,kiedyś na forum było a4 b6 197Ps i 430Nm na BRD i jechało identycznie 50-100 -------------- założyłeś gtb
-
Minimalne zużycie ON-u w quattro
wodzu po raz drugi turbina kręci się czyli pracuje tuż po odpaleniu auta nieważne czy 1.9tdi czy 2.0tdi
-
Minimalne zużycie ON-u w quattro
wodzu muszę cię rozczarować turbo załącza się po odpaleniu auta,dziś wykręciłem średnią 5.4L na odcinku 300km w czasie 3h 45min.
-
Zderzak s4 b6 przód a zwykłe halogeny
nie robiłem co prawda fotostory bo zdezio S4 jest brzydki i nikt go nie montuje ale po przystawieniu halogenu do zderzaka widać co trzeba porezać żeby nie płacić chorych 440zł za halogena
-
Zderzak s4 b6 przód a zwykłe halogeny
ja mam zwykłe halogeny w zderzaku s4 b6
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
tych autek od Piotrka jest więcej Piotrek mocno ogarnia temat
-
Nikon 1 problem z obiektywem
jaki masz obiektyw?,może przełącznik na nim jest przesunięty,druga sprawa zobacz na styki obiektywu czy są czyste
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
225/40/18
-
GTB2260vk + AL
wziałbyś swoje wystroił 500 to tam nie ma ale zdrowe 430-440 pewnie siedzi:naughty: GTB fajna sprawa, jedynie bałbym sie tego doladowania do jazdy na codzien jakiego doładowania?to że wyszła moc nie oznacza kosmicznego doładowania
-
Jakie zegarki nosicie?
ORIENT AUTOMAT FEU03002WW TROP 10 ATM. GWARANCJA (4169203090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
- B6 DIVISION
-
GTB2260vk + AL
takie krechy to jest