Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
Audi A4 75900.00 PLN. - otoMoto.pl
-
[INNE] Audi Competition quattro 1.8T - newsy
miałem kiedyś taką zainstalowałem blosa i fajnie to jeździło,z tego co pamiętam bardzo sztywne,competition od s2 różni się tylko silnikiem albo aż,ACE w górnym zakresie obrotów cichą pracą nie grzeszył...czemu spoiler z klapy usunąłeś?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
zgodzę się i nie, porównajmy teraz ilość sprzedanych Vart czy Boschów do Topli czy Centr... niech varta/bosch mają 7% ze sprzedanych 100 tysięcy sztuk, a Topla 5%, ale z połowy tej liczby. Jest różnica, tym się nie można akurat sugerować nie każdy aku jest użytkowany tak samo, jednemu wytrzyma 5 lat, drugiemu siądzie po roku Top Akumulatory samochodowe - ranking 2014 zwracam honor Ja posiadam Centra Futura 77Ah i zakupilem ten aku dokladnie 31 Grudnia 2008r. i do tej pory dalej jeszcze kreci choc nie ukrywam ze raz w roku w okresie zimowym musze go naladowac bo czasami mu cieszko zakrecic rozrusznikiem. Najgorsze co mi nie przypadlo do gustu to jego tzw. "bez obslugowosc" poporstu za ...uja nie mozna dolac do niego wody destylowanej lub gotowego roztworu bo tak szczelnie jest zamkniety da sie dolać,trzeba dobrze podwżyć pod naklejką tą pokrywe,w chwili obecnej jak aku wytrzyma 5lat to na prawdę dużo,nie ma się co oszukiwać,4-5lat to max mówimy o aku z aftermarketu
-
B6 DIVISION
zgodzę się i nie, porównajmy teraz ilość sprzedanych Vart czy Boschów do Topli czy Centr... niech varta/bosch mają 7% ze sprzedanych 100 tysięcy sztuk, a Topla 5%, ale z połowy tej liczby. Jest różnica, tym się nie można akurat sugerować nie każdy aku jest użytkowany tak samo, jednemu wytrzyma 5 lat, drugiemu siądzie po roku Top Akumulatory samochodowe - ranking 2014
-
B6 DIVISION
Varta i Bosch to praktycznie to samo...najmniej reklamacji wbrew pozorom [wiedza z zaprzyjaźnionej hurtowni] jest na Tople i Centre
-
B6 DIVISION
moll wychodził chyba seryjnie albo varta( obecnie posiadam) jeżdżę rok i jest jak narazie ok moll w aftermarkecie a moll na pierwszy montaż sygnowany logiem OOOO to 2 światy Mniej znane a lepsze od top marek:Yuasa Westa Topla Banner. Każdy wytrzyma kilka lat bez zajakniecia:wink: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Topla daje rade słoweńska produkcja
-
B6 DIVISION
moll wychodził chyba seryjnie albo varta( obecnie posiadam) jeżdżę rok i jest jak narazie ok moll w aftermarkecie a moll na pierwszy montaż sygnowany logiem OOOO to 2 światy
-
Kilka zmian mojego Paska, czyli AVB ze zdwojoną mocą.
jakie doładowanie?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
AF-S Nikkor 1-105mm 18-105mm 7326 klapnięć migawki ma twój D90 czyli nówka
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
ja to samo twierdze,tłukłem to nie raz na forum
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Ja mam 102mm i myślę że wystarczająco -------------
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
wieczorem ci wrzuce
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
100mm 90mm na s4 blado wygląda wiem bo brat miał 90,dlatego ja mam 100mm
-
Głośna praca silnika
świece żarowe grzeją od -5
-
Nadkola czarne czy chrom ?
agrotuning
-
B6 DIVISION
to nie dobrze,w ten sposób można min.uszkodzić alternator
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- Przejechane kilometry i czas po chipie
matchbox- B6 DIVISION
na pierwszy rzut oka...nie moje- Bez intercoolera.
to słabo wiesz,bo odpalając w ten sposób auto silnik "wciąga" wszystkie syfy z zewnątrz....- Bez intercoolera.
- B6 DIVISION
Patryś najlepszego 150lat- Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI