Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi A4 75900.00 PLN. - otoMoto.pl
  2. miałem kiedyś taką zainstalowałem blosa i fajnie to jeździło,z tego co pamiętam bardzo sztywne,competition od s2 różni się tylko silnikiem albo aż,ACE w górnym zakresie obrotów cichą pracą nie grzeszył...czemu spoiler z klapy usunąłeś?
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zgodzę się i nie, porównajmy teraz ilość sprzedanych Vart czy Boschów do Topli czy Centr... niech varta/bosch mają 7% ze sprzedanych 100 tysięcy sztuk, a Topla 5%, ale z połowy tej liczby. Jest różnica, tym się nie można akurat sugerować nie każdy aku jest użytkowany tak samo, jednemu wytrzyma 5 lat, drugiemu siądzie po roku Top Akumulatory samochodowe - ranking 2014 zwracam honor Ja posiadam Centra Futura 77Ah i zakupilem ten aku dokladnie 31 Grudnia 2008r. i do tej pory dalej jeszcze kreci choc nie ukrywam ze raz w roku w okresie zimowym musze go naladowac bo czasami mu cieszko zakrecic rozrusznikiem. Najgorsze co mi nie przypadlo do gustu to jego tzw. "bez obslugowosc" poporstu za ...uja nie mozna dolac do niego wody destylowanej lub gotowego roztworu bo tak szczelnie jest zamkniety da sie dolać,trzeba dobrze podwżyć pod naklejką tą pokrywe,w chwili obecnej jak aku wytrzyma 5lat to na prawdę dużo,nie ma się co oszukiwać,4-5lat to max mówimy o aku z aftermarketu
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zgodzę się i nie, porównajmy teraz ilość sprzedanych Vart czy Boschów do Topli czy Centr... niech varta/bosch mają 7% ze sprzedanych 100 tysięcy sztuk, a Topla 5%, ale z połowy tej liczby. Jest różnica, tym się nie można akurat sugerować nie każdy aku jest użytkowany tak samo, jednemu wytrzyma 5 lat, drugiemu siądzie po roku Top Akumulatory samochodowe - ranking 2014
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Varta i Bosch to praktycznie to samo...najmniej reklamacji wbrew pozorom [wiedza z zaprzyjaźnionej hurtowni] jest na Tople i Centre
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moll wychodził chyba seryjnie albo varta( obecnie posiadam) jeżdżę rok i jest jak narazie ok moll w aftermarkecie a moll na pierwszy montaż sygnowany logiem OOOO to 2 światy Mniej znane a lepsze od top marek:Yuasa Westa Topla Banner. Każdy wytrzyma kilka lat bez zajakniecia:wink: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Topla daje rade słoweńska produkcja
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moll wychodził chyba seryjnie albo varta( obecnie posiadam) jeżdżę rok i jest jak narazie ok moll w aftermarkecie a moll na pierwszy montaż sygnowany logiem OOOO to 2 światy
  9. AF-S Nikkor 1-105mm 18-105mm 7326 klapnięć migawki ma twój D90 czyli nówka
  10. ja to samo twierdze,tłukłem to nie raz na forum
  11. Ja mam 102mm i myślę że wystarczająco -------------
  12. wieczorem ci wrzuce
  13. 100mm 90mm na s4 blado wygląda wiem bo brat miał 90,dlatego ja mam 100mm
  14. daniels odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    świece żarowe grzeją od -5
  15. agrotuning
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to nie dobrze,w ten sposób można min.uszkodzić alternator
  17. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spoko
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na pierwszy rzut oka...nie moje
  20. daniels odpowiedział(a) na Paszo temat w Audi A4 B5
    to słabo wiesz,bo odpalając w ten sposób auto silnik "wciąga" wszystkie syfy z zewnątrz....
  21. daniels odpowiedział(a) na Paszo temat w Audi A4 B5
    a gdzie jest IC?
  22. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patryś najlepszego 150lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.