Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
jeśli zatrzęsie budą i puści dyma zaraz po odpaleniu to możesz mieć spaloną jedną lub więcej świec.warto sprawdzić .... Kila dni temu puściła rano dyma dziś odpalałem i wszystko było ok nie kopciła . Sprawdziłem czujnik (07) pokazuję 83,7 na zegarach prawie 90 czyli jest dobrze . Dziwi mnie to tylko , że auto załącza świecę na jedną sekundę Nie wiem nigdy mnie to nie interesowało ale możliwe, że jest spalona i rozłącza . Zna ktoś sposób na sprawdzanie da się to zrobić VCDSem czy tradycyjna metoda do plusa i zobaczyć czy działają ?? świece żarowe załączają sie od -5.0c a sprawdza się je poprzez wartość ich rezystancji
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
Piotrek jesteś pionierem w PL gtb2260 i seryjna puszka filtra powietrza
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Łukaszu a dysponujesz numerem może?
-
B6 DIVISION
pany orientuje sie ktoś czy wystepował przycisk tylnej rolety z chromem?
-
B6 DIVISION
Czekamy na foty i relacje w tym temacie --> http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-poduszka-kierownicy-b7-zamontowana-b6-wystrzeli-prawidlowo-przypadku-kolizji-221988/index24.html#post2640137 19 stron spekulacji "czy wystrzeli?" i wystrzeliła
-
B6 DIVISION
eee... ja wysyłałem 5podań i nic...nawet magnetyzery od kupla pożyczyłem i nie pomogło
-
B6 DIVISION
przecież jesteś w klubie
-
Pieni sie płyn od wspomagania
tak sitko jest prawie na dole zbiorniczka wyrównawczego,ja długo się męczyłem i nie mogłem namierzyć usterki,cisze miałem tylko wtedy jak zalałem płynu więcej o 1CM ponad stan wysłane z wc
-
Pieni sie płyn od wspomagania
no to masz odpowiedź,brak sitka/filterka to lekkie buczenie pompy i gejzer w zbiorniczku u mnie 2 razy sitko się wympsnęło z mocowania
-
B6 DIVISION
- Pieni sie płyn od wspomagania
u mnie pieniło jak wyleciał filtr wew. ten w zbiorniczku wspomagania- Strefa Śmiechu
Ako (ne)tankovať ...- B6 DIVISION
Darek znajdziesz ale długie weekendy w zakopcu to z reguły masa,masa chalastry i korki- B6 DIVISION
troche kuchni Návod ako si spraviť sandwich- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Wladis Linea Corse Dyna wheels on 2004 Audi B6 S4| WHEELDUDE.COM- Strefa Śmiechu
Reklama na okuliare- B6 DIVISION
zdecydowanie lepsze są te Tarcze i bębny hamulcowe: nawiercanie i tuning- B6 DIVISION
dla mnie idelana kompzycja...przod b7 tył b6 czyli b6,5- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
widzę że byłeś pod aldikiem- B6 DIVISION
moje stare też mi się widzą- B6 DIVISION
Commandes des l mnie się te widzą - Pieni sie płyn od wspomagania