Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
tuner z niemcowni ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- Jak ktoś je przepolerował to będą jak lustro, z tymi z komponentu nie zrobisz takiego myku żeby się tak świeciły. ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- To swoją drogą... głównie chodziło o bezpieczeństwo. właśnie poszło o wagę tych luster podczas wypadku,ich waga wprawiona w ruch....---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------
-
B6 DIVISION
bo z amelinium były po prostu za ciężkie....
-
B6 DIVISION
niet ,to zwykły chrum
-
B6 DIVISION
W B6 były z aluminium, w B7 tworzywo. Satyna była w RS4 a amelinium byłe na początku produkcji s4 b6,później były z tworzywa satynowe.
-
B6 DIVISION
s4 b6 były satynowe
-
Prędkość na FISIE B6
ostatnio przy 210km z gazem w podłodze było 735C czyli wskazania ok
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Darek jak będziesz miał wolne miejsce to melduj..
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
- dziurka w osłonie tłoczka z tyłu
lepiej zmnień osłone bo dostanie się syf i porysuje tłoczka- Prędkość na FISIE B6
u mnie im wyższa prędkośc tym różnica się deczko zwiększa między vfizem a licznikiem- Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
tak o ile posiadają także homologacje jako lampy pozycyjne ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- to rozwiązanie jest dobre jak masz bixy inaczej tak jak Krzychu pisze nie będziasz miał długich- B6 DIVISION
syn lidera zespołu weekend,swoją drogą szacun dla kierowcy ciężarówki że ulizaną pałkę oszczędził- Wydech z kwasówki do A4 B6 1.9TDI?
ja mam przelot na kwasie i ostatnie 2 tłumiki z 3.0tdi,z niższych biegów ciekawie brzmi- B6 DIVISION
PCVkę mówisz, dobry plan taką daj bo PCV ci wypali....- B6 DIVISION
o mądrego to i dobrze posłuchać,100mm wymiata- B6 DIVISION
s line ma lepszy/ładniejszy zderzak tylny? o gustach się raczej nie dyskutuje- Prędkość na FISIE B6
i dobrze Mariusz kombinujesz szkoda że nie mam do ciebie bliżej,u mnie założona sonda EGT,zaznaczam nie jest to film o osiągach mojego parcha....ledwo rozgrzany był dlatego delikatnie było.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
khalidov is bruce lee...prawie...- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
panowie nie zaniżajcie poziomu...- A4 1.9 Tdi Quattro, Gtb2260, Kilka Innych Modyfikacji - Najprawdopodobniej Najmocniejsze A4 B6 1.9Tdi
230Ps dla 1.9 to pikuś,ten silnik żeby zarżnąć to trzeba na prawdę dobrego fachowca...------ swoja drogą 233Ps na AR to super wynik- A4 1.9 Tdi Quattro, Gtb2260, Kilka Innych Modyfikacji - Najprawdopodobniej Najmocniejsze A4 B6 1.9Tdi
good job,ciekawie jak będzie finalnie na HF- Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
nawet bardzo dobrego tunera,fajnie że mit BA jako że "tylko" 210Ps został obalony......nic tylko pogratulować chłopakom ciekawi mnie jaki jest prawdziwy max AL- Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
Piotrek po nowym roku zostaje ci tylko swap na 3.0tdi - dziurka w osłonie tłoczka z tyłu